43
1966825_470877413014202_281382306_n.png?
  • ForzaInter
    #43
  • TheFlash4Ever
    #42
    Joe Carroll a példaképem!
  • Narxis
    #41
    Joe Carroll nélkül semmit nem ér.
  • Monoton
    #40
    Senki sem nézi a 3. évadot? :D Elég jól kezdett szerintem az előző évadhoz képest.
    Utoljára szerkesztette: Monoton, 2015.03.22. 19:54:54
  • Narxis
    #39
    ejnye
  • Narxis
    #37
    Akkor a szektás gyerek lehetett a kettős ügynök! :p
  • Monoton
    #36
    Ő sem tudhatta mit jelent a vers, Emmaek meg már régen a másik faházban voltak.
  • Narxis
    #35
    Carrie Cook? Ő adta le a verset bár így visszagondolva az ikrek eléggé meglepődtek mikor meglátták Claire-t tehát inkább Emmáékat követhették.
  • Monoton
    #34
    Csak Claire, Joe, Emma meg a szektas gyerek tudott az étteremről, nem?
  • Narxis
    #33
    Vagy egy nemzetközi bűnbanda megszökteti. :D

    Am. van egy ötletem, hogy kitől tudhatták meg az ikrek, hogy hol van Claire és akkor lehet ő volt a végén a sofőr is. :P
  • Monoton
    #32
    Én mást nem tudok elképzelni a következő évadra, minthogy Joe-t felkérik valami ügy kapcsán, hogy segítse az FBI-t.
    Ugye, ha nem végzik ki, akkor az a logikus, hogy nincs látogatója, nem érintkezhetne senkivel, magánzárka. Még egy szökés baromság lenne az íróktól, úgyhogy ez a legjobb ötletem :D
  • Narxis
    #31
    Joe nem volt olyan aktív mint az első évadban de Lily azért nagyon messze volt tőle. Az ikrekben lett volna lehetőség de az se lett olyan jó. Az ikrek sztem követték őket vagy nem tom.

    3. évadra remélem egy brutális Joe Carroll-t kapunk!
  • Monoton
    #30
    Egy jó szar évadzárót kaptunk, egy láthatatlan sofőrrel, aki valószínűleg a 3. évad jelentős szereplője lesz és még az írók sem tudják, hogy kicsoda.
    Purefoy szerintem az egész évadban gyenge volt, a Lily és az ikrek szála sokkal jobban tetszett.
    Claire remélem nem kap több szerepet, az egyetlen értelmes mozzanata az volt, hogy kihajította Emmat az ablakon. Ja, az ikrek honnan tudták, hogy az étteremhez kel menni?
  • Narxis
    #29
    Egy epikus lezárást láthattunk uraim! Na jó attól azért még sztem is messze volt. :D Joe - Ryan párbeszédek sztem jók voltak. James Purefoy viszi a hátán a sorozatot, nélküle sztem már kaszáltam volna.

    Próbálják szegény Kevin Bacon-t belerángatni ebbe az önmarcangoló szerepbe de elég gyatrán megy. Mike Weston karakterénél viszont egy kihagyott ziccernek éreztem.
  • Monoton
    #28
    Legalább azt tudjuk, hogy az íróknak semmi elképzelésük sincs, hogy mi legyen a következő évadban :D
  • VinylToy #27
    Hát ööö nem is tudom, mindegy a harmadik évadot is nézni fogom. :)
  • Monoton
    #26
    Logikátlan buta rész volt.
  • Narxis
    #25
    Mondjuk a való élet pont nem ilyen. :)
  • VinylToy #24
    Mert a jónak KELL győzni, ilyen az élet.
  • Narxis
    #23
    Én meg a gonosznak drukkolok mert mindig a jó győz.
  • VinylToy #22
    Sose tudtam a gonosznak drukkolni, így a mostani rész nagyon tetszett, főleg a vége. :)
  • Monoton
    #21
    Emma szerintem is mehetne a temetőbe, de akár Joe is. A Lily Gray szál sokkal érdekesebb, mint az a szektás baromság.
  • Narxis
    #20
    Váratlan de súlytalan. Mike halála is csak egy kicsit lenne sokkolóbb. Itt ez a rengeteg idő, húzzák a dolgokat mert olyan az alapsztori, hogy nagyon nehéz szvsz előadni sok részen keresztül de kb. 0 karakterépítés van. Érdekes, hogy sok embernek az első évad nem tetszett és ez meg igen illetve sokan Emmát küldenék már halálba. Az első évadnak is voltak hibái de valahogy szervezettebb volt, ez a 2. évad már szvsz erőltetett.
  • Monoton
    #19
    Azért Mike apja elég váratlan volt :)
  • Narxis
    #18
    Hát jah, kb. semmi komoly szereplő halál nem volt. Szar ez így.
  • Monoton
    #17
    Csak tudnám minek kellett visszahozni Clairet, sokkal jobb volt nélküle :)
  • Narxis
    #16
    Helyes.
  • Monoton
    #15
    Kezdem én is behozni a sorozatot, a 2. évad sokkal jobb lett az elsőnél. Nem egy Hannibal, de azert van eleg beteg dolgok itt is.
  • Narxis
    #14
    Elviselhető rész volt de sokkal több vérengzés kellene.
  • desigo
    #13
    Oh fel se tűnt,hogy jött belőle új évad...
  • Narxis
    #12
    Jé ennek is van topikja? :D Na akkor rázzuk fel! Fain kis sorozat ez bár a mostani részben szvsz már nagyon nincs meg az egyensúly a jó és a rossz között. Ryan Hardy mindenkit megment és sérthetetlen. Mocskosul idegesítő.
  • Monoton
    #11
    Én is nézem, de csak egy-egy részt, mikor nincs már mit nézni vagy ha csak unalom van :D
  • paly90
    #10
    nézem
    de igazából nem tudom megmondani, hogy miért. :D
  • VinylToy #9
    Valaki nézi a második évadot?
  • Monoton
    #8
  • desigo
    #7
    Az úgy reális,hogy a szekta lenyomozza az FBI titkos hívását de fordítva sohasem történik ilyen.
    lol
  • ForzaInter
    #6
    én vhol a felénél kaszáltam, sztem nagyon gyenge sorozat. nagy csalódás..
  • modellmaker
    #5
    Muszáj butáknak lenniük, akkor nem haladhatna a sorozat sehova. :D

    A background-image-re meg tegyetek egy no-repeat tulajdonságot. ;)
  • Monoton
    #4
    Ja, hát ebben a sorozatban vannak a leghülyébb FBI ügynökök :D
  • desigo
    #3
    Első hét részt daráltam le eddig.
    Az ötödikig emelkedett a színvonal addig kifejezetten izgultam aztán a soron következő 6-os,7-esen meg csak felidegesítettem magam.
    Az FBI meg a rendőrség minekvan ?