85
  • Serutekin
    #5
    Nekem magyarázza meg valaki, hogy miért áll fel attól a konzolosok kukija, hogyha nem jön ki PC-re. Mitől lesz nekik így jobb?
  • tomcsa4
    #4
    Bebaszna, ha ledegradálták volna tipikus konzolos játékká. Eddig minden GTA-t PC-n toltam. Én azt mondom, hogy egy iylen játékot PC-n az igazi, sőt! A Last of Us is PC-n lenne az igazi. A konzol túl bugyuta hozzá. (Nagyon jó játék még így is a LoU, hát ha még PC-re is kijött volna, tipikus PC-s irányítással.)
  • narumon
    #3
    Szerintem meg ez egy tipikus konzol játék - el nem tudom képzelni hogy PC- n játszak vele! 4-et is boxon játszottam pedig futott a PC-men is de az valahogy nem állt kézre!

    Egyébként ez az V., ez mindent visz. Iszonyatosan profin kidolgozott hatalmas sziget, autópályàkkal, porfészkekkel és nagyvárossal. Kicsit fura ez a hármas karakter, de szokható. Nekem a repüléssel van kis bajom az valahogy nekem szenvedés...
  • tomboy013
    #2
    Konzolon már a 4-et is borzasztó volt játszani, így remélem a játszható platformra is kihozzák azaz PC-re.
  • KopaszIsten
    #1
    Igent választottam a szavazásnál, bár ez nem meggyőződés, inkább csak reménykedés. PC tulajdonosként és a GTA nagy rajongójaként szerintem bele is betegednék, ha nem jönne ki PC-re. Még a végén kénytelen lennék venni egy konzolt. (think)