61
Miscreated
  • Hexex86 #61
    Árát is figyelembe véve egész jól kipofozták a gamet szerintem.

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.07.15. 13:40:56
  • Elgrecco
    #60
    Nem igazán. De attól még nagyon jó
  • JonasSandor
    #59
    Ennek van története is?
  • Norbertboy
    #58
    Ezek a játékok ilyenek... :) ha tetszik és magasabb fordulatszámon pörgetnéd, ajánlom a Rust-ot.
  • Elgrecco
    #57
    Egyetértek. Meglepően kevesen játszák ahoz képest hogy milyen jó. 1 baj van vele: vagy nagyon aktívnak kell lenni vagy sokan kell játszani különben mindig ki leszel fosztva. Persze ha nem zavar hogy 0-ról kell kezdeni néha akkor ez se para
  • TomStorm
    #56
    Na végre egy jó túlélő játék!Tetszik!
  • TomStorm
    #55
    Felkaptam a fejem rá,meg is vettem.Talán DayZ-nél többet fog nyújtani,meglátjuk,most töltöm
  • Ironman2
    #54
    Most 18.39 euro!! Lehet benézek ma én is oda,már megvan nekem is a játék régóta.
  • Ironman2
    #53
    Megjelent a teljes Miscreated játék! 1.0-s verzióval!! Grat a fejlesztőknek!



  • ntamas94
    #52
    most van e ember hozzá?
  • Ironman2
    #51
    -Hol az a malac? -Hol az a malac?.DD
  • Norbertboy
    #50
    LIVE

    BWG
  • tutituti
    #49
    Fél évvel előbb jött mint a h1z1.És már akkor is elég sok feature volt benne,ami a h1z1-ben nem.
  • Ironman2
    #48
    Nagyon H1z1 koppintás lett belőle.
  • Ironman2
    #47
    LOL,mindig jól szórakozok a videóitokon.De a Forest volt a király!!!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.04. 23:08:25
  • Norbertboy
    #46
    LIVE

    BWG
  • Ironman2
    #45
    update 42
  • bazccka
    #44
    Mekkora egy ócska xar ez az izé. Vagy fél órája baxakszok azzal, hogy eljussak a menüig (!). Aztán ha 100-ból 1X túlmegy a blank screen-en, és látom a menü ikonokat, akkor meg az általam kiválasztott szerverre nem jutok be, mert visszadob a szerver listához... Ajjajj... Nem lesz ez így jó... nagyon nem...
  • Dagohun74
    #43
    Hát nem tudom, megvettem kipróbáltam 5x léptem be ebből 3x a tenger közepébe rakott. Aztán nem tudtam melyik szerveren volt a karakterem amit nem a tenger közepébe rakott, szóval vissza kértem a pénzem. Pedig tetszett nagyon a videok alapján, majd később megpróbálom újra.
  • Norbertboy
    #42
    Már sokszor volt féláron, nem hiszem hogy ez az oka. A játék lett jobb! Steam charts-on lehet a legjobban látni mennyire népszerű lett.
  • lammaer
    #41
    Sztem inkább ezért felkapott... de az jó hír ha fejlesztik jól :)
  • Norbertboy
    #40
    Van steam csoport, talán találsz ott valakit.

    Nagyon jó a játék, most nagyon fel is kapták. Többen játszanak vele, mint a h1z1 js-el. Ez nem is véletlen, mert nagyon dinamikusan fejlődik a játék!
  • ntamas94
    #39
    Sziasztok , valaki játszik?
    embereket keresnék , egyedul eleg uncsi :D
  • Norbertboy
    #38
    Nem, nem ismerem.
  • kapalaci1972
    #37
    A The division-al játszottál már?
    Ha igen ,milyen?
    Utoljára szerkesztette: kapalaci1972, 2016.04.26. 20:39:02
  • Norbertboy
    #36
    2 év? Lehet soha nem készül el! :-)

    Mondjuk én csak alfa játékokkal játszom...

  • kapalaci1972
    #35
    Ez is alfa lesz még vagy 2 évig?
  • Norbertboy
    #34
    Mert alfa!

  • kapalaci1972
    #33
    Sziasztok!
    Miért van az,hogy a játék elindult de a tálcára leugrik és onnan nem jön be többet?
  • Norbertboy
    #32
    Ma felveszlek, nem tudom melyik szerón vagy. Én a német 07 szerveren. Van egy kocsim meg pár holmim benne.

    Iron ez Dayz feeling, nem tudom ez mennyire fekszik Neked.
  • kapalaci1972
    #31
    Igen-lemaradtál!
    Aki szeretné felvehet barátnak:kapalaci(néven)
    Sziasztok
  • Ironman2
    #30
    Lehet beszerzem,de amúgy most 20 euró,akkor lemaradtam az akcióról?
  • Norbertboy
    #29
    Ez a játék nagyon jó! Nagyjából 6 óra egy nap (de lehet, hogy több ), szóval hosszú az éjszaka. A grafika remek, játékélmény 10/10. Nagyon ajánlós, főleg, h most csak 10 euro!
  • Norbertboy
    #28
    Játéktársat (társakat) keresek! Ha nem nagy igény + 25 felett, nem mai gyerek vagyok és szívesebben játszom felnőttekkel!
  • Since
    #27
    Nem tudom hogy van-e magyar közösség ugyanis elég kevesen írtak a fórumra ha mégis lenne akkor szívesen csatlakoznék :)
  • Norbertboy
    #26
    Most -40% http://store.steampowered.com/app/299740/
  • Norbertboy
    #25
    Arra elég, h eldöntsem mennyire van jól optimalizálva és milyen az első benyomás (ami lényeges) . Az ARK-t is vissza adtam, mert pocsékul van optimalizálva. Nekem nem telik 300 ezer forintos gépre, rossz grafikán meg nem fogok játszani, azzal elvész a játék élmény. :(

    .
  • tutituti
    #24
    nem populáris pedig szép is,jó a craft rendszer,a szörnyek is erősek és van barlang benne :)
    fejlesztik is erősen.már fasza a basebuilding is és a community is korrekt,nincs annyi KoS.
  • Ironman2
    #23
    2 órai játék után már nem veszik vissza.Az meg mire elég egy túlélőjáték esetében,szinte nulla?
  • Norbertboy
    #22
    http://pcforum.hu/hirek/17184/mostantol-visszafizeti-penzunk-a-steam-ha-nem-tetszik-a-megvett-jatek