61
Miscreated
  • oneal1
    #21
    vissza adod? azt hogyan? :)
  • Norbertboy
    #20
    Lehet kipróbálom, legfeljebb ha nem tetszik vissza adom. Remek dolog volt ez steamtől :)

    https://www.youtube.com/watch?v=ivYmub4zvcY
  • Hexex86 #19
    Optimalizálatlan és szerintem unalmas. A zombik nevetségesek. Toltam már pár túlélő gamet szerintem kerüld el.
  • Norbertboy
    #18
    Vélemények a játékról?
  • bundaskenyerrrr
    #17
    https://www.youtube.com/watch?v=OF1ccHQvoDg
  • XeroX
    #16
    Valaki megtudja mondani, hogy ebben a játékban lehet e dedikált szervert indítani ?
  • Since
    #15
    Valakinek megvan a játék, esetleg vélemény hogy megéri e az árát illetve hogy érdemes e beszerezni?
  • tutituti
    #14
    azért nem csúnya na!
  • lammaer
    #13
    TEgyük azt is hozzá, hogy a singleplay általában minőségibb történetet és questrendszert takar és NEM a grindre épít. És ugye az MMO is tele van botokkal meg scriptekkel, mert hát ugye létezik elég erősen jelen van a legtöbben a PVE is.
  • flashpointer
    #12
    Mert van aki nem a botokra scriptekre gerjed
  • Fehercsoki
    #11
    "mmorpg" Minek kell ezt erőltetni? Egy csomó ígéretes projectről kiderül hogy MMORPG=/
  • lammaer
    #10
    Még ez is alfa, nem?

    Legalábbis a desuran nagyon úgy néz ki....
  • SötétBarom
    #9
    Project Zomboid. :]]
  • Ironman2
    #8
    Arról meg én nem hallottam
  • lammaer
    #7
    Hopp, közben eszembe jutott hogy a Fallen Earthet is tologattam, végülis az vegetál de legalább úgy-ahogy kész van egy ideje.
  • lammaer
    #6
    Az a baj hogy még nem kijönnek, csak meghírdetik őket hogy lesznek... :)

    Eddig az egyetlen túlélős játék ami le tudott kötni az a "don't starve" :)
    Igaz, nincsenek benne zombik, lövöldözni se lehet benne és nem is posztapokaliptikus, sőt mg csak nem is 3d, de rendkívül szórakoztató és tényleg a túlélésről szól.

    Arról nem is beszélve hogy 3 hetente jön content és tökéletesen stabil állapotban van.
    Hócipőm tele van már a sok prealfa, prebéta, early acces bugos szarral :D
  • SötétBarom
    #5
    Milyen érdekes, hogy mennyi survival/postapoc játék jön mostanában.. Lassan valamelyik megfelelő anyagi háttérrel rendelkező stúdiónak leeshetne, hogy van pénz a dologban.. Ezek a mindenféle garázsprojektet elég kiábrándítóak..

    Ez meg konkrétan még MMO is :/
  • Fpocok
    #4
    Kicsit még korai fázisban van. Majd egy év múlva...
  • Ironman2
    #3
    na ezt jól megirtam
  • Ironman2
    #2
    youtube csatornájuk,itt vannak videók a készülő játékról!
  • Ironman2
    #1
    MISCREATED IS A BRUTAL, POST-APOCALYPTIC, SURVIVAL-BASED MMORPG UNLIKE ANYTHING YOU\'VE PLAYED BEFORE

    Honlap

    Az Entrada Interactive készülő postapokaliptikus túlélő játéka készülget Crytek 3 motorral!