12
Meridian: New World - Magyar fejlesztésű RTS / RPG
  • grebber
    #12
    New update: Added Hungarian language pack.

    Köszönjük Lostprophet!
  • AnarchoiD
    #11
    Erdekes modon vagy 5 ember nevet lattam a creditsben ezekszerint egy hasadt tudatu ?

    mindenesetre tisztelendo meg igyis, de sajnos nem jo. Ennel jobb magyar rts-ek is fulladtak erdektelensegbe mar az idok folyaman. Valami eredeti otlet nelkul szvsz bele sem szabad kezdeni egy jatek fejlesztesebe.
    30 indie jatekot mondok neked amugy amit 1 ember kezdett el csinalni, es messze tulmutatnak meridianon(mondjuk csak 1-2 rts van koztuk). Mindben van valami plussz, valami spiritusz amiert megeri meg bugok es randa grafika melett is jatszani veluk, rajongani ertuk, megvenni stb ennek a valaminek a hianyat erzem a meridianban igy csak 10^8 tucat starcraft/cnc klon...
  • HyperManiac
    #10
    A feljesztő csak egy személy.
  • AnarchoiD
    #9
    Grafika jo de a belbecs a jatek az egy nagy nulla , talan majd 1 ev mulva ranezek. Ha a keszitok ossze kooperalnanak valamelyik indie projectel csinalhatnanak valami brutalisan jot .. de a Meridian nem all meg a sajat laban





  • HyperManiac
    #8
    Na én megvettem. nagyon szép meg fasza, pár dolog hiányzik de amúgy kurva jó. 15 eurót simán megér.
  • grebber
    #7
    Warezba leszedtem ,de sajnos nem indul nem történik semmi. Hibaüzenetet se dob semmit :(
  • HyperManiac
    #6
    Még nem de piszokul érdekel. Mi van benne ebben az early access-ben?
  • grebber
    #5
    Valaki próbálta már az early access-t?
  • grebber
    #4
    Meridian megjelenés - Irány a Steam!
  • tutituti
    #3
    +fav
    nagyon érdekesnek tűnik!
  • HyperMonkey
    #2
    Aki még nem hallott volna erről a játékról, annak itt van két pre-alfa verzióról készül cikk a PC Guru és a Playdome tolmácsolásában.
  • HyperMonkey
    #1
    Gondoltam nyitok egy topikot ennek a magyar fejlesztésű, ígéretes játéknak...