649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • TomStorm
    #609
    Apropó víz!Játékelemek már úgy ahogy megvannak de vizet nem találok,inni semmiből nem tudok(kivétel energy drink dobozokból)
  • TomStorm
    #608
    Hát ez nagyon jól sikerült Forest 2!
    Virginiát cserkészem már azt elértem hogy kezében hoz valamit de még mindig elfut:D

    Nagyon szép a játék és izgalmas.
  • Norbertboy
    #607
    Aki társat keresne itt egy Facebook csoport.
    Használatához regisztrálva kell lenni a facebookra!
    Utoljára szerkesztette: Norbertboy, 2023.02.25. 16:44:40
  • Terawatt
    #606
    t=19949 -nél "Várj ledobom a fárol" mekkora bonkot kapott :DD
  • Ironman2
    #605
  • Ironman2
    #604
    Mármint gépet? Még nemtudom milyenek vannak most fronton alaplapok,körbe kell néznem,nem is akarok most belemenni,főleg nem ebbe a topikba.
  • JonasSandor
    #603
    Milyet veszel?
  • Ironman2
    #602
    Szóval nemtudom ez hol early acces,de már most zseniális az egész.Optimalizáció nálam nagyon jó,vsync maradjon kikapcs,fps limit maxon,szokásos beállítások.Motion blur utálatos,bloom-t én meg alapból ki is lövöm.Nekem még elég gyorsan megy az ősrégi gépemen,idén tervezek úgyis gépcserét,majd meglássuk.
  • Ironman2
    #601
    Nekem most pár perc időm volt kipróbálni,nagy véleményt még nem tudok mondani a játékról,de amit idáig láttam belőle arra nincsennek szavak.Zene nagyon profi,és dinamikus,még a főmenüben is,amig állitgatunk az opciók közt,addig le is halkul magától.Az intro nem nagy téma,szokásos lezuhanós,de az intróban viszont a laptopon lehet nézelődni,meg kiválasztani valakit az elveszett emberek közül.Lehet később ennek nagy jelentősége lesz,nemtudom.Viszont már rögtön az elején kapunk egy túlélő npc-t,nem kell egyedül bóklásznunk ha singlében vagyunk.Multiplayer-t pedig nem is próbáltam még.
    Viszont a grafika mesteri,meg a környezeti hatások,és elemek.Lábbal lehet havat kotorni.A hóban elsüllyednek dolgok.Táskákra kell vigyázni,mert túl könnyen arrébb dobálja őket a szél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nehogy lefelé induljatok az elején,ki tudja milyen veszély les rátok,felfelé van egy tábor,tök egyszerü az út felfelé a hegyen.A táborban lehet pihenni,meg állást menteni

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.24. 01:14:34
  • Ironman2
    #600
    Meg is jött a második rész.Erősődik még mindig a forint,szóval aki akar várjon az árfolyam miatt,én most nem várok,megveszem!
  • Norbertboy
    #599
    Úgy olvastam, 30 euró lesz.

    Kíváncsi vagyok tényleg mennyi lesz az ára.
  • undY1ng #598
    Várós a dolog. Előző részét is igen jól össszerakták, haverokkal hárman toltuk végig és a végső leszámolás zenéje..... epic. :)

    Last Boss theme
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.02.23. 09:49:49
  • Ironman2
    #597
    Nekem amúgy tetszett az első részben is hogy egyesével kellett köveket hordani,és láttam hova illesszem őket,itt nem látok tervrajzot,csak ha közel érek egy házhoz,akkor ossza szét a kivágott fákat.A dinamikus időjárás,meg évszakok nagyon tetszenek.Nem elég az épitkezés,még fel kell kötni a gatyát télre is.
  • Ironman2
    #596
    Csütörtökön valami jön!!! Készüljetek!
  • Ironman2
    #595
    Gyönyörködjetek a legújabb mai/tegnapi trailerben!

  • Ironman2
    #594
    Na ez odavágott rendesen engem is! Lesz NPC akinek utasításokat adhatunk majd,meg ezt a mesterséges intelliganciát amit majd levágnak nekünk a kannibálok,meg a mutánsok! 4x nagyobb térkép,meg személyre szabható épitkezések!
    HA ez mind igaz lenne amit a videóban láttunk,szerintem a túlélőjátékok királya lesz,és leckét fog adni minden elkövetkezendő játéknak.

    (azért ezek az illúziók késnek majd,jó ha 5 nap múlva majd azon görcsölünk hogy miért szaggat be a játék,meg mi ez az optimalizálatlan szar,sajnos erre számítani kell,mivel korai verziót fogunk tolni,és messze nem lesz benne semmi,amit a videóban láttunk)

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.19. 01:00:41
  • Ironman2
    #593
    Tessék parancsolni:

  • nono28
    #592
    Szuper,köszi!
  • Ironman2
    #591
    Igen.
  • nono28
    #590
    Szia Ironman2!

    Ez lesz a Forest második része?
  • Ironman2
    #589
  • Ironman2
    #588
    Még 2 hét,aztán jöhet az új rész!

    Február 23 a megjelenési dátum,és korai fázisban lesz még a játék.

    Sons of the Forest
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.03. 23:25:59
  • Ironman2
    #587
    https://store.steampowered.com/app/2179720/The_Seekers_Survival/

    Hasonló játék,mint ez kb
  • Balázs 17
    #586
    Test Drive új része, Deliver Us Mars, Hogwarts Legacy és most ez
    És még a Callisto Protocolt várom, hátha ez megjelenik
  • Ironman2
    #585
    Mik azok,ha szabad kérdezni?
  • Balázs 17
    #584
    kb összes idei várt játékom csúszik 2023-ra :(
  • Ironman2
    #583
    Egy kis gameplay ízelítő:

  • Ironman2
    #582
    Kicsit csúszik a folytatás:

  • Papa01 #581
    Köszönöm szépen! :) Mit kell tenni a json file-al, ami a zip-ben van?
  • nono28
    #580
    Köszönöm szépen!
  • Wolwerine
    #579
    #549
  • nono28
    #578
    Üdv!

    Játékhoz honnan lehet letölteni a 100%-os magyarosítást?
  • Ironman2
    #577
    Erdő rajongók! Már a Green hell is co-opban tolható a mai naptól! Akit érdekel,és 25 százalékkal olcsóbb a játék.
    https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

  • Infrath
    #576
    sziasztok! a keresésnek vége!
    csak nem tűnik túl aktívnak a fórum aztán nem akarom hogy 1 év után is rám írjanak még emiatt
    köszöntem^^

    akit esetleg érdekel a csapat keresés, a facebook csoport szerintem jobb rá
    sok szerencsét!
  • Infrath
    #575
    én és egy ismerősöm gondoltuk újra kezdenénk egy szervert
    elölről tisztalap new game stb.
    és érdekelne van e még vki aki szívesen csatlakozna
    jöhet tapasztalt is, de viccesebb/jobb lenne ha lennének kezdők is :)

    saját szerver lenne szal nem várok itt egy sereg jelentkezőt
    csak kraftolgatunk beszélgetünk felfedezünk story zunk esetleg achi hunt ha meg nincs meg vmi, vagy város építése bármi emberektől és hangulattól függ ;)
    semmi komoly

    természetesen olyan 20+ korú embereket keresek discord vagy teamspeak -el :)
    küldj privát üzit ;)
  • Ironman2
    #574
    Azt a háromlábút elfogadnám
  • grebber
    #573
    TGA 2019: Folytatást kap a The Forest
  • nono28
    #572
    Nagyon jó.A kérdésem hogy hogyan lehet írányitani?
  • wollnerd #571
    0:30-nál látható mutáns igencsak ijesztő...
  • Normen76
    #570
    Elég pöpec ez a pár képkocka. Nagyon jó kis játék, tuti előveszem kicsit újra, hogy társaságban kalandozzunk/túléljünk egy kicsit :) Kösz az ajánlást :)