140
Építs működő börtönt
  • precise
    #20
    királyságos
  • Titan
    #19
    Nah, kint van a 14! Megjelentek a kutyás őrök és az akadást is megszüntették...:)
  • Fenrir
    #18
  • Barnabyka
    #17
    Melyik az a bolt, mert én m@g-on nem talàltam?
  • Fenrir
    #16
    Nézzétek meg a wirágboltban.


    Btw rohadt addiktív egy játék, tegnap vagy 4 órám csak azzal ment el, hogy börtönt terveztem, még rab sohasem látta :)
  • ktomi22
    #15
    szamomra picit draga jatek.. lehet idovel megveszem mert tetszik..
  • Master91
    #14
    Én azt olvastam hogy hiába van benne a szék, még nem működik.


    Szaggatás nekem akkor van mikor meló van, és be indul a workshop üzemem :D
  • Titan
    #13
    Az vili és meg is építettem, de hiába vagyok tele kb.60 kemény fickóval, még egyszer se kellett használni és 31 napnál tartok...
    Nálatok is csinálja azt, hogy egy idő után el kezd szaggatni?
  • precise
    #12
    halálraítéltekhez. de kell külön termet építeni hozzá. A Tutorialban pont ez van.
  • Titan
    #11
    A villanyszék jó valamire a játék során vagy egyenlőre csak dísz?
  • Titan
    #10
    Kijött az alfa 13! Jelenleg akció van szeptember 2-ig (-40%) a steamen!
    A kis csibészek már alagutat is ásnak!!! :)

    ingame:
  • zorrobomber
    #9
    +fav, majd akkor érdekel ha kész lesz, de legalább beta :)
  • precise
    #8
    Nekmem ég olyan volt, hogy fel lázadtak a barom, és ki lett nekik osztva magánzárka. Csak a béna angolom miatt nem tudtam mit ír a nevük alatt. Már rég lejárt a büntijük de a magánzárkát nem tudták letölteni, mivel nem építettem. Ezért nem mentek haza.
  • Master91
    #7
    Nekem 1 ilyen eset volt, a wc-ről nem bírt leszállni, leszedtem a budit 1 szerelővel egyből távozott a börtönből :D
  • precise
    #6
    nálam kimentek maguktól. de lehet hogy az őrnek kell kiengedni őket? Nem tudom már 2 hónapja nem toltam kb.
  • Thomasovics
    #5
    Nálatok ha leülte az évét a rab, kimegy magátol?, mivel nálam már szinte az összes rabnak lejárt és a maradéknak meg nem jut cella, már kitöröltem minden ajtós akadályt és igyse
  • Fehercsoki
    #4
    Szerintem ettől még nem kéne megakadnia.
  • precise
    #3
    egyetértek, de ha hiszed ha nem néha még így is meg-meg akad. Minden elítélte külön számol, van saját nevük, történetük meg minden.
  • EnxTheOne
    #2
    Tudom hogy nem a grafika a minden, de azért 6 millibol csinálhattak volna rendes grafikát is :S
  • precise
    #1
    Uplink, Darwinia, Defcon a fejlesztő Introversion Software előélete.

    Ez a játék már megvan nekem jó ideje, igaz még csak Alpha stádiumban van. Ha valakit nem zavar a régi egyszerű grafika, nagyon jól elszórakozhat vele. Már az is nagy kihívás, hogy egyáltalán működő legyen a börtön, az extrák csak később jöhetnek.

    6millió dollárt sikerült összekalapozniuk ami több mint szép összeg.

    Weboldal