29
  • hzolika
    #29
    Ezzel meg az a baja a nepnek, hogy nem Samsung, Apple, LG, Nokia, akarmi trendi

    Ez csak sima noname (tok mindegy, hogy ugyan azok a funkcioi)
  • hzolika
    #28
    Attol fugg, mire hasznalja az ember. En peldaul telefonalasra hasznalom a telefonomat, szoval ehhez tokeletesen megfelelo...
  • errorista
    #27
    már régóta van.

    Telefont meg nem fog tudni kiváltani, hacsak nincs 4-5 colos kijelzője.
  • atis78
    #26
    De pl itt is lehet nézegetni androidos okos órákat.
  • atis78
    #25
    Miért?
  • Linkout
    #24
    Azért ez nem ugyanaz, mint egy androidos "óra"
  • atis78
    #23
    Már rég van ilyen és hasonlók ez már elkésett vagy 4-5 évet.
  • Mekong Delta
    #22
    n*
  • Mekong Delta
    #21
    dehogy nincs, az 'okos'óra meg a gyémátberakásos kakaóscsigaóra amit a diszkósok meg a pojácák hordanak!
  • Nos
    #20
    Én letojom hogy néz ki (na nem teljesen), futáshoz, túrázáshoz baromi jó lenne, ha lenne benne gps. Ez még csak az első verzió, de ha sokat fejlődik én nem bánnám, ha leváltaná a telefont. Nem vagyok egy divatbuzi, inkább a praktikum számít nálam, szóval az én kezemen elférne, ha ezzel megszabadulnék a zsebemben lévő telefontól. Minél kevesebb, kisebb, de többfunkciós cucc annál jobb. Egy időben a mobilt is bunkofonnak hívták, aztán rájöttek, hogy kényelmes. Simán cserélném le rá a mobilomat, ha teljes értékű telefon lenne, és nem kerülne hatszor annyiba. Ja és a súlya is rendben lenne.
  • Ferrer
    #19
    Na a digitális karóránál aztán nincsen ízléstelenebb gadget.
  • Narxis
    #18
  • Mekong Delta
    #17
    én maradok ennél:
    http://murahgrosir.com/wp-content/uploads/2011/07/casio-w-59_5.jpg
  • Szefmester
    #16
    Akkor már inkább egy Pip-boy 3000...
  • rajdi
    #15
    Nem tudom ki hogy van vele, de a csuklóra rögzített dolgok elég kopás centrikusak. megőrülnék ha napi szinten verném oda ennek-annak, de csak a napi használat is megviselheti. Ha "rendes méretű" kijelzővel van megáldva, akkor inghez vagy hosszú ujjú dolgokhoz már kényelmetlen. kompromisszum kompromisszum hátán. 15-20 dollárért már lehet rendelni kintről bluetooth karperecet ami ugyan nem kijelzős, vagy csak minimális, ami pont elég hogy megbökjön ha értesítés van. Na meg nem is néz ki rosszul. Ennek szerintem is kvp#11 féle formában volna értelme...
  • SupraMKIII
    #14
    "a mérete pedig 3 x 3 cm"
    Ezek szerint a képen látható tárgy csak illusztráció - ezt azért illett volna kiirni...
  • globint
    #13
    Na, itt van egy hasonló:
  • globint
    #12
    Mikor Shanghajban voltam 2006-ban, akkor ott több fiatalnak láttam a csoklóján nagyképernyős mobilt. Nem keresztben, mint itt, a Samsung okosóránál, hanem hosszában. Nagyon tettszett, de itt még ezek szerint mindig nem ezt "ajánlják"...
    Mellesleg, ott és akkor láttam és vettem indukciós főzőlapot, aztán hozzánk csak 3 évvel később jutott el.
    Nem kicsit le vagyunk maradva.
  • kvp
    #11
    Ezeknek a csuklora szerelheto gepeknek akkor lenne igazan ertelmuk, ha egyreszt teljes erteku telefonkent is lehetne oket hasznalni, tehat lenne bennuk legalabb egy gsm egyseg, tovabba ha van hozza kulso kijelzo. Ilyen kulso kijelzo lehet pl. egy szemuveg, ami az ember szeme ele vetiti a gui-t. (azert nem erdemes a szemuvegbe epiteni mindent, mert jelenleg meg iszonyat vastag lenne tole a keret) A csuklora rogzitett keszulek pedig a gyorsulasszenzor segitsegevel kepes lehet a kezmozdulatokat is digializalni, tehat virtualis egerkent lehetne hasznalni a szemuveg altal vetitett gui-ban.
  • duke
    #10
    A vilagon milliardnyi konzumidiota van, akik barmilyen szart megvesznek, hogy menok es boldogok legyen 5 percig. De ez annyira ertelmetlen (foleg a 320 -as felbontas miatt), hogy ezt meg a nagyon hulyek sem fogjak megvenni.
    A tabla, es telefon meretu szamitogepekhez kepest ezek az orak tok feleslegesek.
  • cateran
    #9
    "Ez nem egy számítógép, de egy kijelző."

    Az isten szerelemre...."Ezek alapján a Galaxy Gear fő egysége az Exynos 4212 típusú kétmagos processzor lesz, aminek az órajele 1,5 GHz és ehhez társul majd 1 gigabájt memória, valamint az ARM Mali-400 MP4 grafikus chip. A beépített AMOLED-kijelző 1,67 collos lesz, míg a felbontása 320 x 320 képpont, a mérete pedig 3 x 3 cm. Az órába beépítenek 2 megapixeles kamerát is és támogatja a Bluetooth-, illetve az Near Field Communication (NFC) technológiát."

    Wifi eppen pont nem lesz benne, BT es NFC....Eszem megall, nektek aztan valoban letszukseglet az okos akarmi, mert az az 1 mukodo agysejt teljes kapacitassal a motorikus funkciokat felugyeli, mint biztonsagi vesztartalek...
  • Tetsuo
    #8
    Ez még csak az elso lesz, ami persze, hogy béna, de idovel kiváltja a maroktelefont, ami a legnagyobb otlet ebben az egészben.
  • Tetsuo
    #7
    Talán végre nem kell fogni azt a szaros telefont?
  • WiZe
    #6
    Errorista, amit te említesz olyan már most is van. Én a lényeget pont abban látom, hogy ki tudja váltani a telefont.
  • Chriss745
    #5
    Szerintem vezetes kozben is tok jol johet ha jon egy hivas, a telo meg a zsebben van. Ha lenne rajt hangszoro meg mikrofon is, en lehet beneveznek egyre.
  • Bujden91
    #4
    Igen erre lehet azt mondani hogy motorra is van telefontartó de fosok hogy ki esik a tokból, arról nem is beszélve hogy stílusgyilkos.
  • Bujden91
    #3
    Ez kurva jó lesz, motoron ülve legalább látható ki hív jött e üzenet meg ilyenek és ha megcsinálnák hogy a telefon kijelzőjeként működne ez lenne a legfaszább, megtestesült értelmes scifis eszköz, a google glasos top gun vadászpitakijelzős stílus valahogy nem az igazi.
  • errorista
    #2
    Ez nem egy számítógép, de egy kijelző. Hogy wifivel össze legyen kapcsolódva a telefonoddal, és a csuklódon jelezze hogy ki hív, vagy a tőzsde árfolyamot. Szóval nem egy rossz dolog ez.
  • ProgServ
    #1
    Vízálló? Mert ha nem akkor kukaérett, legalábbis nálam.
    Egyébként minek, egy csuklón hordható számítógép?
    Nem elég, ha a zsebünkben van, és onnét riogat percenként, hogy írt valaki levelet, vagy fészbúúúúkra posztolt?