6
  • toto2700
    #6
    Szerintem meg ezt hívják piaci versenynek. Legalább a paypalnak sem lesznek elszállva az átváltási díjai.
  • fecg21
    #5
    Utoljára akkor figyeltem amikor telefont vettem kb 220 dollárért. Azóta se, szóval nem vagyok képben ezügybe. Biztos hogy kartellezni fog, máshogyan nem is kerülhetne ilyen bizniszbe a "fészbúk" .
  • DeviloftheHell
    #4
    jo a konkurencia ha nem kartelleznek nézted már milyen átváltási dijai vannak a paypalnak?
  • fecg21
    #3
    Jó...akkor darabolják föl a guglit meg ezt a mocsok céget is...a f.sz kivan már azzal hogy ha egy online cégnek jól megy a szekér-akkor mindjárt az egész világot meg akarják hódítani. Majd ezt is vírus szerűen fogják terjeszteni, a paypal úgy jó ahogy van-nem kell neki konkurencia. Fosbúkéknak meg gugliéknak semmi sem elég? (bocsi de ez kikivánkozott belűlem ) :D
  • M2 #2
    "Újabb területen vetné meg a lábát a világ legnépszerűbb közösség oldala."

    Na mert az eddigi lépéseik olyan sikeresek voltak új területek meghódítására...
  • M0RN1NGST4R
    #1
    szóval már azt is naplózni akarják, hogy mire költöd a pénzed. na nem minta kétségeim lennének afelől, hogy a paypal első szóra nem adná ki ugyan ezeket az adatokat.