96
Minden a Nexus 7ről
  • Chris Lowe
    #96
    Nekem 12-es a hardver 2 napja használom 4.4-el eddig nem érzek változást. Nem gyorsabb nem lassabb, bár sok olyan cumó felkerült amire semmi szükségem. Akksiról még nem nyilatkozok, várok vele pár napot. Nem minden tetszik(állapotjelző kék helyett fehér - eddig ilyenkor nem ment a net...), van pár idegesítő változás(billentyűzet megváltoztatás), de eddig simán fut.
  • skinnyman
    #95
    Passz, de nehezen tudom elkepzelni h igazan komoly gond lenne vele. Nalam 2013-ason fent van es eddig eszmeletlen jo, jobb mint valaha.
  • szucsy89
    #94
    Nézegetem mobilarena N7 (2012)topikban a hozzászólásokat, és rengetegen panaszkodnak a 4.4-re, sorra rakják vissza a 4.3-at. Van valakinek itt tapasztalata a csokival? :)
  • skinnyman
    #93
    Ja. De manualisan se egy nagy muvelet :)
  • Dzsini
    #92
    Nem tudom - prohardveren keresd meg az n7 topicot, annak a fejlécében az összefoglalóban szerintem minden le van írva (és remélhetőleg frissítve 4.3-ra).
    Én nem foglalkoztam vele, nekem jól működik így is.
  • Narxis
    #91
    Ezzel rootolhatom?
  • Dzsini
    #90
    mer csak :)

    root és stickmount
    vagy nexus media importer (ennek van ingyenes, korlátozott változata, képnézegetésre)
  • Narxis
    #89


    na neeee, de mé?
  • Dzsini
    #88
    OTG-hez vagy root, vagy fizetős szoftver kell.

    (a 2012-es verziónál legalábbis)
  • Narxis
    #87
    Na megvettem én is. 16GB wifi only. Vettem OTG kábelt is és most másolgatok pendrive-ra, remélem működni fog.
  • skinnyman
    #86
    Megvan a cucc azota nekem is, eszmeletlen.
    Itt irtam rola egy rovid velemenyt: link
  • skinnyman
    #85
    Egy nagy cegnek is lehetnek igenytelen fejlesztoi :)
  • Daell Drow
    #84
    No nekem is megjott a nexus7 nemetorszagbol, beszaras jo. Elso tabletem amugy, a hd kijelzo nagyon poec. Csak pozitivan tudok nyilatkozni mindenrol, mondjuk meg csak 1 oraja nyomkodom. Ezert megyek is nyomkodni tovabb, ha valaki valamire kivancsi a nexusal kapcsolatban kerdezen. :)
  • Narxis
    #83
    Hmm pedig azt elvileg nem egy igénytelen fejlesztő fejleszti hanem egy nagy cég. :S
  • Dzsini
    #82
    Nekem az Amazon appstore áll le minden bezárás után :)
  • skinnyman
    #81
    Az jol hangzik. Milyen appok alltak le? Nem kene ilyesminek tortennie, szoval azokat azert jelentsd, hadd tanuljon az igenytelen fejlesztojuk :)
  • Fallingstar
    #80
    Ok. Ma volt éles üzemben a nexusom. Nagyon jóóóóóó. Akksi jól bírta, gyors, minden pöccintésre megy bár volt 2-3 leállása 1-2 appnak, de nem gáz. Munkára kiváló, Wunderlusttal faszán tudok szervezni. Játék über grafon megy, hang pöpec, teljesen megérte az árát:)
  • Daell Drow
    #79
    No holnap en is nexus tulaj leszek, izgatott vagyok mint alat, elso tabletem lesz.:) amugy nemetbol jon haza haver igy vele hozatom onnan, durva tizezreket lehet sprolni az itthoni arakhoz kepest. Ha megjon beszamolok rola milyen.
  • skinnyman
    #78
    Hali!
    Ez nem egy telefon, hanem egy kis tabla.
    (a topicot mondjuk tenyleg at lehetne helyezni, mert igy megteveszto)
    Nagyon jo cucc amugy, az alapjan amit olvastam, mindenki imadja aki megvette.
  • AniP
    #77
    Azokat kérdezem, akiknek már van ilyen telefonjuk: mi a véleményük róla? Megbízható, gyors? Van bármilyen rendszerhiba, amit eddig észrevettetek? Le akarom cserélni és megrendelni, mert most a Media Markt webshopján egész olcsó, plusz nincs szállítási költség, de az ismerettségi körömben senkinek nincs ilyen telója. Köszi előre a válaszokat!
  • Fallingstar
    #76
    ebből rendeltem kettőt. amint megjön kb. jövő hét írok visszajelzést, de remélhetőleg nem lesz vele gond. Ez azért zseniális megoldás, mert bárhol vagyok tölthetem a mobilt/tabletet konnektor nélkül, a külső aksit meg elég pár hetente feltölteni, használattól függően, de ami galaxy s2-mbe van aksi az szar már
  • skinnyman
    #75
    Sztem nem valoszinu, hogy artson neki, de azert olyat probalj nezni aminek van valami markaja, vagy legalabb jo visszajelzesek vannak rola.
  • Fallingstar
    #74
    na találtam egy übert és olcsó! http://www.ebay.co.uk/itm/12000mAh-Power-Bank-Portable-External-Battery-USB-Charger-for-iPad-iPhone-Mobile-/150937729925?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item232496fb85
  • Fallingstar
    #73
    Nem tudod esetleg, hogy ha rendelek egy hordozható külső aksit akkor abból tölthetem e a nexust, nem árt neki vagy ilyesmi?:D
    http://www.ebay.com/itm/External-Portable-Power-Pack-Bank-Supply-Battery-Charger-Dual-USB-Port-Output-/400500200806?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item5d3fac1566

    ez a legjobb amit találtam eddig ár/érték arányban
  • skinnyman
    #72
    Az egy dolog, hogy a bolt mit mond, egy masik hogy az Asus mit mond, szoval sztem erdemes felhivnod oket, mert jo esellyel naluk is tudod gariztatni egy evig legalabb.
    Az uveget nem nagyon tudod megnezni sztem, nem nagyon van rairva semmi, csak a neten levo infokra lehet kb hagyatkozni, de azon kivul h Corning, eddig nem nagyon lattam hivatalosat semmit.
  • Fallingstar
    #71
    na ezt hol nézzem meg:/
  • Fallingstar
    #70
    1 év teljes +1 év szoftverest mondtak a b-telnél, de ezt tudtam. Néztem videót szétszedésről, ha valami elromlik rendelek újít és kicserélem, nem egy nagy cucc, de persze csak ha a hardveres gari lejárt már:)
  • skinnyman
    #69
    Amugy telefonon a hazai Asus ugyfelszolgalatan a szeriaszam alapjan elvileg meg tudjak mondani, hogy ervenyes-e itt ra a gari es hogy 12 vagy 24 honap-e.
  • skinnyman
    #68
    Jah, jol hangzik.
    Milyen uveggel van boritva, azt lehet tudni? Nehany helyen Gorilla Glass-t olvasok, de a hivatalos specs sheetben csak "Scratch resistant CorningŸ glass"-t irnak, de ez ugye nem feltetlenul GG, lehet valami gyengebb is, az elozo generacion is gyengebb volt (asszem Corning Fit neven futott).
  • Fallingstar
    #67
    Igen. Már az elején kaptak tőlem egy piros pontot. Pénteken telefonáltam hozzájuk, hogy kéne a vas, mondta csajszi, hogy jövő hétre lesz, kérdezem akkor 83000 ugye? Igen. Ok. Szombaton visszahív egy férfi, hogy hétfőre lesz, kérdezem 2013-as modell, 83.000? Igen. Ok. Aznap már átállították az árat 86.000-re, mondom na kíváncsi vagyok kell e ezen majd vitázni, mert ha 83-ért rendeltem, ne akarják lehúzni az új árat rajtam, de semmi gond nem volt, 83-at kért el, szóval korrekt volt. Kanadából rendelték, amcsi törtő, kaptam átalakítót hozzá. Most ismerkedek vele, gyors mint az álom, könnyű kezelni, de amíg nem jön meg a rendelt tok/védőfólia hozzá, addig nem veszem le a fóliát meg nem viszem sehova:(
  • skinnyman
    #66
    Grat!
    Abbol a boltbol vetted amit anno linkeltel?
  • Fallingstar
    #65
    megvettem a wifis 32gb-s verziót, most töltöm:)
  • skinnyman
    #64
    expansys
    Itt meg nem kaphato mondjuk, es bizonytalan h lesz-e/mikor lesz, de az ar nem rossz.
  • skinnyman
    #63
    MM - 32 GB LTE modell
  • Narxis
    #62
    Mondtam én. Én tőlük vettem az androidos telóm 3 éve és akkor is ragaszkodtam a gyártói garanciáshoz mert a bolti csak egy 10-essel volt olcsóbb.

    Szerintem ha már ennyi pénzt kiad az ember valamiért akkor ne a garancián spóroljon. Igaz én így is megszívtam mert a garancia lejárta után lett hibás a kijelző de akkor is jobb a gyártói.
  • GregSB
    #61
    ...és ha ez a kisker fél év múlva bezár / eltűnik, akkor nem lesz senki aki gariban javítaná a készülékedet.
  • Fallingstar
    #60
    áhá, köszi! akkor tehát 5000ft és nem kell 2 hetet várnom meg könnyebb garizni kicsivel. még mindig megéri szerintem:) ha lenne ismim aki behozza külföldről akkor még olcsóbb lenne, talán már egy 10-essel, akkor már megérné az az opció, de így marad, hogy besétálok egy kiskerbe és lepengetem a 83-86k-t
  • Garfield
    #59
    Nem akarlak elkeseríteni, de az az 1+1 év garancia nem más, mint 1 év bolti + 1 év bolti szoftveres garancia, szó nincs gyártói garanciáról.

    Lásd 5.2-es pont
  • Fallingstar
    #58
    hát nézd, 5-7.000 ft különbség 2 hét várakozási idő, esetleges kockázatok.. szerintem nem éri meg, nekem meg plusz áfás számlára kell
  • skinnyman
    #57
    Ezt nezted?
    Mondjuk ez amcsibol van, szoval gondolom varni kell nehany hetet a szallitasra, gari is kicsit neccesebb (de azzal talan meg nem is lenne baj)