7
  • szabolacika
    #7
    Steam-en már elérhető mint korai hozzáférésű játék, és ha minden igaz magyar nyelvet is lehet választani benne.
    http://store.steampowered.com/app/238750/
  • KopaszIsten
    #6
    Játszottam a VI-VIII részekkel, lehet kipróbálom majd ezt is (miután kijött hozzá a magyarítás). Mindenesetre indokolatlannak tartom ezt a fajta irányítási rendszert. Az általam ismert M&M részek már nem ezt használták.
  • Cassell
    #5
    Öcsém te még helyesen írni sem tudsz, nem hogy értelmesen hozzászólni, neked az ilyen játék nem való, maradj a Mariocartnál..
  • Molnibalage
    #4
    A játék azoknak készült, akik a retro hangulatot szeretnék látni keverve újszerűbb grafikával. Nem feltétlenül kell mindennek Skyrim grafika. Szó se róla a Skyrim szabad mozgása is csak sokszor illúzió, mert pl. valódi harcrendszer nem nagyon van benne. Én eddig egy RPG-t láttam, amiben valóban ötvözték jól az ügyességi elemeket, ez a Risen első része volt.

    Ez nem gagyi. Szándékosan készült ilyennek. Kövezettek meg, de szerintem a játék készítés egyszerre művészet és absztrakció, adott esetben tisztelgés az elődök előtt is.
  • qetuol
    #3
    istenen, de gagyi -.-'
  • KopaszIsten
    #2
    Én úgy láttam a videón, hogy négyzetesen lehet mozogni és 90 fokot fordulni. :(((
  • Loverman
    #1
    legend of grimrock 2...