9
  • LaFleur93
    #9
    Na ez egy fasza kis film volt, végre Michael Bay csinált egy jó kis igaz történetet a sok gagyi Transformerszezés után.

    http://cinemaaudio.blogspot.hu/2013/09/michael-bay-transformers-szikla.html
  • Yutani
    #8
    Közepes, de nem súlytalan film.
  • KopaszIsten
    #7
    Nem működik az előzetes link!
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Eredeti hanggal. Tetszett.
  • AZTA
    #5
    Nem tudom mit kell ezen rugózni hogy megtörtént eseményeken alapul a film... üdv a való világban. Ettől messze sokkal durvább dolgok is megtörténtek már. Simán jó film egynek, legalább az 50 kilós kockák is látnak konditermet. :_D
  • Darth Sith
    #4
    Én szerencsére eredeti hanggal néztem a MOM-ban, így elég jónak értékelem, nekem kifejezetten tetszett. Abszolút nem egy klisés, klasszikus stílusú film.
    A legmegdöbbentőbb az egészben az, hogy tényleg valós történeten alapul, akiket a filmben megformálnak, valóban ilyenek voltak vagy legalább is nagyon hasonlóak. Anno készült erről egy dokumentumfilm is, talán a discoveryn vagy a spektrumon ment még régebben.
  • broman191
    #3
    Összességében jól sikerült film, bár számomra a főszereplők mérhetetlen sötétsége és a sztori valóságérzete beárnyékolta az egyébként szórakoztató poénokat...akik lazábban tudják venni, azoknak esélyesen még jobban fog tetszeni. :)
  • WhiteStar
    #2
    2 gyilkosság között ők is ezt kérdezik
  • jawarider2
    #1
    Képeket elnézve egy dolog jutott eszembe : Gyúrunk ?