61
Drive Club
  • yesname #61
    Valaki tudja biztosra, hogy van-e time penalty és mikor, mennyi?
  • Amiga
    #60
    "A DC kifejezetten ronda ha nincs széteffektelve a gép"

    Driveclub is the best looking racing game to date

    Megvan a játék és gyönyörű. Hogy ronda lenne, az egy vicc. A fizika is teljesen rendben van.
  • Ra1n
    #59
    Tévedsz One-om is van Ps4-em is és pc-m is.
    A videó tipikus fanboy videó direkt jó jelenetekkel a DC-ből és szarral a Forzából.
    A DC kifejezetten ronda ha nincs széteffektelve a gép, az meg hogy indie címnek tűnik mellette kifejezetten vicc kategória, főként annak tudatában hogy élőben a DC itt ott szebb tud lenni de abszolút nem szembetűnően (maximum esőben), ellenben ha a fizikát is bnézi az ember akkor vicc kategória :)
    De ahogy érzed.:)

  • vato loco
    #58
    Hát te hülye vagy b+! Mitől lesz "elvakult idióta" aki képes használni a szemét? A videó sztem magáért beszél. Egy ilyen játéknál az a legfontosabb. Végülis azt is felhozhatnánk hogy nem lehet benne taxizni meg drivebyozni mint a GTA5-ben, de minek. A multi is pont annyira érdekel mint a GTA5-ben: semennyire. Gondolom xboxod van. és úgy érzed mindenképp meg kell védened a mundér becsületét. Mint egy igazi fanatikusnak. :)
    Utoljára szerkesztette: vato loco, 2014.12.21. 22:45:01
  • Ra1n
    #57
    Ja. Elveri amikor épp szarrá van effektelve a kép. Mindezt úgy hogy van 15-20 szűk zárt pálya, 12-14 órányi tartalom, és egy gyenge multi. Szemben egy játékkal ami fizikában tartalomban köröket ver rá, ráadásul sandbox ergo elég durva lenne ha szebb lenne....
    Az meg hogy Indie game hozzá képest....Örülök hogy megvetted a ps4-et és egy újabb elvakult idiótát köszönthetünk a fórumon.:)
  • vato loco
    #56
    The Crew vs. Forza Horizon 2 vs. Driveclub (PS4 & Xbox One) - Úgy látom a Driveclub grafikában mindet veri, sztem a rivális Forza hozzá képest egy indie game.
  • AntiHero
    #55
  • Thaddeus
    #54


    Autólista
  • AntiHero
    #53
    Reméljük. De max márciusban már kellne jönnie.
  • deep
    #52
    Akkor ez kijön februárban!
  • AntiHero
    #51
    "Driveclub gets ESRB rating"

    Ez mai :D
  • Versace26
    #50
    Isten beszéljen belöled :D
  • deep
    #49
    Biztos vihar előtti :)
  • Versace26
    #48
    Semmi új hirt nem kapunk,nagyon nagy a csend...
  • Thaddeus
    #47
    Srác összeszedte egy videóba az eddig kiadott quick vidiket - állam leesik:
  • n000rbi
    #46
    Így lesz ;)
  • deep
    #45
    Ezért vártam igazából a premiert, de sebaj. Ha jót tesz a programnak, nem bánom az eltolást. Viszont aki majd megveszi, vegyük fel egymást psn-en!
  • Szabi #44
    Spyker
  • Thaddeus
    #43
    Facen egyfolytában raknak fel PS4-ből felvett videókat, a látottak alapján teljesen megérte az eltolás:






  • Moby
    #42
    Zsizsik nem az autók hátulján van, hanem beteríti az egész tévét :) nem hogy AA nincs rajta, mert az egy deka sincs, de mintha valami edgedetectes shaderrel direkt rontani akartak volna rajta. Vagy ez egész egyszerűen nem fhd-ban renderel, csak felscaleelt.
    Szarafrém=30.
    Popup:kb minden. A fák, a tribün, a zászlók. Nem közeliek, de zavaróan láthatók. Olyan currgenes popuppok...
  • Versace26
    #41
    Hát az r8 belseje például nagyon élethű lett,föleg éjszakai résznél látszik a müszerfal fényeknél.Nekem is Audim volt,és szinte megegyező a szintelitettség a müszerfalon élőben
  • Moby
    #40
    Az lehet, ez a videók alapján nem derül ki. Gameplay tekintetében eléggé középszerűnek tűnk, de az egyedülállóan kidolgozott belsőnézet biztos dob rajta.
    Én viszont kifejezetten a grafról írtam, minthogy arra volt beindulva itt mindenki :)
  • Versace26
    #39
    Persze,Horizon-run,autojátékok terén mindent pörgettem már,de valamiért szerintem ennek is meg lesz a fielingje..
  • TDC Geronimo
    #38
    zsizsik max az autó hátulján van már csak, de launchra lesz még jobb AA. szarfrém meg popup? Hát lehet vak vagyok, de ezeket én nem látom.
  • Moby
    #37
    Forza4(currgen), nfs:the run(pc) megvolt? Namerthogy ha ez szép, akkor lehet találni ettől szebbeket is, és nem kell nextgenig sem szaladni.
    Ami ebben okés az a kormánytekergetés. A többi se nem wow, de mégkevésbé nextgen, még csak különösebben szép sem. Amit sajnálok, mert kb ez az egyetlen cím, ami érdekel(t) a nyitócímekből ps4-en. Megjelenésig még valamit reszelhetnek rajta, de a topik hozzáállása a videókhoz teljesen érthetetlen.
    Hacsaknem kimaradt minden az utóbbi évekből valakinek.
  • Versace26
    #36
    Én nem szedtem le,én azt néztem amit linkeltem,de hd felbontásba szerintem nagyon szép a gameplay.
  • Moby
    #35
    Letöltöttem az egyik tömörítetlent...
    Biztos ugyaenzt nézitek?
    Merő zsizsik.
    Szarfrém.
    Popuppol mint a kurvaélet.

    Ez jelen állapotában currgentől alig jobb nagysoksemmi.
    Ingyen. Tehát ingyenszar. Van valami másik video is, vagy ráhúzódott a látóidegre a hype?
  • Versace26
    #34
    Nagyon baba lesz,nekem személy szerint ez jobban bejön mint a Crew
  • TDC Geronimo
    #33
    Tömörítetlen verzióba

    Kiraktam TV-re és hát... nagyon durva.
  • Versace26
    #32
    Éjszakai menet
  • TDC Geronimo
    #31
    Itt fent vannak a videók tömörítetlen minőségben. Érdemes leszedni. Ég és föld youtubeshoz képest.
  • Csokis
    #30
  • Versace26
    #29
    Egy kis trailer
  • Thaddeus
    #28
    :( Adj neki egy kis időt szerintem, én bízok benne, hogy lesznek még csodák (főleg mivel nem akarok PC-t fejleszteni :D)
  • Fehercsoki
    #27
    Nem csak erre a játékra mondom, hanem az összes eddigi "nextgen" konzolos játék kb olyan szinten amit a PC már évek óta tud=/
  • Moby
    #26
    Ezt a cikket már kielemeztük egy másik topikban. A fele bullshit, a másik fele a soha meg-nem-valósuló álom.
    Itt most még csak közelítőleg sem lesz hasonló, mint a ps3 esetén volt a cell okán. DX api helyett sincsenek új megoldások, dx api ps-en természetesen soha nem volt, az api amúgy a ps3-on használt továbbfejlesztése itt is (psgl-libgcm, hwspecifikus kiegészítésekkel).
    A rohadtvicces az, hogy annó a ms-t mindenki köpködte az xbox(classic) miatt, hogy bedobozolt egy pc-t (polcról leemelt gpu minimális változtatással, polcról leemelt cpu minimális változtatással, közös mem).
    Valaki magyarázza el, a mostaniak mitől másabbak :D
  • Thaddeus
    #25
    Konkrétan erre a cikkre gondolok.
    Ez az egész hUMA-s architektúra, meg a DX api helyetti új megoldások teljesen újak, kiaknázatlanok.
    Ha jól tudom idén év végén jelenik meg az első ilyen PC-s architektúra a Kaveri. Úgyhogy erre specializált fejlesztő szerintem még kevés van.
  • Moby
    #24
    Ennek az architektúrának melyik része új?
  • Thaddeus
    #23
    Szerintem korai leírni, mert:
    - A next gen első pár éve sosem next gen, a programozóknak is szokni kell az új architektúrát
    - Elég gáz YT felvétel, élőben egy plazmán teljesen más
    - Ha jól tudom még alpha, vagy legalábbis már béta verzió a fejlesztés
    - PS+ mellé ingyenes lesz (korlátozással persze)
    Majd ha megjelenik és fos, akkor lehet fikázni, addig viszont gyerekes.
  • Fehercsoki
    #22
    Szóval ez lenne a next gen? Ez TDU 1 szintjét sem éri el:O