8
  • Zombee
    #8
    Milyen oldal az?
  • cateran
    #7
    "A francia képregény film témáról jut eszembe, a Bourne széria az a XIII c. képregény átdolgozása? :D"

    Nem, Ludlum (Robert Ludlum) konyvadaptacio. A XIII viszont ezen (is) alapul (a konyv 1980-ban jelent meg, a kepregeny meg 1984-ben)
  • Inquisitor
    #6
    "Europaban biztos nem lesz moziban, ..."
    Egy fenét nem, nem azért van nemzetközi stábja, hogy csak Ázsiában mutogassák.
    Amúgy érdekes, hogy itt senki szerint nem várt, a kedvenc magyar oldalamon, meg kb. 2 hetente feljön témának, utoljára azt dobta fel valaki, hogy az Elysium okozta csalódás után lehet EZ lesz az év sci-fi filmje.

    A francia képregény film témáról jut eszembe, a Bourne széria az a XIII c. képregény átdolgozása? :D
  • Zombee
    #5
    Hozzánk legközelebb jelen állás szerint Franciaországbanban mutatják be, mivel ez egy francia képregényből készült. De én pl. nem vártam, a képregényt sem ismerem, és a sikertől sem vagyok ledöbbenve.
    Furcsálltam is a cikk címét, hogy mit akar ez a sügér, a Red 2-őt már bemutatták, de döbbenetes sikerről szó sincs, a Ha/Ver 2 még nem jött meg, más képregényfilm pedig nincs mostanában, pláne ami olyan sok embert érdekelne. Várható nézőszám alapján úgyis a Thor 2 számít a legjobban vártnak.
  • god25
    #4
    Ez egy ázsiai oldal. De még itt sincs fent. :(
  • hzolika
    #3
    Mar ha az olyan konnyu lenne...

    Europaban biztos nem lesz moziban, ugyhogy ha valaki tud torrent linket, az megoszthatna :)
  • kalapos01
    #2
    Ha ennyire izgat a válasz, akkor nézd meg. El van magyarázva a filmben.
  • hzolika
    #1
    Hááát, öööö, izé...

    Miert kell a vonatnak a vilag korul kozlekednie? Miert nem allnak meg valahol es epitenek ki egy varost? Ez eleg baromsagnak hangzik igy...

    Es amugy melyik bolygon volt ez a legjobban vart kepregenyfilm, Viktor?