25
  • dregnarr1 #25
    Lesz lencse nélküli változat, amibe bárki csináltathat magának olyan dioptriásat, amilyet akar.
  • fonak
    #24
    Ja mert mindenkire ráállítanak egy embert. :)
    Ha tényleg fontos, akkor max., de csak a szolgálati PC elől lekérni, hogy épp mit csinálsz, hol vagy, azt sokkal több emberre kiterjedhet...
  • Anthrax
    #23
    Kiváncsi leszek lehet-e kapni majd dioptriás változatot is. Mint szemüveges ha 299 dollárért lehet majd kapni simán megveszem.
  • cateran
    #22
    Dehogy, nyugodtan, ovodasokat megszegyenitoen sipakolhatsz, hogy x ceg y termeke miert van, miert annyiert, meg egyaltalan, de ez meg a politizalasnal is szanalmasabb szajkarate.
  • VRSDM
    #21
    nézz ki az ablakon, biztos parkol egy szolgálati autó a házatok előtt. és ha elég szemfüles vagy, akkor még a távcső és a telemeszirőlfényképelő lencséjén is láthatod a perseidák csillanását.

    ha valaki nyomozni akar, akkor fog.
    tök mindegy hogy vettél-e akármit, vagy az interneten vagy-é rajta vagy nom.
  • Airbus A380
    #20
    És a brit rendőrök mindenkivel levetetik a szemüvegét és ellenőrízgetik hogy kütyüs e?
  • [HUN]FaTaL
    #19
    Előbb akkor tiltsák be az alkoholt és úgy kompletten a mobiltelefont. Meg az emberi figyelmetlenséget...
  • fonak
    #18
    Ha valamiért tudni akarják akkor viszont tudni fogják.
  • fonak
    #17
    15 éve még a mobiltelefon is "bunkofon" volt, és nem a mérete miatt, aztán ma meg kinek nincs... (A szüleimnek mondjuk máig nincs, mert öregek és kissé technofóbok (náluk megállt az idő 20-25 éve, amit azóta találtak fel, az huncutság), de ők ma már az 1%-os kisebbség.)
    Majd ezen a glass-on is gúnyolódni fogunk eleinte, aztán lassan mindenkin ott lesz... kényelmesebb, mint séta közben lenézni a mobil kis képernyőjére. Mondjuk az érdekes lesz, ha pl. vezetés közben is be lesz kapcsolva nekik, remélhetőleg önmagát vezető Google kocsijuk lesz addigra ;)
  • gombabácsi
    #16
    én bele akarom a pofámba operáltatni, hogy én legyek a legfelsőbbrendűbb civilizált felvilágosult modern ember
  • Ferrer
    #15
    Nem lesz kötelező ilyet hordani, de ne képzeld már azt, hogy a kormányt annyira érdekli, a hozzád hasonló Kiss Pisták éppen melyik krimóban ülnek..
  • Ferrer
    #14
    Ki mint vet, úgy arat..
  • alien47
    #13
    Újabb remek eszköz az NSA -nek. Most már nem csak az e-maileket, üzeneteket olvasgathatják. A családok zsákszámra veszik majd ezeket a sz@rokat így az említett hivatal ott lesz a hálószobában, konyhában, mindenhol. Remek.

    Ez kell a világnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Majd amikor egy Google Glass-t vezetés közben használó lúzer elgázolja a szomszéd nénit a szemed előtt... akkor más véleményed lesz.
  • bcrics
    #11
    ezek szerint fogjuk be a szánkat és éljünk tovább droid módjára?
  • cateran
    #10
    Tudom, hogy megrazo lesz, de eleg idos vagy mar, hogy megtudd...Magyarorszag nem a vilag kozepe, sot valojaban, mind gazdasagilag, mind politikailag, mind katonailag kurvara a beka segge alatt van fontossag tekinteteben. Vasarloero tekinteteben meg annal is lejjebb. Meglepo, de ezen dolgokat figyelembe veve, amikor 1 ceg vilagpiacra szan 1 termeket, nem veszi figyelembe a magyar picsongast....Sokkolo, nem?
  • Piszkos  Fred
    #9
    Most nem értem mi baj van, nektek árt valamivel a google, hogy megcsinálja ezt? Ennél ezerszer fölöslegesebb szarságokat ezerszer drágábban árulnak. Ez is ugyanolyan kategóriájú cucc lesz, mint az iPhone, félig-meddig divatcikk, aminek vannak jó megoldásai is, és csak egy szűk réteg tudja maximálisan kihasználni. Csak ez olcsóbb, és a kategóriájában az első. Nekem tetszik az ötlet.
  • Lazarus
    #8
  • Ferrer
    #7
    Na de nem mindenki csóró, ezt is vedd figyelembe!
  • csimmasz
    #6
    Hat ez kesz, ez nagyon durci. :)
  • asgh
    #5
  • thrawnguru
    #4
    Bírom ezeket a nagy eladási prognosztizációkat, aztán meg a nagy pofára eséseket... Mintha ezek a nagy cégek azt hinnék, hogy a divatbuzulás nagyobb súllyal esik a latba, mint az, hogy korog a gyomrod, cipő kell a gyereknek, be kéne fizetni a számlát, ésatöbbi...
  • Papichulo
    #3
    iphone-ipad asszem ott indultak

    Mindketto $499-nel indult...

    ma már az olcsó telefonok-táblák felé fordult mindenki

    Leginkabb a szegenyebb orszagokban. Akik eddig nem engedhettek meg maguknak.

    lesz még olcsóbb is.

    Ha tenyleg lehet is majd hasznalni valami hasznos dologra, akkor ez sem sok erte. Ha viszont valami hasztalan divatcikk lesz, akkor meg olcsobban sem lehet majd eladni. Szerintem.
  • zola2000
    #2
    Ilyen 200-300 dolláros ökörségeket lehet eladni (hol van ez pl egy autó árától? )

    Amikor nem volt még gazdasági válság akkor 1000 dolláros ökörségeket lehetett eladni (iphone-ipad asszem ott indultak), ma már az olcsó telefonok-táblák felé fordult mindenki, ez a 200-300 dollár csak az első bevezető ára a google szemüvegnek, lesz még olcsóbb is.
  • ugh
    #1
    Faszom van itt nem gazdasagi valsag meg novekvo szegenyseg, amikor ilyen okorsegeket el lehet adni.
    A google inakbb tenne rendben a gmailt, normalis funkciokkal, vagy, hogy ki lehessen szedni a googlepray-bol a mar nem letezo androidos szutykaimat.
    Vagy rendbe tenni a tetves androidot.
    Ehelyett fejleszt meg vagy 2 oprendszert (ami szinten egy rakas hig gane es megy finom voltam), meg lesz google szemuveg, google mupina....
    Faszfejek.