8
  • rolika
    #8
    Én ezt frankón végiggondoltam, és nincs is fb-accountom. Azt a két embert, akit engedélyeznék, még fejben is tudom tartani :-)
  • csimmasz
    #7
    En ezt ugy oldom meg hogy föl sem megyek a face re.
    Hogy akkor minek van accountom?
    1. Mert ceges oldalakat fenntartok, bar nem sok haszna van.
    2. Mert sok kretént könyebb azon a szaron elérni mint akár skype on vagy telefonon, nem viccelek.
  • OGMontana
    #6
    Látom szövegértés még mindig nem megy. A 250 ismerősből 30 mióta mindenki? A többi 220 ismerős nem is ember, mert ők nem posztolják ki a szemetet?
  • pasi29uk
    #5
    A 250/30 az nem mindenki ;)


    1, játék felkéréseket tiltom és azokat sem személy, hanem programnév alapján, így elkerülöm, hogy esetleg más ajánlja.

    Illetve 2, azokat a jellemzően vicces képeket mutogató oldalakat melyek likehoz kötik, hogy megnézd mit is szeretsz... hiszen teljesen abszurd dologra kérnek.


  • Sajátvéleményem
    #4
    Kedves daninet!
    Akkor mi a fenének vagy a faszbukkon?- ha mindenkit letiltasz.
    Nekem csak két ismerősöm van, és abból az egyik én magam vagyok
  • pasi29uk
    #3
    Végre egy ember aki felfedezte, hogyan lehet a számára nem tetsző vagy érdektelen infót szűrni!
  • Treviz
    #2
    Nagyjából ugyanez, csak én a vicces képeket szeretem.
  • daninet
    #1
    250 körüli "ismerősöm" van facebook-on, de kb 30 van akit látok az üzenőfalon, mindenkit letiltottam már :)
    szintén kizáró tényező nálam pl.:
    -jóreggelt/jóéjt köszöngető gyökerek
    -angol idézeteket posztolók (nem tudnak igazából angolul)
    -angolul posztolók (mert van 2 külföldi ismerősük, ők nagyon international-ek)
    -"vicces" facebook oldalak posztjait megosztók
    -az újszülött gyereküket posztoló akit a szülőkön/nagyszülőkön kívül egy képnél tovább senkit nem érdekel, de kell még 100 ahogy folyik a nyála
    -egymás seggét nyalók (jajj de jó volt ma/úgy szeretlek bébibogyó/imádlak)
    -"F@szom kivan ne kérdezzétek miért" emberek
    -instagram képeket posztolók
    -indokolatlan hashtag használók
    -hoaxokat továbbítók

    azt hiszem ennyi. :)