23054

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • Thomasovics
    #197
    +lehet
  • Thomasovics
    #196
    amúgy tudni mi a pite van a honlapjukkal? :S
  • IXEMGabeo
    #195


    ez a nem semmi bázis
  • gvarga12
    #194
    micsoda inyenc falat :)
  • Master91
    #193
    jelenleg csak a húst tudod meg sütni rajta ( sharp stick + nyúl hús )

    + fény
  • Fehercsoki
    #192
    Nem, az nem jó semmire most, majd később arra lesz jó hogy a fénye odacsalja a zombikat + amikor hideg van meleget ad.(mert ugye lesznek évszakok plusz hatással is lesznek a világra/túlélőkre, pl meg lehet majd fagyni)
  • IXEMGabeo
    #191
    tábortűz is elvileg menti az aktuális helyzetemet nem?
  • Fehercsoki
    #190
    Hát vagy felszeded vagy leraksz egy újat és arra kattintasz és akkor ott fogsz mindig éledni.
  • Ironman2
    #189
    tényleg van ott egy sleeping bag,emléxem rá! akkor azt meg kell szüntetni,hogy respawn után ugyanoda rakjon vissza?
  • Ironman2
    #188
    LOL! kösz
  • Fehercsoki
    #187
    Sleeping Baget tegyél oda ahol éledni akarsz aztán a mapon kattints rá és halál után mindig ott fogsz spawnolni.
  • IXEMGabeo
    #186
    szerver hiba volt

    éjjel álltak a zombik egy helyben...
  • Ironman2
    #185
    Mi ez hogy mindig egy helyre dob vissza respawn után? meghaltam vagy 2 km-re a sivatagban,és visszadobott ugyanoda a háztetőre.Ez nem volt elötte,mindig ott folytatta ahol meghaltam.Ez igy nagyon gáz!
  • Ironman2
    #184
    Persze hogy megveszem ha megjelenik.Dead Island is eredeti már nálam.Remélem dobozos változat is jön belőle
  • Ironman2
    #183
    Mondjuk ez meg cheat szerintem,igy nulla kihivás van
  • Ironman2
    #182
    na az érdekes!
  • xalyy
    #181
    Emberek én nem azt mondom most mindenki adja el a fél konfigját de ez a játék igazán nem érdemli meg, hogy lewarezoljátok...
    Most megértem ha egy sablonos COD-ot vagy hasonlót leszedtek de, hogy még ezt is.
    Inkább várjatok amíg kevesebb lesz aztán vegyétek meg de ritkán lát napvilágot ilyen jó játék...
  • IXEMGabeo
    #180
    nekem ez a bug nem tetszik, hogy amit ráteszek a számgombokra azok hirtelen elkezdenek újratermelődni...tökmind1, hogy yucca juice vagy, wood spikes minden termelődik anélkül, hogy bármit is felszednék:D nem kicsit könnyít a játékon...

    mijkivel bent a sivatag közepén ástunk mélyre és ne tudjátok meg micsoda ércek vannak ott:D persze előtte betáraztunk kajával
  • Since
    #179
    Csak így szerintem semmi értelme nincs a játéknak mivel alapból mindent tudsz craftolni és nincsen kihívás.
  • Fehercsoki
    #178
    De nem úgy, hanem mondjuk be lehet állítani, hogy mindent le tudj craftolni csupán Stickből. És akkor csinálhatsz magadnak bármennyi betont meg létrát meg ami kell... Úgy elég nagy erődöket fel lehet húzni.
  • IXEMGabeo
    #177
    jaa biztos én azt lelestem wikiről és felírtam egy jegyzettömbre magamnál...
  • Fehercsoki
    #176
    Nem, hanem át lehet írni hogy adott cuccok craftolásához mi kell.
  • IXEMGabeo
    #175
    amúgy gyűjtögetni szoktunk ezerrel
  • IXEMGabeo
    #174
    arra a bugra gondolsz amikor leteszem a numerikus gombokra a tárgyam és akkor újratermelődik anélkül, hogy elfogyna? így csináltam folyamatosan wood spike-ot:)
  • Fehercsoki
    #173
    Úgy értettem hogy "végtelen" kockából vagy gyűjtögettek. Én átírtam pár dolgot egy fileban és most mindenből van amennyi kell.
  • IXEMGabeo
    #172
    én próbálok minél kreatívabb lenni csakhát mire összegyűjtök mindent addigra menekülhetek fel valahova:)
  • mijki
    #171
    Oki. :)
  • IXEMGabeo
    #170
    Gabrangel mijki, de nekünk jó a hamachi is.

    Mindjárt jövök csak kajálok
  • mijki
    #169
    Mi Gabeo neve tunnglen?
  • Fehercsoki
    #168
    "Creative" módban építkeztek?
  • Ironman2
    #167
    bár gabeonál van host tunnglén,oda becsatlakozhattok,majd éjjel jövök,mert most melózom
  • Ironman2
    #166
    egy bázist kell épiteni ahol legyen egy erős bunker ahonnan lehet őket apritani,jó lenne ha vasárnap tudnánk 4-en kezdeni új pályát,akkor érek majd rá hosszabban,4-en azért jó kis multi lenne.DD
  • Ironman2
    #165
    csapdák is sérülnek rendesen,több fokozata van a sérülékenységüknek
  • Ironman2
    #164
    mondjuk úgy semmi kihivás hogy állandóan a tetőre kell éjjel menekülni,amúgy kurva jó hogy a hangra mennek,mert az egyik el tudja terelni a figyelmüket,amíg a másik épitkezik vagy gyüjtöget.hullámban támadnak itt is a zombik
  • IXEMGabeo
    #163
    én nem ház köré tettem

    éppen ástunk lefele Ironnal, csakhát a 2-3 sor se volt elég átjönnek egy idő után mivel kopik a fa:)
  • Master91
    #162
    ház, köré 1,de 2 a 100% sor 3 magas kőkerítés, azután 3 sor wooden spike.

    Napokig le se szarom hogy mit ütnek meg hol :D 3-4 naponta kis karbantartás, akkor is wooden spikot pótlok azt szia.Persze van kapu, 1 kockányi üres rés a falon, ott 5-6-7 sor wooden spike van, amit felveszek-lerakok ha jövök / megyek

    T-Rex-et meg állítanám!
  • IXEMGabeo
    #161
    wood spike, meg az égetett fa sem tudja ezeket a szörnyeket megállítani:D letettem egy csomó csapdát az első 2 hullámot kibírta aztán átjöttek a rohadékok
  • Ironman2
    #160
    viszont amiket kidobáltam a földre,azok már nem voltak ott az újabb belépésnél
  • Ironman2
    #159
    igen,pont most tapasztaltam! le kell raknom mindent ha nem én vagyok a host,mert nála menti el a cuccokat!
  • Fehercsoki
    #158
    A láda megmarad a hostnál, én is úgy szoktam.