22981
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Alfa22 megjelnés 2024 nyara!
  • Ironman2
    #287
  • IXEMGabeo
    #286
    azért neked is késlekednek a fáklya és tábortűz fények:D

    jó hosszú lett a lépcsőrendszer azaz vészkijárat:D
  • Master91
    #285
    De legalább jó a segged miközbe csákányozol :D
  • Fehercsoki
    #284
    Persze mert ramot telepakolja... Majd 1.1-el jó lesz. Mert amúgy CPU használat elég jó.
  • IXEMGabeo
    #283
    tegnap óta úgy szaggat az egész lent a bunkerben, hogy képtelenség játszani vele:DDD Ironnak ahogy látható majdnem tökéletesen fut nálam bemondta az unalmast és be van halva az egész...

    videon is látható mennyire laggolva megyek
  • Ironman2
    #282
    készülget a katakomba rendszer:

  • Ironman2
    #281
    jó hogy a madárcsicsergést fél kilóméterrel a föld alatt lehet hallani.DDDD
  • xalyy
    #280
    Ja tényleg köszi! Remélem a patch is jön hamarosan :D
  • Ironman2
    #279
    nem tudni még mikor jön a patch?
  • Since
    #278
    Shop újra online.
  • Volfram42
    #277
    Ó nagyon szépen köszönöm meg is lesem.
  • Ironman2
    #276
    hmm,azért ez nem egészen így van
  • spybot919
    #275
    Mivel tapasztalt minecraft játékos vagyok így erre a játékra is vetek egy pillantást. Ha minden jól alakul akkor ma már kipróbálom.

    Kalozkodásról meg annyit ,hogy ti sem vesztek meg például egy házat anélkül ,hogy jártatok benne és ti sem vesztek meg egy autót amíg nem próbáltátok ki. Ugyan ez a játékok sorsa is. Akinek tetszik úgyis megveszi. Én se vennék megy egy játékot feleslegesen akkor inkább előtte kipróbálom. Ennyi
  • xalyy
    #274
    Stranded 2 a neve
  • xalyy
    #273
    Nincs ezzel baj csak tudod nagy marhaság ilyet tenni egy játékkal...
    Ez olyan mintha most egy kocsis játékba nem lehetne vezetni vagy egy cod-ból kivennéd a fegyvereket vagy tudom is én... Szóval egyszerűen már nem lenne az a játék még nem is hasonlítana rá.
    Amúgy pont eszembe jutott egy játék ilyen szigetes túlélős és nincsenek zombik. Nem tudom tetszeni fog-e vagy nem de ez pont neked találtak ki
  • Fehercsoki
    #272
    Recepteket át tudod magadnak úgy írni, hogy nagyon sok anyag kelljen hozzájuk, vagy teljesen más anyag.
  • Volfram42
    #271
    Nagyon szépen köszönöm.
    (nagyon off: az én álom poszt-apok játékomban nincs se zombi se semmi hasonló fantasy, viszont az építkezés se úgy, megy hogy hopp itt egy vasbeton kocka, meg mindenhol fegyverek hevernek amiket lehet lootolni. Sőt nem is kell a poszt-apok sztori elég-ha csak egy szigetre kerül a főhős/ök. És a receptek se ismertek egyből. Ismétlem nagyon off. Amíg nincs ilyen addig keresem a lehetőségeket. Ezért is írogattam ide. És ismét köszönöm.
  • xalyy
    #270
    Én elolvastam főnök
  • Torzonborz
    #269
    Ne nekem írd nekem nincs bajom a zombikkal :D
    Pont azért tetszik a játék mert a minecraft és zombie survivor elemeket ötvözi.
  • Fehercsoki
    #268
    Entityspawner.xml file tartalmát ki kell törölni és akkor nem lesznek zombik.
  • Torzonborz
    #267
    El kéne olvasni hogy mit írt....

    Nem csendes békés világot csak zombi menteset. Attól még lehet poszt apokaliptikus.
  • xalyy
    #266
    Igen az alpha áráról tudtam de mondom, még mindig nem megy a paypal oldaluk... És ideje lenne már fellőniük vagy legalább steamre.
  • Fehercsoki
    #265
    Kickstarteren volt 15 dollár a játék, annyi lesz akkor is ha megjelenik.(de ahhoz nem volt alpha csak a kész játék!) Szóval ha most akarsz játszani akkor 35 dollár, ha ráér megjelenésnél akkor 15 dollár.
  • xalyy
    #264
    Semmi baj nincs csak nem tudom te hogy képzelsz el egy poszt apokaliptikus világot, mert ezek szerint valami csendes békés világra gondolsz akkor, de ez már kezdésből nem a poszt apokaliptikus témához fűződik
  • Ironman2
    #263
  • Volfram42
    #262
    Én viszont ki szeretném venni, és nem "írtam, hogy jaj fúj, de rossz meg egyebek.... " Csak normális hangnemben írtam, hogy engem érdekel a játék és örülnék ha ki lehetne venni őket. Ez ízlés kérdése, nincs rajta mit kötekedni. Szóval elnézést kérek, ha valakinek a lelkébe tapostam a kérésemmel. (remélem azért egyszer csinálnak majd egy zombimentes poszt-apok. játékot is.)
  • xalyy
    #261
    Én megvenném az alphat is ha már menne a megvételi oldal de nem megy...
    Amúgy hol árulják 15-ér?
  • Fehercsoki
    #260
    15 dollár a játék, 35 dollár ha az alpha is kell.
  • Ironman2
    #259
    okés,majd meglesem.kösz!
  • xalyy
    #258
    Jaa akkor nem szóltam ez már jó indok akkor :P

    Amúgy muszáj pénzér áruljak, mert a kickstarteres pénz az csak fejlesztés de valamiből meg kell éljenek mellette még :P Nekem csak az nem tetszik, hogy azért tényleg kicsit drágás. Egy 15-20$ simán elég lett volna
  • Fehercsoki
    #257
    Van a hivatalos fórumon olyan file ami belerak még több zombit, szedd le azt, könnyebb minthogy magadnak elkezdesz kísérletezgetni vele.
  • Fehercsoki
    #256
    Nem csak az alphát adják pénzért, megkapod a teljes játékot és bétát is.
  • Ironman2
    #255
    én inkább többet akarok belerakni!
  • Ironman2
    #254
    jó azt tudom,de hogy? van benne egy vagon kordináta
  • Ironman2
    #253
    egyébként is pofátlanság szerintem pénzért árulni az alfát,mivel azon dolgoznak az oldalon,vagy ingyen adják,vagy sehogy.kickstarter az más téma,az lezárult már ha jól tudom,összejött nekik szépen a pénz a fejlesztésre
  • Fehercsoki
    #252
    Data\Worlds\Navezgane\entityspawners.xml-t kell módosítani.
  • xalyy
    #251
    Nem kötekedni akarok de minek akarjátok kiszedni a zombikat, az egész játéknak ez a lényege a túlélés, egy poszt-apokaliptikus világba csöppenünk ahol zombi járvány pusztít, enélkül nem játék a játék. :D

    © IXEMGabeo
    Hát igen ezért kell a saját főnököd legyél akkor nem húznak csőbe, nem kell azon törd a fejed, hogy ki korrupt ki nem az, minden rajtad áll mennyi a fizud vagy, hogy milyen körülmények között dolgozol.
    És persze tudni kell azt is, hogy hol keresd pl. az internetes munkát. Ha rossz helyen keresd akkor szart kapsz, nem működőket vagy nem fizetőket fogsz találni
  • Ironman2
    #250
    ez mindig is így volt
  • Ironman2
    #249
    ezt amúgy leirhatnád részletesen hogy kell
  • IXEMGabeo
    #248
    hadd ne soroljam 1 év alatt hány kamu külföldi és nem külföldi "munkalehetőségbe" szaladtam bele...és még, amit nagy nehezen talál az ember ott is késnek a fizetéssel (lásd építőipar):D

    Ebben az országban minden késik, a bürokrácia lassú a határidőkkel mindenki el van csúszva aztán csodálkozik mindenki, ha a pénz nem jár kézről kézre. Nincs középosztály csak szegények és létfenntartás alatt élő csórok. Lehetsz diplomás fiatal, pályakezdő akkor is így jársz, mert a protekciósok kerülnek be a zsírosabb állásokra. Elintézik egymás közt.

    OFF vége...