22995
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • 7days
    #1293
    ja simán
  • Ironman2
    #1292
    A növények is lassan nőnek ezentúl,az új javítás szerint.Akkor ültetni kell ha nem találunk kajákat.igy akkor átvizsgáljuk a várost,és szinte alig találunk cuccokat.Végül is könnyü volt a 6.1,mert hamar megtömtünk 4 ládát vele
  • 7days
    #1291
    legnehezebbre felraktam és így már tényleg élvezetes :D cuccokból szinte sehol semmi xD
  • Ironman2
    #1290
    Egyébként ez a 6.3 újítása,akkor nem is kellett volna több hátizsákot lerakni a földre,ha a fele üres marad.D:

    Changed all loot containers to have a greater chance to be empty
    Changed cars to have more tool loot
  • Ironman2
    #1289
    Ja,nekem is gyanús lett a sok üres táska.Remélem nem bug! Nekem 2-es fokozatra van állítva a szerver,ami normal szintet jelez (4-ig lehet állítani)
  • 7days
    #1288
    Feher-csokival értek egyet, én a régi jól bevált zombikban hiszek, meg abban hogy sokan vannak, ott van az aláírásban a spec-em és volt nekem is hogy beszaggatott. Jó, persze alfa verzió meg "sok" zombi volt kb30 de akkor is :D

    Az hogy kevesebb a cucc, az nem gáz, mert legalább van benne egy kis félsz, tehát később rakod le a játékot megunva :D
  • IXEMGabeo
    #1287
    + szavazat tőlem hg-nak
  • hapi
    #1286
    Gyerekek nagyon nagy lett a game! Kb. semmit nem találtam az első 10 percben, se kocsikban se táskákban. Ez így igen nehéz lesz ami jó! Ha megy rendesen a szerver akkor sztem én is indítok egy olyan "vért pisálsz" nehézségűt, ahol rendesen meg kell dolgozni az életben maradásért. :)
  • Ironman2
    #1285
    meg rohadt rövid a játék! végéről meg ne is beszéljünk,úgy össze van csapva ,sok nyitott kérdés maradt benne!
  • Ironman2
    #1284
    Nekem se jött be a Riptide,igaz Gabeoval nyomtuk sokat,de nagyon bugos az egész,és ezt nem lehet a warez számlájára irni,mert ugyanazokkal a hibákkal nyavalyogtak az eredetisek is! +optimalizálatlan!
  • Fehercsoki
    #1283
    CDGalaxis még mindig ajándék pólót/posztert/DLCt ad Riptidehoz, szerintem ez mindent elmond:D (normális játékoknál a megjelenés napjára már az összes ilyen csomagot megrendeli valaki...)
  • Ironman2
    #1282
    Nekem megvan eredetiben a Dead Island,kijátszottam a warezt,és megvettem eredetiben,mert megérdemelte a játék! Valószinü hogy ennél is igy lesz! De még messze van a teljes verzió. (ráadásul most 990 a Dead Island,én meg 5 rongyért vettem anno)
  • Fehercsoki
    #1281
    Mind1 hogy nevezzük, akkor is szar. Pedig nagyon vártam=/ Most kb csak 7 Days to Diera érdemes várni, ha minden benne lesz amit ígértek akkor lazán a legjobb zombis játék lesz, minden lényeges featurel.
  • Ironman2
    #1280
    Az még nem jelent meg (a Riptide egy önálló kiegészítő)
  • Fehercsoki
    #1279
    Nem is meglepő hogy még hónapokkal a megjelenés után is volt nyomott áron CE és megjelenés után nem is törődtek vele a fejlesztők...
  • Fehercsoki
    #1278
    A 2-ben viszont már érdekes módon igen...
  • Ironman2
    #1277
    A Dead Island-ban se volt gond a zombikkal
  • Fehercsoki
    #1276
    Érdekes hogy Left 4 Dead 2ben lazán 50 zombi is jön egyszerre(és azokat dinamikusan fel lehet darabolni, nagyon szépek az animációk, részletes modellek), az fps semmit nem csökken, itt meg 15 gagyi zombi éjszaka már gondot okoz...
  • Ironman2
    #1275
    jaja! ahogy mondod!
  • Fehercsoki
    #1274
    4 lövés fejre... Komolyan nem értem hogy miért jó az amikor egy zombis játékban egyszerre látsz max 15 zombit, de cserébe mindegyik szuperzombi... Szerintem pont fordítva kéne, nagyon sok, de gyenge zombi...
  • hapi
    #1273
    +1 Ironman2 legyen a házigazdi!
  • Ironman2
    #1272
    akkor tegnap totyamasteréknek rossz linket adtam,ezért nem tudták átirni a nevet!
  • Ironman2
    #1271
    ilyen nagy beruházást nem érdemes elkezdeni,mert mindig jönnek új verziók,amikben nagyon sokat javítanak,a bétáig mégcsak ökörködésre jó inkább (de azért kisebb erődöt megint építek a ház köré)
  • 7days
    #1270
    thx!
  • Ironman2
    #1268
    hoppá! akkor azt benéztem,mindjárt feltöltöm a jó törést
  • 7days
    #1267
    ja csak azért mert már 48. napomat élem és hát az azért elég sok meló :D vagy cheat on al tudom megoldani ha újat kezdek h felfejlődjek ugyanoda hamar :D
  • 7days
    #1266
    amit linkeltél törés a rust-hoz való, amúgy köszi a linkeket!
  • Ironman2
    #1265
    Van már 6.3,és tökéletesen müködik! leirás lentebb.Este már ennek a szeróját fogom indítani,elöbb próbáltam,és nagyon jó!
  • Ironman2
    #1264
    ha áthelyezed,akkor menni fog,de szerintem nem érdemes küszködni vele,nagyon sok funkció akkor lép életbe ha új pályát kezdünk
  • 7days
    #1263
    Ironman +1 ééés 6.3 :)
    nem tudjátok a régi save-em megy e ezzel 6.1?
  • Ironman2
    #1262
    Repair weapon az jó lehet,csak nemtom milyen összetevők kellenek hozzá
  • Ironman2
    #1261
    Ez már a 6.3-ból van.Szívósak ezek a hózombikák! 4 lövés a fejre,és úgy pusztulnak csak meg! Jó hir viszont hogy találtam egy lapátot:





  • gvarga12
    #1260
    Ironman-re +1 szavazat
  • Ironman2
    #1258
  • Fehercsoki
    #1257
    Szerintem is te legyél a házigazda.
  • Ironman2
    #1255
    Most javították a láda hibáját! Tegnap elveszett egy csomó cuccod totyamaster amit beraktál,volt olyan amit meg én nem láttam
  • Ironman2
    #1254
    Jó lenne ha HG lennék,akkor hozzáférnék a bannerhoz,és ki tudnám irni hogy fut-e a szerver.Igy arra kérlek benneteket hogy egy hozzászólással támogassatok hogy házigazda lehessek itt.köszönöm! (egy fasza hátteret is tudnék kreálni ide)
  • Ironman2
    #1253
    Kijött az alfa 6.3!

    Changes

    Changed all loot containers to have a greater chance to be empty
    Changed cars to have more tool loot
    Changed mailboxes to have more paper loot
    Changed Less chance of finding backpacks in the wild loot
    Changed length of IP field to allow longer URLs
    Changed length of Port field to allow more room for IP field
    Changed crops grow slower and no longer grow underground from torch lights
    Bug Fixes

    Fixed IP input breaking connection attempts after leaving a server
    Fixed pasting IP from clipboard not registering
    Known Issues

    Players can sometimes get stuck in small vertical spaces less than 2 blocks high like on top of a cinder block or trash pile
    Mac builds need to quit via the task manager
    Rocket Launchers and Hunting Rifles cannot be broken down yet or crafted
    Upgrading to Alpha 6 will sometimes cause players to lose key bindings go into options/controls/restore defaults and hit apply then close the game and start again to fix the problem
  • Totyamaster
    #1252
    Ironman2 Jól teljesíttet a géped frankon futott a server ! :)
    Az a gondom utolsó pillanatban látom meg server van és lekésem nem lehetne előre üzi falra kiírni ma este 8 tol 6 slotos szero lesz,(ez az én véleményem)
  • 7days
    #1251
    megyek 10 percen belül :)