22993
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • 7days
    #2060
    írjatok ha indítsam a szervert, kb 2 perc még és vagyok!
  • 7days
    #2059
    fantom pl
  • Ironman2
    #2058
    kinek? D
  • 7days
    #2057
    szóljatok ha indítsam ip-t küld tovább vas
  • Ironman2
    #2056
    igen,én csak próbaképpen megyek,mert melóznom kell majd délután
  • fantomvampire
    #2055
    en is ebed aztan leszek
  • 7days
    #2054
    ja, csak egy próba kíváncsiság volt, indítsak szerót újat? játszatok addig?
  • Ironman2
    #2053
    kb nekem is annyi,felrakom az új nvidia drivert
  • 7days
    #2052
    majd csinálok egy galériát belőle most kajolok stb ha így nem igazán fogyasztható az állapota, de sztem igen majd jövök 20 perec
  • Ironman2
    #2051
    figyelj már többször irtam hogy új játékot kell kezdenünk mert nem lehet használni a régi mentélst,én ki se próbáltam volna a helyedben,azt most rakjuk félre,majd folytatjuk valamikor,most az újra kell koncentrálni
  • 7days
    #2050
    én is kajolok stb. ja folytatja a kraftot
  • Ironman2
    #2049
    akkor majd te is csatlakozhatsz hozzánk.D
  • 7days
    #2048
    már nézhetitek is a képeket, most működik már még töltöm felfele csináltam csomót!

    szervert leállítottam értelmetlen azt nyomni vagy 6.4el játszuk tovább azt vagy csinálunk másikat.
  • Ironman2
    #2047
    n emsokára próbálom csak most kajaidő van.D
  • fantomvampire
    #2046
    Nekem rendesen megy. Par eszrevetel a loot nos egy pancelszekreny kinyitasa nem pik pakk :) szerintem realis egy kocsi atkutatasa se ket masodperc :) a craft ido meg jo ha van amit eszrevettem ha craftolsz bezarod az inventorit folytatja a craftot es kozbe lehet maszkalni :) nem kell megvarni amig kesz.
  • 7days
    #2045
    nem tom mért nem tudsz csatizni küldöm az ipt-t
    egyébként meg most nyomtam ki, de ezek szerint akk a hama miatt volt ritti bent vagy nemtom :D a képek vmiért ez a próba/ingyenes szerverem szarakszik, majd láthatjátok kicsit később
  • Ironman2
    #2044
    Na jól fut ez! Levettem a látótávolságot,meg a LOD távolságot,50 százalékra,csak igy majdnem elöttem rajzolja ki a fákat.Árnyékot meghagytam,élsimítás kikapcs,most egész jól elfutogat,és nem akad
  • Ironman2
    #2043
    hmm,nem tudok csatlakozni hozzád
  • Ironman2
    #2042
    de hát hiszen irták is hogy nem müködik már a régi mentés,amúgy az árnyék kikapcsolása dobta meg nálem az fps-t,igy most ugy néz ki nálam a játék mint az alfa1,de nembaj,lényeg hogy játszható legyen,leszarom az új fényeket
  • Ironman2
    #2041
    még sokszor fogunk majd új játékot kezdeni,mondjuk itt nem érdemes most ekkora projektet csinálni,majd folytassuk az alfa 6.3-at is közben,megyek a szerveredre benézek
  • 7days
    #2040
    az eddigi játékunkat buktuk,
    sztem a kő szar lett így :D

    itt lesznek a képek töltök fel párat:


  • Ironman2
    #2039
    ja a régi mentéssel crashel,úgy más!
  • Ironman2
    #2038
    be tudtad rakni a mentést.irták hogy nem szabad
  • Ironman2
    #2037
    tényleg?? hát az gáz,amúgy nekem is crashel már az alfa 6.3,ha kilépek,meg vissza a játékba
  • 7days
    #2036
    viszont játszhatatlan belenéztem a forge ba és crashelt a játék...
  • 7days
    #2035
    Fúú, bementünk a bázisunkra és háát az a nagy fényesség most h új lett a fákja motorja semmit nem lehetett pl vasnál látni akkora fényvolt
  • Ironman2
    #2034
    Eléggé optimalizálatlan lett,gondolom majd jönnek javítások ezerrel
  • Ironman2
    #2033
    Mikor indul a RITTI féle szerver?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (wirágot tegyetek fel egyelőre amig nincsen mindenkinek original)

  • 7days
    #2032
    lehet tesztelni elvileg aki akarja megyek én is fel
  • 7days
    #2031
    Álj, volt itt egy kérés megnézem a mentésünket megy e ezzel a verzsönnel és ha igen hogy :D
  • 7days
    #2030
    Hehe most működik minden ami csak lehetséges! azaz van localhostos panelem a telnet is jó minden fasza :) lehet belépni gyerekek ha gondoljátok próba jelleggel :D a memót meg ilyeneket lehet próbálgatni legalább
  • 7days
    #2029
    dedi privátot indítok, most állítom be, jöhettek majd 1-2 perec :)
  • 7days
    #2028
    Igezad van ez rusholós lett, legalábbis az eleje.
  • 7days
    #2027
    Na indítok egy szervert valaki csatlakozik? most próbálom ki a wirágot mert arra mindenki tud csatlakozni...
  • hapi
    #2026
    Hát srácok ez az update nem kedvez, annak a fajta játékstílusnak amit ti csináltok...
  • Totyamaster
    #2025
    ritti féle szerver és tolhatjuk közösen, király lesz :D



    várom várom várom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Totyamaster
    #2024
    Ki jöt 7,0 csináljátok a serót!!!!!!!!!!!!!!
    ot akarom tesztelni a gamet !!!!
  • 7days
    #2023
    ez megint nem lett jó flash el próbálom a másik módszert :D
    ezt majd ironman töröld pls.


    de ez ugyanezt generálta le nem baj harmadik esély alá :D

    <object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/6A2MNe9Csr4?version=3&hl=hu_HU"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/6A2MNe9Csr4?version=3&hl=hu_HU" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

    Töröld ha ez sem thx!
  • Ironman2
    #2021
    már várom.igy hogy le vettem mindent,egész jol elfut.DD
  • 7days
    #2020
    jó8