10
  • e98ff
    #10
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSB2zMQACWZGdd04nlgab0VPlPZOa3bwmUYGv2kghSWLFe8CcXo

    Ők megvalósíthatják az álmaikat, őket ez a veszély nem fenyegeti :)
  • Sippie
    #9
    "Emellett vannak zenei, matematikai és informatikai tanulást segítő alkalmazások,"

    máris jobb mint bármelyik konkurense.
  • Ferrer
    #8
    A fővárosban bécsi kávézó is van ---> olyan az életszínvonal Phenjanban mint Bécsben.
  • Narxis
    #7
    Itt az alant írogatók el se tudják képzelni, hogy mi van abban az országban. Nem attól "fejlett" mert lehet venni tabletet. Azért fura mert kb. ki se lehet használni. Az internet teljesen el van szeparálva ha jól tudom mobilinternet mintha lett volna de lekapcsolták... az ára is elég borsos és a leírás alapján nem sok dologra használható. Tehát kb. ez a tablet ott tényleg annyira hiányzik az embereknek mint lufiárusnak a nyílzápor. Vicc kategória.
  • Zoliz
    #6
    Ha már nincs tábla egy országban akkor nem is fejlett. Micsoda következtetés. :)
    Inkább a világ visszafejlődése a tábla, mert nagyobb mint egy jobb smartphone kijelzője es ugyanazt tudja. En is lattam kulfoldon idiotakat fenykepezni tablaval. Ki is rohogtem oket.
  • Sajátvéleményem
    #5
    "Már Észak-Koreában is vannak táblák"
    -Oh micsoda haladás...! Csak az ostoba hiszi azt, hogy ezzel lehet mérni a fejlettséget egy társadalomban. Mintha egy tablet nélkül nem is volna élet.
    Van egy tábla PC-m meg egy okos-telefonom, akkor már én vagyok a fejlett...

  • Gater
    #4
    Kíváncsi vagyok, vajon van-e rajtuk gyárilag kémprogram.
  • Vazeratti
    #3
    Erre már pár éve is poénnak számított a kérés: "hogy tudnám letölteni az internetet pár 30 GB-os winyóra?". Náluk ez még simán működik...
  • gothmog
    #2
    Úgy kell ez nekik mint egy falat kenyér...
  • gombabácsi
    #1
    bárki vehet kínai gyártóktól noname tabletet aztán márkát rak mögé
    pl a myaudio nevű magyar cég is ezt csinálja