108
beamng_drive_stacked_small.png
  • Skypack
    #68
    Most ezt láttam a honlapjukon "Race" update coming soon! Featuring the Bolide 390 GTR, race lap timing, roll cage for the Covet, and more!
    szóval valszeg javában dolgoznak a "játékon" :D
  • GPx8
    #67
    Beszedték a lóvét és most örülnek neki... :)
  • alma2
    #66
    Mi a helyzet a jatekkal?
    Szeptember ota semmi uj buildet nem adtak ki?

    http://wiki.beamng.com/Changelog
  • precise
    #65
    http://www.hsw.hu/?p=23676
  • twi452
    #64
    3:25től tiszta TDU feeling :)
    mekkora állat lenne már ezzel a motorral és nem elcseszett utakkal :)
  • Skypack
    #63
  • Waczkor
    #62
    Kicsi off



    Bugbear új játékon dolgozik.
  • GPx8
    #61
    version 0.3.02 got released on Tuesday the 27th of August 2013
  • fery02
    #60
    Tudom ja. Mindegy, akkor meg az. :D

    Lényeg, hogy megint, immár 2013-as színvonalon terepjárókkal borulgathassak, difivel hegyet másszak, aztán lezúghassak... meg ilyenek. :)
  • GPx8
    #59
    Jelenleg inkább Terep2 (ha tudod miről beszélek).
    Jó lenne, ha lenne valami belöle, de így is nagyon gép igényes, nem tudom mi lenne, ha lenne benne tartalom is.
  • fery02
    #58
    Ha ez tud lenni majd akár az igazi 1nsane 2, akkor aznap képes leszek kifizetni a teljes árat érte.

    A látottak meg tapasztalataim alapján minden adott lehetne egy ilyesféle játékhoz.
  • Szabi #57
    elméletileg lesz majd multy, rendőrös üldözés, roncsderby stb :D
  • LeWyTy
    #56
    De ebből lesz valaha valami értelmes játék vagy csak tördeld az autót mert olyan szépen megcsinálták???
  • Szabi #55
  • Alexease
    #54
    Nem hivatalos autok vannak dogivel, ha jol lattam:)
  • bertino
    #53
    igen, az a par palya van ossz-vissz, szal akkor meg nincsenek ujak, megnyugodtam :)
  • SimaSuna #52
    azthittem.. :)
  • Szabi #51
    hogy érted a más pályát/autót berakni ?

    elméletileg még nincs hozzá kiadott pálya/autó mód..

    viszont a fizetős verzióban van több válaszható pálya és autó :D
  • bertino
    #50
    nem, leperkaltam erte a 10 fontot, nem warez :P
  • SimaSuna #49
    warez o.O?
  • bertino
    #48
    van ra barmi mod, hogy mas palyat/jarmuvet lehessen berakni ? gondolom meg nem nagyon, csak hatha megis csak az en figyelmem kerulte el :D
  • Szabi #47
  • bertino
    #46
    hat ez egy kurvajo cucc :D
  • precise
    #45
  • precise
    #44
    Working AI
  • GPx8
    #43
    Nem mindig. Pályától/objektumtól is függ.
  • RedRiot
    #42
    "Nálam a közepesnél picit erősebb gépemen pl. egy nagyobb ütközés előtt megtorpan, hogy számolja a deformációt."

    Én már azt hittem hogy a gépem túl gyenge hozzá de akkor egyszerűen még nincs jól optimalizálva. Így nem fogom megvenni, pont a törésmodell a lényege a játéknak. Ha az ütközéseknél erős gépen is beszaggat az elég gáz. :(
  • Alexease
    #41
    En is megvettem, de en nem is szamitok semmmi komolyan osszerakott jatekra;)
  • GPx8
    #40
    Én is.
    Mondjuk azt nem tudom, hogy milyen game lehet ebből. Rally? Nálam a közepesnél picit erősebb gépemen pl. egy nagyobb ütközés előtt megtorpan, hogy számolja a deformációt. Ez mondjuk egy gyorsasági szakaszon egy-egy "koccnál" kissé idegesítő lenne...
  • Skypack
    #39
    Én is támogattam azzal a fejlesztőket, hogy megvásároltam :)
  • precise
    #38
    Shift+B-vel lehet növelni a kormány érzékenységét, így már játszható... FFB még nicns
  • Fehercsoki
    #37
    Próbáld ki, van warez...(de ne írj privit, nem mondom meg honnan lehet leszedni)
  • 12346
    #36
    Ebben már nincs ilyen egérrel dobálgatás pl? Meg + autókat hogy tudok lepakolni? A sajátomat cserélgetem, de itt a kiszállásos/otthagyós módszer már nem megy :)
    Az elején mintha fölajánlotta volna a tutorialt. Ha abban voltak ilyenek, akkor azt gyönyörűen szkippeltem véletlenül.
  • GPx8
    #35
    Dehogynem.
  • papi08
    #34
    Srácok!

    A techdemo kipróbálása után kicsit meglepődtem..:D

    Ugye a fizetős, alpha verzióban nem megy a kamera a föld alá? :D
  • GPx8
    #33
    Amikor autó helyett valami ojjektumot teszek le, akkor mi van? Odébb lehet valahogy tenni? Ez valami pálya-építő funkció?
  • Alexease
    #32
    Eleve kikapcsoltam minden postprocess-t, az osszes antialiasing beallitast es csak 1280x720-ban megy;)
    De az egyik palya (valami statidon), meg igy is teljesen hasznalhatratlan:D
  • Fehercsoki
    #31
    És a te gépeden fut? Mert az enyémen játszhatatlan és úgy emlékszek hogy neked is szar géped van:O
  • Alexease
    #30
    Meg hat
  • GPx8
    #29
    Nem bírtad ki, mi? Megvetted(?) :D