13
  • donatus13
    #13
    Ball shift + space
  • tomboy013
    #12
    Valaki aki játszott vele árulja már el hogyan lehet a csontropogtató trükköket megcsinálni mert nem bírok rájönni....
  • duke
    #11
    Nincs ennek valami letoltheto demoja, vagy csak nem talalom ? Mintha mostanaban, mar nem volnanak ilyen jatszhato demok. Az sg letolto oldala sem mukodik.
  • Chris05
    #10
    Szerintem azt nem várhatjuk el, hogy elmegy egy 2013-as játék egy 5-6 éves gépen. Az én konfigom (A VGA kivételével) már 4 éves és tökéletesen fut így is a játék.
  • Chris05
    #9
    Nekem vSync-el stabil 60 FPS full HD-ban. 3 óra alatt egy alkalommal szaggatott meg kb. 0,2 mp-ig. Iszonyatosan jól optimalizált.
  • Zenszkij
    #8
    Tipikus PS 3 játék, hatalmasakat lehet tolni vele, és a PS network csodálatos multi élményt ad.
  • Ry0K3N
    #7
    Hát rohadtul nem. Mondjuk nekem nincs gondom vele az én konfigomom de a régebbi gépeken hiába megy el akár 40-50 fps-el is ha a drága belassul tőle játszhatatlanná válva az egész.
  • Krinyo
    #6
    Ha a multi rendben lenne megvettem volna :\
  • lestyanrobi
    #5
    Írta.
  • Evoluti0N
    #4
    Persze, hogy lehet egymás mellett ülve. Ráadásul akár négyen is lehet. Ilyenkor mind2 oldalon 2-2 játékos van, mindenki 1-1 karaktert irányít és bármikor lehet váltani, hogy melyik játékos karaktere legyen aktív. Ráadásul a sima váltás mellett van 2 olyan fajta is, amiben váltáskor támad is speciális támadással az éppen aktivizálódó játékos. Az egyiknél csak berohan egy pillanatra és a másik játékos marad aktív, a másiknál át is vált az addig passzív játékosra.
  • Keither
    #3
    Király ez a netkorszak tényleg. De ha jól emlékszem régen a MK élmény egymás mellett ülve egy klaviatúrát püfölve telt zajlott egymás anyázása közepette vért izzadva. Erről nem nagyon szól a cikk, hogy lehetséges-e még. Ha multiban akarok ezzel játszani akkor szarok az internetre, üljön mellettem az ellenfelem had röhögjek a képébe vagy fojtom meg!!! :D
    Szóval azért erről 1-2 sort igazán írhatna a cikk írója még utóiratként...
  • mg1992mg
    #2
    "Kiemelkedőre sikerültek még az effektek is, ugyanakkor a legjobb minden kétséget kizáróan az, hogy nagyszerű optimalizálással tálalták a végeredményt, a 60 képkockát ugyanis minden körülmények között képes kisajtolni magából a program, természetesen másodpercenként."

    Ebből kb semmi sem igaz :D
  • donatus13
    #1
    Multiplayer játszhatatlansága azért nem egy apróság. De amúgy tényleg nagyon jó:)