73
  • M2 #33
    Lejátszani a megvásárolt zenéket (vagy iTunes Match) és futtatni a kismillió megvásárolt (vagy akcióban elkapott) app-ot.
  • Fehercsoki
    #32
    Nem, de ha megmagyarázod, hogy mi az a fontos feature amit iOs tud és android nem akkor máris itt hagyom ezt a topicot.
  • M2 #31
    "az S3 is bőven többet tud az iphone 5nél"

    Fut rajta az iOS? Mert sokaknak ez a legfontosabb 'feature'.
  • Fehercsoki
    #30
    S3 újan 98k, iphone5 165k, és még az S3 is bőven többet tud az iphone 5nél...(az S2 is az iphone 5 felett áll, viszont azért az S3at hoztam fel példának mert jóval olcsóbb és jóval jobb is)
  • BrockSamson
    #29
    Pontosan ez az amiert nem kedvelem az Applet, a kepmutatas.
    Ulnek a tobb tizmilliard dollarjaikon es kozben azt probaljak meg beadni a vilagnak hogy ok valojaban hosok, megmentok, es az o lelkuket nem szennyezheti be a gonosz penz.
    Nem az a baj hogy sok penzuk van, de a tobbi gyartoban legalabb van annyi tisztelet a sajat vasarloik fele, hogy nem nezik oket totalis hulyenek, es nem probalnak a torkukon lenyomni egy ilyen szektas dumat.
  • Ferrer
    #28
    Én tudok! Pl. itt a Samsung Galaxy 4, ami csak 50 ezerrel többe kerül, vagy a Nokia Lumiák, amikből csak a tárterületet spórolták ki (meg minden mást is).
  • Fehercsoki
    #27
    Nem tudom miről beszélsz, nekem határozott véleményem van a dolgokról, nem szoktam váltogatni hogy épp mit szeretek. Az általad felsorolt embereknek pedig vagy iphone van, vagy nincs, amerikában legtöbbször igen, máshol nem biztos. Ők is csak emberek, olyan telefont vesznek amilyet a többiek, ez nem minősíti a telefont, attól nem lesz bármire is használható az iphone hogy tudósok is használják.
  • WhiteStar
    #26
    aztakurva, dejót röhögtem a címen!

    a napom legszebb poénja eddig
  • Jakuza1
    #25
    Na megjelent a kepeken lathato rokkantnyugdijas narumon is, aki az apple idiotak legjellemzobb kepviseloje.
  • narumon
    #24
    " mint a más gyártónál elérhető ugyanolyan képességű eszközökhöz képest a dupla ár. akkora lehúzás, hogy szavakat nem találok rá."

    de szeretnék én iphone képességű telefont venni féláron! Mivel te itt több eszközről beszélsz gondolom tudsz is sorolni akkor párat.
  • narumon
    #23
    Vazzeh nem semmi, hogy ilyen ruhában le merted magad fényképezni - minden tiszteletem a tied!
  • M2 #22
    Gondoljatok bele, hogy mennyi az átlagos emberek IQ-ja. Aztán abba, hogy a felük még ennél is hülyébb! :-)
  • ddt500
    #21
    Ezt kijavítanám úgy, hogy lassan az átlagos emberek IQ 80 alatti. Úgy gondolom, hogy aki egy nappal a bolt nyitása előtt sátort ver, hogy az elsők között vehessen meg egy terméket dupla áron az nem épeszű. Legyen az Iphone, PS3 vagy bármi más.
  • Jakuza1
    #20
    Ezt hvjak ugy, hogy tereles.
    A valos problema felremagyarazasa.
  • G_ArchAngel #19
    Pár kommentedbe már befutottam topikokban és valljuk be, nem vagy bonyolultam, mint egy aranyhörcsög:)

    Bemész a 'Fekete' topikba, ahol mindenki írja, hogy a fekete jó.
    Erre te: "A Fehér jobb, az sokkal fejletteb, annál nincs tehetségesebb, az a legszebb"
    Valaki elindít egy "Fehér" topikot, majd egyszer csak te megjelensz:
    "A Fekete volt az igazi, ez a Fehér nem ér semmi, ez jellemtelen"

    És izzadva várod a Szürkét, ami mindkettőnél szarabb lesz, csak már legyen az újonnan nyítottak vagy a toplistás topikok között.
    Igazam van vagy igazam van?
  • G_ArchAngel #18
    Ezt senki nem is vonja kétségbe. Ezért is használnak a vezető üzletemberek, tudosók, kreatívok, művészek Apple termékeket.
    A kérdés, hogy többieké mennyivel alacsonyabb, mint az átlag Apple user IQ-jának a felénél. Így gondolta ugye te kis film/sorozat/it trollocska? :)
  • Fehercsoki
    #17
    Azért még ugyanúgy igaza van...
  • G_ArchAngel #16
    "Azt azert tegyuk hozza, hogy az Apple fanok atlagos IQ-ja 80 koruli, ezert aztan barmilyen szarral elegedettek, amire ranyomjak az alma jelet. Szoval konnyu a kedvukre tenni."

    Igen mi járunk be Windows és Android cikkek alá fikázni az előbbi OS-ek használóit.

  • duke
    #15
    "mindig az a fontos, hogy az ügyfeleit tegye elégedetté és ne a pénzügyi világot"

    Azt azert tegyuk hozza, hogy az Apple fanok atlagos IQ-ja 80 koruli, ezert aztan barmilyen szarral elegedettek, amire ranyomjak az alma jelet. Szoval konnyu a kedvukre tenni.
    A tipikus Apple user :
  • M2 #14
    "fontosabb a jó termék a nyereségnél"

    De könnyű ezt mondani amíg fut a szekér...
  • ostoros
    #13
    Nem a nyereség a fontos? Csak a részvényesek meg ne tudják!
  • torcipepe
    #12
    "fontosabb a jó termék a nyereségnél" és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a más gyártónál elérhető ugyanolyan képességű eszközökhöz képest a dupla ár. akkora lehúzás, hogy szavakat nem találok rá.
  • balintk
    #11
    Radikális változások nélkül viszont már temetheted, ugyanis a konkurens cégek folyamatosan növekvő tendenciát mutatnak az Apple-höz képest.
    A cég egyik nagy rugóeleme az innováció volt, ami már kissé alább maradt.... persze ki tudja mit hoz a jövő.
  • balazs630
    #10
    balintk: Akkora nyereségük van mint a ház, teljesen eszement aki már most temetni próbálja az Applet. Tudod mennyi 6.9 milliárd dollár nyereség egy üzleti negyedév alatt?

    Ugyanez igaz a Microsoftra is: az Office és a Windows annyira belefészkelte magát az emberek fejébe hogy eszükbe se jut hogy van más. Hiába hoz a MS évek óta rossz stratégiai döntéseket, ott lesznek ők nagyon sokáig az élen.
  • balintk
    #9
    Nyereség nélkül egy cég pedig aligha tartható fent hosszútávon.
  • balintk
    #8
    Bárcsak igaz lenne.
  • norbdog
    #7
    perszemár
  • DontKillMe
    #6
    Nem hogy nem mer, nem akar. Nem mindegy.
  • gombabácsi
    #5
    szegény apple nem mer szembenézni a sötét jövőjével
    de az MS se
  • Vanek úr
    #4
    Egyszerű: valahogy magyarázni kell a romló bizonyítványt; és ezt találták ki. Mint egyes hazai politikusok, akik szerint nem csökkenés van, hanem unortodox növekedés. :D
  • G_ArchAngel #3
    Jo lenne, ha az Apple visszaterne oda, ahol az iPhone elott volt: jo hardver, jo szoftver, koncentralas a profi kreativokra.
    iPhone, iPad arra volt jo, hogy meglokje a ceget az a csucs fele, amin ateshetnek. (atestek?)
  • gombabácsi
    #2
    Hosszú távon igen.

    Csakhogy ez ördögi kör:
    1. jön egy olcsóbb, bénább termék
    2. a nép megveszi mert olcsóbb
    3. a nép igénytelenebb lesz
    4. goto 1
  • Fehercsoki
    #1
    De miért kell ekkorát hazudni?