37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Jeffjohnson
    #398
    Én tegnap Hurricane-el lőttem le A-20-at. Annó mikor megjelentek az első jet-ek sokat gyakoroltam, hogy lassú géppel hogyan kaphatom el a gyalogkakukkot.
  • Torzonborz
    #397
    arról nem is beszélve hogy a 6x50essel max light tankot szedsz ki , medium/heavy-t biztos nem. bombázás meg nagy sebességnél elég pontatlan.
  • Fenrir
    #396
    Friedrich Messer-rel kergettem már többször 600 km/h felett és nem, hogy közeledett volna hanem távolodott, az a gép elmebeteg módon megy.
  • Torzonborz
    #395
    nézd olyan játékmódtól zárkózol el amiről semmit sem tudni. még WTA-ról se nagyon , nem hogy a közös csatákról.
    szóval várjuk meg a részleteket és majd akkor levonjuk a konzekvenciákat.
  • Torzonborz
    #394
    azért útól lehet csak nem minden géppel , viszont ha belefeledkezik a célpont keresésbe akkor azt is le lehet szedni ;)
  • Jeffjohnson
    #393
    Német géppel simán. Mással meg magasságot kell gyűjteni aztán zuhanóban lelőni.
  • Fenrir
    #392
  • Fenrir
    #391
    Nem, de az az a gép amit soha nem érsz utol :D
  • Jeffjohnson
    #390
    Arról van valami infó, hogy lesz-e player által irányított AAA ? Mert ha lesz (logikus lenne) akkor probléma megoldva.
  • Torzonborz
    #389
    mert csak A20 van a játékban ?
  • lammaer
    #388
    Hát, ahogy elnéztem a videót itt a helit egylövésezte a tank. Ez igy szimpatikus, azt tudom hogy BF2-ben kellett vagy 3 találat egy helinek tankból, míg ugye visszafelé ez nem így ment.

    Ki is voltam bukva rendesen, amikor végre sikerült pofánküldenem egy helit tankkal, és kb 30%ot vittem le belőle. Onnantól kezdve mentem infantry meg karkand only szerverekre. F*szom fog futófragot játszani a bombázóknak meg TV rakétáknak.
  • Jeffjohnson
    #387
    Azért most is WT:A-ban nem egy pálya ér úgy véget, hogy lelövik az összes légi célpontot és még marad jó pár földi. Ha hozzáadjuk azt, hogy a sok tankos annyira fog fosni a repcsiktől, hogy állandóan egy erdő mélyén fog kúpolni akkor a repcsik nagyon rövid idő alatt elrendezik egymást és inkább ők fognak a tankokra várni (miután már nem maradt több gépük) mintsem fordítva. Nem beszélve arról, hogy azért egy cikázó játékos irányította tankot egy bombázóval nem lesz egyszerű leszedni. Ha meg Stukával jön valaki azt meg az attacker repcsik 2sec alatt leradírozzák mert ingyen célpont.
  • lammaer
    #386
    Pontosan a WOTból indulok ki a játékosok megítélésében.

    A különbség az, hogyha egy tanker csapattárs szarik a fejemre, attól még nem vagyok tehetetlen az ellenséges tankok ellen. Ha viszont az a vadász szarik a fejemre vagy csak egyszerűen nem ért az egészhez (megtörténhet ugye?), akinek meg kéne védenie engem a másiktól, akkor mehetek bújkálni az erdőbe meg kapaszkodhatok a sziklákba :)
  • Fenrir
    #385
    "mert az attackerek a fightereknek is céltáblák."


    Kergess egy A-20-ast akkor, sok sikert hozzá :)
  • Torzonborz
    #384
    végigolvastam és erre írtam :
    "a harckocsikat meg is kell találni ám és amíg bóklászik az égen az akitől ennyire fosol lazán leszedhetik"

    mert az attackerek a fightereknek is céltáblák.

    egyébként meg only tank módban talán nem vagy ráutalva a társaidra ? csak a wotból kiindulva ott is szarnak a fejedre...hát itt max a levegőből is fognak :D

  • Fenrir
    #383
    Nyílván nem, de heliket én is nagy számban szedtem le tankkal :)
  • lammaer
    #382
    Jaja, a hajósnak sztem is több értelme lett volna. 3 év tankozás után rohadt jónak kell lenie a WT(G)-nek hogy megint le tudjon kötni.

    Viszont az NF óta én is várok egy jó modern hajós cuccra.
  • SitatiS
    #381
    "Navy Field után jó lenne már még egy online hajós játék."
    Lesz is,de soon
  • lammaer
    #380
    Azért ne akarj megetetni azzal hogy ez az alapszituáció :)
  • Renegade
    #379
    lol, a srác több repülőt kap le a fő ágyúval, mint ahányat lekaptak a komplett történelmünk során :)
  • lammaer
    #378
    Kár hogy nem olvastad végig amit írtam - no mindegy, abban igazat adok hogy várjuk meg amíg kijön aztán nézzük meg mit sikerült alkotni :D
  • Fenrir
    #377
    Én azt bánom, hogy nem a Navy-t hozzák be elsőnek, oda jobban passzolnának a repülők is és legalább nem direkt konkurencia lenne a WoT-nak.

    Navy Field után jó lenne már még egy online hajós játék.
  • Torzonborz
    #376
    sóhaj...és szerinted csak attackerek lesznek ? vadászok dísznek vannak talán ? arról nem is beszélve hogy a harckocsikat meg is kell találni ám és amíg bóklászik az égen az akitől ennyire fosol lazán leszedhetik. akár a saját vadász akár a saját légvédelem...mert az is van ám ebben a játékban és qrvára nem dísznek hanem bizony igencsak jó hatásfokkal dolgoznak.
    szóval ezt a pánikpesszimizmust hagyjuk és először várjuk meg hogy kijöjjön WTG is és nézzük meg milyen lesz a vegyes játék .
  • Fenrir
    #375
    BF3-ban pont nem annyira védtelen a tankok :)
  • lammaer
    #374
    BF2t toltam évekkel ezelőtt. Ott jött be ez. (BF3at most vettem meg a humblebundléban :D)

    De még ha úgy van ahogy mondtad is, amint a repülő leesett, a "győztes" repcsi szabadon garázdálkodhatott.

    Szóval a vége ugyanaz: a tank szívhat, legjobb esetben túlélhet, de sohasem nyerhet egy repcsi ellen.
  • sulouos
    #373
    Amúgy szerintem lehetséges, hogy a kisebb német szövetségesek tankjait utólag a német fába illesztik, mint ahogy az olasz gépekkel tették.
  • Fenrir
    #372
    Én egy pár száz órát beletettem már BF3-ba, de olyan még nem volt, hogy ha felszálltam egy vadászgéppel akkor ne akartak volna lelőni az ellenséges gépek. Mindig volt vadászat egymásra, ilyet amit írtál soha nem tapasztaltam.
  • sulouos
    #371
    És pont ezért fogok még WC-re is légvédelmi páncélossal menni :)
  • lammaer
    #370
    "nem csak ellenségek gépek lesznek az égen hanem sajátok is azoknak meg az lesz az egyik dolga hogy kiszedjék az attackereket. "

    Hát, nekem erről elég rossz tapasztalataim vannak például Battlefieldben (szintén összfegyvernemi, igaz FPS). Ugye random játékban, ismeretln emberekre bízni magad nem életbiztosítás. Nagyon nem :D
    BFben is, a repcsik elsődleges feladata ugye az lenne hogy leszedjék az ellenséges repcsiket meg helikoptereket.

    Erre mi történt az esetek többségében: a két ellenséges repcsi szépen elszállt egymás mellett - talán még billegtették is a szárnyukat egymásnak üdvözlésképpen), majd szépen elvoltak a földi gyalogkakukkok bombázgatásával. Mert az könnyebb és több fragot hozott, ráadásul a gyalogkakukk az semmit nem tudott tenni a repcsik ellen.

    Szóval én ellene vagyok MINDEN olyan implementációnak, ahol az egyik fél csak a céltábla szerepét tölti be, és tökéletes mértékben rá van utalva egy másik játékos segítségére. Aki mint tudjuk inkább magának kapar.
  • Fenrir
    #369
    Magyar techtree a németen belül állat :)
  • twi452
    #368
    ezek elég régi fan made képek :)
    ami tuti ezt hivatalosan is mondják, hogy idén 100% h már lesz játszható tankos rész
    ami nem teljesen tuti de a GC-on az embereknek mondták, hogy ps4 debütnél már benne lesz és gyakorlatilag ugyanaz lesz a két játék ps4-en és pc-n

    #367

    200 méteren kb :D
    örülök, hogy kiszúrtam őket a térkép segítségével és hogy felverték a port, nem hogy még magasról dobáljam őket :)

    anno a 37milis stukával frb-ben lőhetted a mocskos medium tankot nem lett semmi baja egyedül akkor tudod kilőni ha merőlegesen a tetejét sikerül elkapni.. az meg hát nem túl egyszerű feladat meg stukával sem :)
  • Deviome
    #367
    Nem emlékszel, hogy milyen magasan repültél?
    Említettem Én már ezt, hogy amint megérzik a bombázás/zuhanóbombázás szagát az AI járművek. Azonnal szétszaladnak mint méhkas a füstnél.
    Viszont 3000 méteren ez a veszély nem áll fent. :D ( kivéve mikor egy zuhanóbombázó berondít a gondosan irányba állt tervedbe :D )


    Amúgy meg várom ezt a WT:G-t. Én a WoT-al is nagyon szívesen játszottam volna, de egyszerűen maga a játék utáltatta meg saját magát. :S
    Amit pedig leírtak az orosz oldalon. Úgy legyen! Mekkora királyság lesz, mikor összeeresztenek mindent. :D Azt sem fogom tudni, hogy mivel menjek. :D
  • [NST]Cifu
    #366
    Lehet tévedek, de úgy rémlik, hogy ezek fan-made (nem hivatalos) tech-treek.

    Korábban többször is cáfolták, hogy az artyk játszhatóak lesznek, szóval az olyan tech-tree-k, amikben Hummel, Priest, BM-24, stb. van esélyesen fake-ek. ;)

    Pedig szépen nézne ki, ha lenne benne Toldi és Zrínyi II....
  • gezu1025
    #365
    Azt kell mondanom, hogy ezek még akár igazak is lehetnek.^^
  • gezu1025
    #364
    Na, azért látom akad 1-2 info. De összeségében a hivatalos info felhozatal még mindig gyenge. Azért bízom benne, hogy idén kijön az open(!)beta.

    Ezek pedig nem tudom, hogy hányszor lettek belinkelve, de én most megteszem.

    Lehetséges (???) tech treek:
    (tegnap csak német+orosz volt, ma már könnyen talált a google angol+amcsit is!!!)

    Orosz:

    Német:

    Angol:

    Amcsi:


  • [NST]Cifu
    #363
    A #145-ben van egy bővebb kifejtés, de akadnak nagyon kérdőjeles dolgok még mindig, és úgy tűnik, hogy a GamesCon-on se halmozzák el infoval a népeket.
  • gezu1025
    #362
    Ez jobban hangzik, mint vártam. Sokkal jobban. Remélem a pályák, és az egész játékmechanizmus nem kedvez majd a kempereknek. Levegőben ugye ez a dolog kicsit bajos, de földön... Félek ilyen szempotból rosszabb lesz, mint a WOT, pedig ott ez egy hatalmas probléma.
  • twi452
    #361
    picit off

    most mentem pár kört a japán FRB térképen bombázóval... gépkocsi oszlop az ellenfél..jó hosszú vagy 35 tagú

    amint meglátnak a szélrózsa minden irányába iszkolnak el..fékeznek..testcsel xD

    ott szopatnak ahol tudnak és jól is csinálják :D és ez csak ai :)
  • Renegade
    #360
    hmm, nem szarral gurigáznak a srácok, le a kalappal előttük

    természetesen és sem gondolom, hogy minden stukában egy Hans-Ulrich Rudel kaliberü ember fog ülni, viszont így a leírtak alapján a jó zuhanó bombázó pilóta kellően ritka és megbecsült lesz :)
  • Torzonborz
    #359
    ööö na ez érdekes , HB-n még nem láttam eltűnni járművet, AB-t meg már régóta nem játszok.