37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Jacek
    #518
    Egyébként a wotnak annyi baja van hogy szarrá szívatják a normális playereket... olyan szinten van vissza véve a credit hogy az egy vicc.. non stop prem tankal kell játszani hogy valahova eljuss..
    Prem nélkül nem is értem hogy van valakinek türelme hozzá amikor premmel is kurva nyögvenyelős
    Magyarul a reward rendszer egy gané szarrá büntet azért mert az ő MM rendszerűk össze rakott 14 full noob-al..

    Arra meg hogy sokan nem váltanak mert mennyi pénzt toltak a WOT-ba annyit hogy az nem veszik el ott marad, de ha vicces akarok lenni az autómat sem cserélem el mert már mennyit tankoltam bele:DDDDDDDD Biztos hogy nem lesz megváltás de felüdülés biztosan aki akar vissza aki akar marad..
  • [NST]Cifu
    #517
    Semmi. A Gamescom-on az volt a nagy show, hogy PS irányítóval lehetett játszani. :)

    Amúgy a pletykák szerint volt egy 18 perces földi csata videó, ám azt csak zárt ajtók mögött mutatták meg a kiválasztottaknak.
  • mijki
    #516
    Nem lehet tudni, hogy mikor lesz Closed Beta? Gamescom-on nem volt valami hír erről?
  • lammaer
    #515
    Hát akkor rengeteg sírással lesz tele a topik :)
  • Torzonborz
    #514
    technika ide vagy oda az vasat is csak emberek irányították. itt sem lesz ez másképp. hiába ül bele a 10 éves pistike a legjobb technikába ha gőze sincs róla mit kezdjen vele. ;)
  • Renegade
    #513
    hát a tankos harcértéke elégé hullámzott

    ruszkiknak ott volt a KV a Tigrisig, a szövi tankok is erősebbek voltak mint a pzIII-asok, szóval 42-ig nekik lenne kihúzva a szivató :)

    aztán 42-töl meg ugye a szövik szívnak
  • Amaymon
    #512
    "Azon gondolkodj el, ha valósághűen modelleznék az űber német technikát szemben az oroszokkal, akkor ugyan ki lenne az a féleszű, aki orosz tankokkal menne?"

    Kis túlzással, de a németek a repülőgépes részében majdnem olyanok, ahogy írod. A készítők vaskalaposan kötődnek az IRL modellekhez, persze valamennyit balanszolgatnak, de ami OP volt az a tankos részben is az lesz. Kicsit háttérbe is kerül a balansz a makacsságuk miatt. Sokan ezen fognak berágni.
  • lammaer
    #511
    Ahogy cifu írta: Azon gondolkodj el, ha valósághűen modelleznék az űber német technikát szemben az oroszokkal, akkor ugyan ki lenne az a féleszű, aki orosz tankokkal menne? Te beülnél egy orosz tankba, ha téged és barátaidat egyetlen játékos a túloldalról halomra mészárolna?

    A másik WOTtal szembeni fenttartásodat a WT sem fogja megoldani: nevezetesen a játékosbázis hülyesége. Ezt max ladderrel vagy ezzel az FRB rendszerrel lehet kiszűrni - szóval akkor mehetsz kis távmérővel játszani hogy elkerüld az átlagjátékosokat.
  • Renegade
    #510
    itt vajon hogy fogják megoldani a HB-t?

    mert elég nagy eltérések voltak a szembenálló tankok között
  • bardocz
    #509
    Viszont WT-ben van "reális" rész is annak, aki arra vágyna.
  • [NST]Cifu
    #508
    Ezen már átestünk egy párszor, tessék elfogadni, hogy a játék első sorban a szórakoztatásról, a játékélményről szól. Ha te arra vágysz, hogy egy 1942-es Tiger alázza a T-34/76-osokat, akkor azt is oda kell rakni, hogy viszont egy Tigrisre átlagban 5 szovjet harckocsi jutott. A játékban viszont nincs ez belekalkulálva, mindig 15 vs. 15 a csatákban résztvevők száma (kivéve amikor nem :D).

    Viszont a valóságban ugye 1941-ben volt arra is példa, hogy egyetlen KV-2 napokig feltartott egy német egységet, mert képtelenek voltak kilőni a német harckocsik egyszerűen - igen, a "lezüllött" szovjet technika korántsem minden esetben volt alárendelt. De ha itt tartunk, fel lehet hozni az 1944 végi gyártási minőséget, amikor a német harckocsik páncélzata már korántsem volt olyan kiemelkedő minőségű, köszönhetően az ötvözők hiányának.

    A WoT vállaltan első sorban szórakoztató akar lenni, és akár tetszik, akár nem, ezt hozza is, nem véletlenül lett olyan népszerű. Én is ezer és egy hibát fel tudok róni neki, de ettől még nem kell olyasmi miatt támadni, ami az elejétől fogva tudvalevő volt.

    A WT-t is lehet az AB-ben az irrealisztikussága miatt támadni, hiszen ott a játékélmény, a szórakozás az elsődleges, és itt a Gaijin is gond nélkül beálldoza ezt, gombnyomásra rövid idő alatt újratöltődő lőszerkészlettel, irreális repülési modellel, és így tovább.
  • bardocz
    #507
    A többi meg döntetlen. Sőt, az átlagkillnek is 1 alattinak kell lennie, mivel mindig van aki túléli.
  • Jacek
    #506
    Server Statistics
    Average Win Rate:49.56%
  • sulouos
    #505
    Én WoT-oztam 2,5 évig, és (az irrealisztikusságán túl) azért rossz a játék, mert nem lehet benne igazán kihasználni a tankok előnyeit. Lehet benne messziről lőni (max 600m, ami a valóságban szinte már közelharcnak számított), de nincs meg az igazi különbség a német és az orosz ágyú minősége, vagy az optika minősége között például.
    Valahogy olyan az egész, mint a WT (A) és a WoWp viszonya: a WoWp-ben is lehet emelkedni, meg rázuhanni valakire, csak nem sok értelme van, mert egy gép lelövéséhez 5-10s-ig a célkeresztben kell tartanod az ellenséget, ami egy nagy sebességű rácsapásnál nem lehetséges. (Az irányítás hibáit figyelembe véve meg főleg nem az...) Tehát ami az egyik játékban (meg a valóságban is) egy használható, működő technika, a másikban nem kivitelezhető, ha le akarsz lőni valakit, mehetsz fordulózni.
    Igen, a WoT-ban a nagy népszerűsége miatt (is) sok a féleszű, amikor a 15 fős csapatból 8 nem ér el sebzést, az egy kicsit fura. Én se vagyok még a jó játékos skatulyában sem (az utolsó 1000 csatából a WN6-om kb. 1100-1200), de ilyen nulla eredményt nagyon, nagyon ritkán tudok felmutatni...

    Valahol olvastam, hogy a WoT játékosai között az átlag nyerési arány 46%. Akkor hol a többi?
  • [NST]Cifu
    #504
    Ebben igaza is van, ám normális helyzetben a hadihajók is igyekeznek kitérő manővereket tenni, a Prince of Wales és a Repulse akkora vargabetűket írt a japán bombázók alatt, hogy csak na. Mondjuk a videóban erre vonatkozóan viszont nincs semmi, a német hadihajó csak áll keresztbe, oszt jól van...

    Másik részről pedig lássuk be, hogy ez egy hangulatkeltő videó, elég sok minden furi a beállításokban (a bombázók és vadászok magassága, a harckocsik felállása (Shermanokkal rohamozni Tiger-ek ellen? :D), és így tovább). Ez csak egy közülük. :)
  • twi452
    #503
    Úgy értette, hogy a hajót hosszában szokás bombázni mert úgy nagyobb a felület mint merőlegesen :D
  • [NST]Cifu
    #502
    Nem, a szövetséges szárazföldi bombázók, mint azok a B-25 Mitchell-ek vízszintesen bombáztak.
  • ladista
    #501
    Ez így van, viszont senkit nem kényszerítenek napi 3-4-5 óra játékra egy olyan játékkal, ami számára nem szórakoztató, ami olyan fizikai fájdalmat okoz neki, hogy a játék fórumába olyanokat ír, amilyeneket.

    Azért a "kinyírták" megfogalmazással is vitatkoznék :)

    A pénzéhséget mire érted?
  • Glo
    #500
    Pillanatnyilag a WoT egyeduralkodó, SerB-ék szartak mindenbe, ez egy pénzgyár volt nekik mert egyszerűen nem volt más tankos játék amivel lehetett volna nyomulni. De a pénzéhségükkel konkrétan kinyírták a dolgot. Akik csak azért nyomták, mert nem volt más (jó része a playereknek ilyen) azoknak most lesz alternatíva.

    De majd a számok bizonyítanak ha kijött :)
  • ladista
    #499
    Én biztos vagyok benne, hogy ugyanolyan lesz az a topik is, mint a wot-é. Ott is megy majd a sírás, az anyázás, a káromkodás, a szidás.

    Amúgy szerintem az ultimate komment nagyon is megalapozott.
  • stork13
    #498
    Én azt mondom, hogy várjuk meg amíg kijön, Aztán mindenki döntsön saját szájíze szerint.
    Addig meg felesleges a szájkarate, mert nincs miről vitatkozni. :D
  • Glo
    #497
    Fanboy? :D

    Megy ám a WoT hivataloson is az anyázás, hogy a WT másolja őket, meg a tankjaikat :D Kár, hogy a képeken a WT sokkal kidolgozottabb, a tankok méretei meg adottak.. hát sajnos.. :D

    Az ultimate komment: "Ha ilyen szar a WoT, mert annyian szidják, akkor miért játszik mégis mindenki ezzel?" - Mer nincs más, azért. De majd ha kijön a WT elbúcsúzhatnak a flémelős kommentektől, mert aki eddig ott flémelt az majd a WT-n fog élvezkedni :)))
  • Adjunktus
    #496
    1.37-nél.kicsit fura,hogy merőlegesen bombázzák a hajót.Ez csak a torpedó vetőknél volt menő!Feltéve ha el is akarták találni.:)
  • Jeffjohnson
    #495
    Én amennyire tudom ezeket nem házon belül csinálják. Tekintve ennek is a minőségét szinte biztos vagyok benne, hogy ezzel egy erre specializálódott csapatot bíztak meg.
  • ladista
    #494
    Hohó, egy szóval nem írtam, hogy ne sírjon :)
    Csak számomra furcsa.
  • stork13
    #493
    Attól mert átlag alatti játékos, még sírhat a rossz játékosok miatt.
    Sok jó játékos mellett ők is fejlődnének (mert muszáj lenne) vagy kihalnának (nincs sikerélmény).
    Plusz ők tartják el a céget. :D

    Sok rossz játékossal csak egy vagy a tömegből, mivel nem lógsz ki nem is érdekel a dolog. De ha már felismeri, hogy ez nem jó (és ő rosszabb játékosok közül való) az már fejlődésnek tudható be.
    Vagy valami ilyesmi.
  • twi452
    #492
    Tessék megmutatták, hogy cgi trailer gyártásban ők is otthon vannak, sőt azt hiszem le is lépték a wg-t oO



  • ladista
    #491
    Számomra csak annyit, hogy (no offense) leggyakrabban azok a játékosok jönnek a "gyík játékosok miatt hagyom abba" érvvel, akik maguk is egyek a sok közül, de legalábbis átlag alattiak.
  • bardocz
    #490
    Egyáltalán mi ez? Amikor én abbahagytam akkor még csak efficiency volt, meg akkor jött annak egy újabb változata.
  • stork13
    #489
    Számít valamit ez (WN6)?
  • bigmano
    #488
    Biztos ami biztos bereggeltem pár niccet nehogy már miattam ne legyen meg itt is a 6.000.000 user :D
  • ladista
    #487
    Nyilván itt nem lesznek gyökerek...amúgy meg hadd kérdezzem meg: mennyi a wn6- od a wotban...vagy a nicked?


  • bardocz
    #486
    Én is abbahagytam, mert meguntam a sok faszságot benne, pedig orosz ágon megvan a T10 heavy, német ágon is asszem T8 környékén járok.
  • Pluskast
    #485
    Inkább mondjuk azt, hogy ígéretesnek tűnik. A wot után azért én fenntartásokkal kezelem az orosz játékokat (pláne úgy, hogy azért a WT sem tökéletes, bár tagadhatatlan, hogy többet hallgatnak a játékosaikra mint a WG) .
  • BaleniX
    #484
    Látom sokan úgy vagytok mint én! Én is abbahagytam a WoT-ot, pedig novemberben lenne 2 éve hogy játszom, de olyan szinten idegesítő és lehetetlen lett a játék, hogy az hihetetlen. Magával a játékkal annyira nem lenne baj (bár sok rossz tényező van ott is) de a játékosok miatt elromlik az egész játékélmény! De hát orosz felfogás, amit a háborúból is halhattunk: elbukik 3, majd jön helyette 10! Ez esetben a játékot abbahagyókra értem. De ez a WT: Ground Forces nagyon jónak ígérkezik! Már alig várom, és akkor végleg elfelejtem a Wot-ot! Nem lesz ilyen idióta HP rendszer, nem lesz az hogy szétlövik a periszkópod és felrobbansz, NEM! Itt az lesz mint a valóságban (remélem). Bocsi ha sokat pofáztam, csak már jó volt kiadni a véleményem...
  • gezu1025
    #483
    Én letoltam vele egy évet, ez is igaz. De ~február óta nem toltam egy percet se. Elegem lett a játék faszságaiból.
  • lammaer
    #482
    most? Van akitől 2 éve folyamatosan a szarozást hallani.... :)
    Kész sírótopik van odaát.
  • bigmano
    #481
    Fura hogy most egyszerre milyen szar lett a WOT mindenkinek.
    Pedig letoltak vele min 1 évet....
    Én is várom már a WT-t de azért a WOT is jó a maga nemében a hibáival együtt!
  • stork13
    #480
    Kb, mint a fehér holló. De láttam párszor. :)
  • [NST]Cifu
    #479
    Az US Béta szerveren volt valakinek 100-as pingje Magyarhonból? :D