37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Nazarov77
    #799


    Amiről beszélnek:

    Only two nations at launch with 60 tanks total. Additional 30 vehicles to come within two months since launch.

    Diverse ammo types available from get-go unlike in planes.

    Reworked graphics with finer textures and effects.

    No hit/life bars, one hit is often enough to destroy a tank given the gun power is sufficient enough.

    Planes and tanks will be available interactively within arcade battles only.

    HB and Arcade will differ much more than they do now, basically expect difference to be something between 'reserve' level arcade and FRB.

    Undrivable terrain will force sides to fight for strategic targets that may not be marked as objectives.

    -------------
    Na erre a realisztikus felállásra HP bar nélkül kíváncsi vagyok. Németek elég nagy előnyben lesznek a pontos lövegeik miatt.
    Wotba nem egyszer gondoltam már mikor egy kisebb tankkal átütöttem egy magasabb tierű heavyt pl sherman vs kv-1s aztán a kv győz az op 122es miatt hogy: "jajj nagyon kemény vagy a sok HPddal de igazából az első lövésem után már halott lennél" :D

    Más: Historical battle érdekes lesz a főleg 1941 és 1945ös csaták. Németek erősen fognak szívni a KV-1esek ellen a pzII, III és a rövid csövű IVeseikkel főleg tank vs tank módban ahol nem tudsz chaten szólni a bombázónak hogy hé szedd már le azt a szart! :D

    1945 meg a németeknek fog kedvezni, és mivel az 1. átütő találat ki tud szedni egy tankot a T-34esek és IS-2esek szívni fognak mikor a Tiger II pálya másik feléről beköszön nekik, de még egy panther is veszedelmes lehet rájuk nézve a szintén pontos ágyú miatt, ráadásul még gyors is.
  • lammaer
    #798
    WT-t láttam, nem jött be (a repülőzés vhogy unalmas, nem köt le, de ezt abban a topikban kifejtettem), WoWPt le se töltöttem.

    Tankok érdekelnek, meg a hadihajók :)
  • Pares
    #797
    Hogy Te milyen naív vagy...
  • Vaktermesz
    #796
    Igazad van, csak annyira sokszor találkoztam már az értelmetlenebb felével sajnos, hogy rám ragadt ilyen és néha kijön belőlem ezért elnézést is kérek, attól függetlenül a WoWp-ben én nem nagyon látok jövőt, abban egyértelműen a WT az első és nem a konkurencia, azt hiszem ebben egyet érthetünk.
  • joe38
    #795
    Természetesen én sem arra gondoltam ,hogy szapuljam akármelyik játékot,mert egyik se hibátlan,meg nem érdemes hasonlítgatni a játékokat egymáshoz,majd úgyis kiderül....
  • lammaer
    #794
    Mindenki tudja hogy nem tökéletes, az a baj hogy minden újonnan jött ember előjön azokkal a dolgokkal, amit 1000 és 1 alkalommal kitárgyaltunk, tisztában vagyunk vele, együtt él vele.

    De amúgy próbáld ki bármelyik topikban: menj be, kezdd el szapulni a játékot, és nézd meg mi történik...

    Amelyik játék nekem nem tetszik, annak a topikjába én nem szoktam bejárni fikázni. Egyszerűen azzal nem játszok, minek beszéljek róla?
  • Droughert
    #793
    +1
  • lammaer
    #792
    A WOT játékosközönsége vajon miért menjen át a WTbe, mert az sokkal jobb? Ja, hogy az egyik tankos, a másik meg repülős, de hát a begyöpösödött buzik nem jönnek rá hogy a repülőzés sokkal jobb a tankosnál.. csőlátsosak na, érted :)

    (ez a stílusod amúgy simán megüti a WOT közönségét, hajrá :) )
  • joe38
    #791
    Hát srácok,én nem tudom,de ha leírnám a WOT fórumába a furcsábbnál is furább észrevételeimet és a hibákkal kapcsolatos dolgokat,nagy valószínűleg le lennék hülyézve,hogy biztos rosszul látok,meg ha vmi nem tetszik ne játssz vele,meg hasonlók...,pedig tudnék mesélni..
  • lammaer
    #790
    Kár hogy itt még nincs közösség, ugyanis kb nincs miről beszélni.

    Nem védve a WOT topikot, de mondjuk te hogyan reagálnál az olyan emberekre, akik kedvenc játékod topikjába nem azért jönnek hogy konstruktívan beszéljenek valamiről, hanem odaböfögnek hogy "ez egy rakás szar, de majd a WT mennyire jó lesz, a wargaming meg lehúzhatja a rolót, büdösbunkó oroszok". Szted az ilyen mit érdemel?

    ui: mielőtt nekem esnél hogy énis köcsög wotos vagyok, görgess vissza ebbe a topikba, hogy lásd, jó ideje itt lebzselek, és nem köpködöm le a WTt a saját topikjában....

    Ez vonatkozik a többiekre is: WT topikban miért a WOTtal kapcsolatos "élményeiteket" beszélitek ki? :)
  • Vaktermesz
    #789
    Azért mert begyöpösödött b..ik akik csőlátással a mélységesen istenített WG termékben találják meg számításukat, még csak bele se mernek gondolni, hogy van ennél jobb, kár, hogy az nekik nehéz lenne így maradnak a jó öreg és unalmas HP rendszer mellett. Csak egy dolog miatt nem látnak konkurenciát, WoWp-n esténként 4-5 ezer ember van míg WT-ben 40-50 ezer. Tízszerese és ezt úgy érték el WG-nél, hogy aranyosztogatás megy amit át tudnak vinni WoT-ra. Ebből is látszik mennyire agyatlanok vannak ezrével WoT-on, hogy egy ilyen amúgy marha nagy marketing húzást nm vesznek észre.
  • kissssss
    #788
    ez így igaz (sajnos)
  • Zegi Norbi HUN
    #787
    Amúgy ez tényleg így van:D Valaki még csak megemlíteni is merészeli a War Thunder-t, már egyből ugranak rá, mint a kutyák a csontra :DDDD
  • patchaou
    #786
    Az emberek ugyanolyanok. Itt sem lesz másként mint a wot topicban.
  • BaleniX
    #785
    Hé-hé-hé! Egyáltalán ne hozzuk össze a 2 játékot, még csak véletlenül se!
    Ha ki fog jönni a WT:GF, akkor a sok WoT-os barom át fog jönni ide, sajnos.
    Tapasztaltam az ottani közösségben, hogy milyen bunkók, nem úgy mint itt, hogy nem az van hogy szidják meg bunkózzák a másikat, hanem segítenek és megbeszélik ha van valakinek problémája.
  • patchaou
    #784
    Én áthoznám még így látatlanban is :)
  • Fenrir
    #783
    Az engem is érdekelne :P
  • [NST]Cifu
    #782
    Biztos van az a mennyiségű pénz... :D
  • Pares
    #781
    Az xp-t meg kreditet át lehet konvertálni a WoT-ból a WT-be?
  • sulouos
    #780
    http://warthunder.com/en/news/285-War-Thunder-at-Igromir-2013-en

    Október 3-6-ig megrendezett xy expo-n kipróbálható lesz a Ground Forces!
    Az év végéig pedig kiadják a kombinált légi-földi csata módot is.
  • Vaktermesz
    #779
    Most ezt még annyira nem kell olvasni, a repülős óránként sztem több mint tíz hozzászólást kap, amúgy ajánlom, hogy Steamről töltsd le, sokkal gyorsabban letölti.
  • Zed92
    #778
    Bocsi a rossz topicért... de én csak ezt a Wt-s topicot olvasom :D
  • Sith
    #777
    Rossz topic... amúgy szerintem várj a patcheléssel mert mindenki most szedi
  • Zed92
    #776
    Segítség kéne! Amit most feltettek 1,8 gigás frissítés leszedése közben.. max 5 megát tölt le a gépem.. és kinyírja a netem... nem tudtok vmi rá h ne dobáljon le fél percenként a net a downloadtól? -.- előre is köszönöm
  • Vaktermesz
    #775
    FRB is lesz ha jól tudom.
  • sulouos
    #774
    Ha a spot rendszert jobbra csinálják meg, nálam már most két kört ver a WoT-ra. A realizmus meg a HB (ha lesz) csak hab a tortán :)
  • Torzonborz
    #773
    Nem , csak más. Remélhetőleg realisztikusabb ( WT:A alapján ).
  • Chaffee
    #772
    Ez jobb lesz mint a Wörd of Tanksz?
  • lammaer
    #771
    Már jönnek az álregjeim, nem győzhetsz :)
  • sulouos
    #770
    Nem azért írtam...
  • [NST]Cifu
    #769
    Nem, milyen sokan fognak innen a banamákra repülni, ha megpróbálják ezt a topicot is lezülleszteni...

    Jobb is lesz, ha odarakom a fejlécbe, mert látom, hogy a sokan már dörzsölik a tenyerüket, hogy mikor köthetnek bele egymásba...
  • sulouos
    #768
    nem "ha", hanem "amikor" :D
  • Torzonborz
    #767
    És milyen sokan fognak innét elhúzni ha ebből is wot szintű topik lesz...
  • mijki
    #766
    És még többen jönnek!
  • foxbat88fx
    #765
    no csak ki "rontja" itt a levegőt
  • [NST]Cifu
    #764
    A szörnyű nagy igazság az, hogy noha hónapokkal ezelőtt hírt látott az a kijelentés, hogy a PS4 megjelenésekor már lesznek szárazföldi játszható járművek (ie.: WT(G)), de azóta nagyon-nagy a csönd.

    Jó lenne, ha végre megszólalnának...
  • twi452
    #763
    USA meg november 15, most sincs szétszedve a játék kötelező régiókra szóval gondolom egyben lesz a továbbiakban is :)

    Egy időben jön minden update pc-re és ps4-re, a hiv. fórumon ezt írta az admin még régebben a gamescom-os topicban. Mondjuk máshogy nem is lehetne, itt nem külön konzolos játék lesz mint 360ra a wot hanem crossplatform.
  • patchaou
    #762
    Európában november 29.
    Ez azt jelenti, hogy akkor már pc-n is tankozhatunk?
  • Torzonborz
    #761
    hogy legyen egy kis ON : mikor is van pontosan PS4 megjelenés ?

    meddig kell még elvileg várnom ? :)
  • Rue East
    #760
    szerintem kb 5k csata felett inkább már a +/-1 % az a szórás
    olyan szinten nagy minta ez, hogy én egyszerűen azt se nagyon értem, hogy most itt miről is megy a vita...