37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • Zed92
    #839
    igen...
  • sulouos
    #838
    Passz, de állítólag azt mondták, hogy tankokkal holnap lehet majd játszani.
  • Zed92
    #837
    a WT előtt milyen játék ment? csak a végére léptem be...
  • sulouos
    #836
    http://www.youtube.com/watch?v=J4HXYvVbj04

    Már ott vannak a WT standnál.
  • Jeffjohnson
    #835
    IS-3-ra ne vegyél mérget, hogy nem lehet majd látni mert nekem két dolog rémlik vagy részt vettek Berlin ostrománál (vagy csak az utána tartott parádén vonultak fel) illetve Mandzsúriában talán bevetették őket, nyilván itt nem a németek ellen de ha már ballance és 45 elején már voltak egységek vele felszerelve akkor elképzelhető, hogy belerakják vagy, ami szintén elképzelhető, hogy iszonyat javítási költsége lesz egy KT-nak.

    Érdekes lesz az is, hogy egy játékos egy csatában vihet repülőt, tankot felváltva is. Érdekes lesz a ballance így az MM nem tudom, hogy fogja ezt összehozni meg mennyi játékos tud majd egyszerre játszani mert ha mindenki tankozik kevesen lesznek az égen, amíg el nem fogy a behozható tank. Jó lesz mert kilőnek a T-34 ből aztán jössz az IL-2-vel megbosszulni.
  • setchoo
    #834
    Az engin használja rendesen a magokat?
    Szerintem délután fel is rakom a klienst, kipróbálom.
  • twi452
    #833
    hm hát..
    ilyen beállításokkal játszom frb-t, ahol a cockpit azért eszik egy kis plusz erőforrást és még a freetrack is egy keveset


    ezen a gépen xD

    athlon x3 460
    8 GB DDR3
    HD4770

    40-45 fps között mozog így frb-ben a cucc jelen pillanatban ami több mint lenyűgöző :)
  • setchoo
    #832
    Nagyon remélem, mert most újítottam gépet. Minden játék, amivel játszom rengeteget gyorsult. A wot meg, összeszarta magát! Szerintem a motorban van a hiba. (2 heti tesztelés alatt nem sikerült kifektetnem az új masinát)
  • sulouos
    #831
    Állítólag ilyen marad, vagy talán lejjebb sikerül vinni, ha tovább tudják optimalizálni (valami ilyesmit mondtak), de akinek csúcsszuperatomgigamega erőműve meg 4 méteres monitora van hozzá, annak sokkal jobb grafikát ígérnek.
  • sulouos
    #830
    A linkelt live streamben 20-30 múlva a WT következik!
  • twi452
    #829
    a repülős rész nagyon barátságos és azt mondják, hogy ez így is marad a tank rész bekerülésével is
  • setchoo
    #828
    A gépigényről lehet valamit tudni?
  • sulouos
    #827
    milyen angol spamelés megy a cseten a stream mellett :D
  • lammaer
    #826
    Köszi :)

    Volt már egy, szóval megvan a létszám :)
  • Torzonborz
    #825
    Gratula ! De ne sajnáld , kicsit megnőnek és az asszonyt befogva már 4en kitesztek egy komplett harckocsi legénységet !
  • twi452
    #824
    itt van amúgy egy orosz live stream az exporól aki nagyon unatkozik a munkahelyén...:D
    bár szerintem egyelőre csak ilyen tesztüzemként működik :)

    http://www.youtube.com/watch?v=J4HXYvVbj04
  • lammaer
    #823
    Várjuk, várjuk :)

    "Sajnos" ;) mi éppen megszaporodtunk 2 gyerekkel, szóval biztos nem lesz annyi kapacitásom rá mint a WOTra, de talán majd alvóidőben :)
  • twi452
    #822
    Ma a sajtó már kipróbálhatja az Igromir expo-n, holnap már a nagyközönség is úgyhogy nemsoká jönnek a gameplay videók onnan :)



  • Vaktermesz
    #821
    Fresh info:
    "1) Tanks aren't completely helpless and can shoot down a particularly stupid low flying aircraft
    2) Controls are WoT like: WASD for movement, mouse for turret control. No aiming time unlike WoT.
    3) Planes and tanks have seperete goals in mixed battle. Bombers and ground attack can go after human driven tanks obviously, but without markers it aint that easy. Hence ground and air are balanced by mostly ignoring each other.
    4) They confirm that you can be both a pilot and a tanker in the same battle.
    5) Some technical details about improved graphics and 3840 × 2160 that is playable with "just" a single geforce titan.
    Minimum system requirements will stay the same, but owners of high-end machines can expect a decent increase in picture quality."


    Egy ismerősöm találta. Irányításra itt a válasz.
  • Torzonborz
    #820
    ja leeset. esetleg nézd meg WT:AF-t még ha nem is érdekelnek a repülök akkor is sok mindent le lehet szűrni belőle.
  • Nazarov77
    #819
    Kíváncsi vagyok rá. Az a baj hogy nagyon titkolják a ground projectet, lehet a konkurencia miatt nem akarják felfedni hogy milyenre sikerült, lassan itt a november ugye ekkor jelenik meg de még azt se tudjuk hogy fog kinézni az irányítás és kezelőfelülete.

    Amúgy amire még kíváncsi vagyok hogy mennyire lesz kezelhető a tank. Pl le lehet e állítani a motort és beindítani, na ez nagyon király lenne és remélem jó hangjaik lesznek nem benzines fűnyíró mint a wotba.
    Meg említették hogy lesz sebesség váltás is.
  • sulouos
    #818
    Szerintem arra céloz, hogy a WoT-nak az a baja, hogy a WT-ben amúgy HB-t vagy FRB-t játszó játékosok össze vannak zárva az arcade játékosokkal, és ez nem jó.
  • patchaou
    #817
    Ez most komoly?
  • Torzonborz
    #816
    miért kéne ugyan abban a csatában ?
  • sulouos
    #815
    A repülősben ha a tutorialt végigcsinálod, kapsz érte egy halom goldot.
  • darkwraith
    #814
    hali, van valami kezdő acchoz, mint a wotban? valami kód vagy ajándék, stb.

    köszi
  • twi452
    #813
    félreértetted :)
    itt akkora lesz az arcade és a historical között a különbség mint a repülősnél az árkád 0 szintű reserve csaták és az frb között :)

    ezt mondták szó szerint :)
  • Nazarov77
    #812
    Hát a repülésnél is jelen van ez a hatalmas szakadék arcade és full realistic között. Pl full realisticet szerintem joystick nélkül nem is tudnám játszani, pont tegnap próbálkoztam a tutorialjával, na a felszállás is élmény volt de az 4. crashnél ráéreztem és felszállni már tudok de kb ennyi, utána hamar a földön kötök ki, azért egy joystickkel sokkal könnyebben lehetne egyenesen tartani a gépet, mert ez a folyamatos Q,Eveli próbálkozás nem igazán ment azt csatt.
  • patchaou
    #811
    De nem ugyanabban a csatában, ez a lényeg.
  • Pluskast
    #810
    Azért erre nem vennék mérget. Itt is az arcade HB és FRB elosztás lesz. Ergo a "nagy átlag" is fogja élvezni meg az is aki komolyabbat szeretne.
  • twi452
    #809
    azt ígérik, hogy a tankos részben az arcade és a historical között hatalmas szakadék lesz
    a repülős részhez hasonlították, hogy olyan mint az arcade reserve(0 tier) repülős tanuló része a full real battle-hez hasonlítva

    ez azért bizakodásra ad okot :)
  • patchaou
    #808
    Bár olyan lenne majd a célzás ahogy Te is írtad. Bár Én attól félek, hogy nem fogják túlzásba vinni az élethűséget, mivel azzal ugye elveszik az átlag játékos kedvét. Wotban is azért nincs úgymond teste az ágyúnak, mert a játékosok nagy részének komoly gondot okozna úgy közlekedni a tankjával, hogy ne akadjon bele a löveg semmibe... Remélem itt azért másképp lesz.

    Az hogy a wot "elhülyíti" az emberek többségét szerintem nem gond. Nem egy oktató program, ami megismerteti a régi tankokat a néppel, hanem egy játék.
    Ismerek olyat aki rengeteget tud a tankokról, a csatákról stb... viszont mint wot játékos nagyon gyenge :) Én pedig amikor rátaláltam a wot-ra annyit tudtam a tankokról, hogy volt Tigris, Sherman meg van Abrams. De felkeltette az érdeklődésem a játék és azóta minden számomra fellelhető könyvet elolvasok a tankokról :)

    Mivel az arcade stílusból és a wot hibáiból, gyengéiből már elegem van, Én is nagyon várom a WT-s tankokat. Remélem lesz olyan mód ami túl sok lesz a núboknak és zömmel értelmes játékosok fogják játszani.
  • Nazarov77
    #807
    Én is nagyon várom már a tankos részt. Jó lesz végre történelmileg hű tanokkal játszani realisztikusabb körülmények között, de mégis arcade szinten is tartva és nem 70%ban prototípusokkal meg sose létezett blueprint tankokkal játszani. Régebben még rendben volt ez nekem, mondtam hogy jó ez mert legalább megismerünk olyanokat amik nem voltak más játékokban csak mostanra annyira elfajult ez hogy több a prototípus/nem létező tank mint a létező sorozat gyártott tank a játékban.

    Meg ha történelmileg hű lövegek lesznek akkor a páncélok is érni fognak valamit, pl a párduc és a tigrisről nem az fog eszedbe jutni hogy papír meg simán átlövi minden hanem tényleg kemények lesznek szemből és pl T-34/76ok szemből át se tudják ütni, a 85 már igen de azzal se lesz olyan könnyű, mert határeset a 120 pen és itt több mint valószínű, hogy nem 50 méterről lövik egymást majd hanem inkább 500ról ahol csökken már az átütőerő.
    Na tényleg erre lennék még kíváncsi hogy milyen lesz a ballisztika, gondolok itt arra hogy kell e majd állítani az optikát ha nagy távolságra lősz vagy fölé kell kicsit már akkor célozni stb.

    A wot meg olyan szempontból "elhülyíti" az emberek többségét akik nem értenek a tankokhoz és téves infókat vesznek természetesnek. Pl ha egy wotosnak azt mondod hogy KV-1s akkor ő arra gondol hogy hú de király tank jajj 122es ágyú és simán kilövi a tigrist meg mindent.
    Amire én gondolok KV-1s alatt: kicsi torony,rövid 76mmes ágyú ~86mmes átütéssel. a wot facebook oldalról meg ne is beszéljünk mikor van valamilyen tankos kép azt a sok tudatlan benyögi a marhaságait pl 2 T-34/76 mod.41 volt a képen azt komment: A-20! herp derp :D (nincsenek tisztában mi proto, mi nem, mi volt sorozat gyártva vagy sose létezett)

    Dióhéjban: Jöjjön már ki a ground battle! :D
  • Nazarov77
    #806
    Historical battlebe nem lesz ott az IS-3 és semmi háború utáni cucc hála az égnek mivel azok nem harcoltak a 2. világháborúban. Arcadeban persze lesznek.
  • setchoo
    #805
    Igen, megelőztél!
    Amiket ebből leszűrök, hogy VÁÓ!!!
    Pont ez e történelmi hűség kell nekem. Emlékszem még arra is mikor még lehetett reménykedni, hogy a wot-ban is lesz ilyen játékmód. Azóta meg az árkádban kifáradtam.
    Még ara is emlékszem mikor pont te elemezgetted, hogy milyen is lenne a német-szovjet arzenál, ha a háború alatt legyártott és hadrendbe állított járművek csatáznának.
    Na, most ebből a videóból, most ennek az alapjait vélem felfedezni. Nagyon tetszk!
  • Jeffjohnson
    #804
    KT ellen ott lesz az IS-3 meg az összes többi háború utáni fejlesztés. Hasonló problémára számítok mint, ami most van a jet-eknél 2vh-s német technika vs. koreai háborús. Mindenesetre jónak tűnik csak jönne már.
  • Pluskast
    #803
    Ezek jó hírek!
  • Nazarov77
    #802
    alattad lévő post
  • Nazarov77
    #801
    A videóban látható ingame kép ezekről a tankokról:
    - Panzer III L
    - IS-3
    - KV-1
  • setchoo
    #800
    Remélem ma már érkeznek infó morzsák, mert már nagyon, de nagyon kiváncsi vagyok a tankos részre.
    Amiket a repülős részről hallok az alapján nem lehet rossz. Vágyom már egy kis tankos HB módra :)