37354
11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • fighter_hu
    #37313
    Az az :D , meg Ash river mapon volt nép szokás hogy mindenki ment a "kakasülőbe" és lőtte a botokat xD
    Eredetileg meg ugye vissza lőttek éles lőszerrel , sztem nem kell mondanom a kép készülte után haver mennyire volt boldog .

    Mi meg mennyire röhögtünk xD
    Utoljára szerkesztette: fighter_hu, 2022.06.03. 17:31:06
  • Nohab
    #37312
    Nem hiszem. Sajnos a prém kezdete már nem látszik a listán kb. 19 októbere, de a vége igen. 21 októbere. Ezeken a pontokon nem látszott és nem is látszik semmi ugrásszerű különbség. A battlepass meg konkrétan rontotta is. A 21 tavaszit és 21 őszit csináltam meg. Utóbbinál konkrétan romlott a teljesítményem, mert a taskokra mentem rá.
  • Kotomicuki
    #37311
    Gratulálok, szép eredmények! Nem lehet, hogy a kettőnk profilja közötti különbségben (arcade - nem arcade módok és a F/B mutató leginkább, bár ez is csak részben fedi le a rendszert) benne van egy hajszálnyi prémium is?! (nem voltam "előfizető" soha sem)

    Kissssss0 #37301:
    Annyi biztos, hogy sokkal finomabb és kevésbé látványos, mint a wot rendszere, de az én ízlésemhez mérten még ez is túl tág határokkal dolgozik.
    ... és a wot-ban sem szerényebbek a "fejlesztők", ha pénzbeszedésről van szó..., ez is egy közös pont a két játék között.
  • Kissssss0 #37310
    még mindig nincs probléma vele... :)

    #37303
    "Pl soha nem sikerült kilőnöm német tankot azzal, hogy eltalálom a parancsnoki kupolát, de engem rendszeresen kilőnek így (tonna ilyen videó is van a youtube-on). "

    én erre válaszoltam, és mivel te a tigrisről kezdtél el beszélni a legelső hsz-ben(#37286), így értelemszerűen ezt vettem alapnak, ha te valami másra gondoltál a 37303 hsz-ben... akkor talán nem ártott volna kicsit konkrétabban megfogalmazni.

    "Firefly-al sem működött a dolog, vagy orosz 85-mm-essel."

    még az 57mm megtudnám érteni hogy nem megy, de hogy még azzal a lolpen firefly-al nem tudsz tigrist lőni, most már én is kíváncsi vagyok azokra a replay fájljaidra.

    ha van shot mk.8 löszered a firefly-hoz, akkor még 1km távolságon is lesz nagyjából 155mm átütésed, még a tigris tank test beforgatása se segít túl sokat az mk.8 ellen.
    85mm-el már nehezebb dolgod lesz mert lőszertől függően 105 illetve 115 mm átütésed lesz szemből a tigris ellen, bár azt nem nagyon értem miért akarsz te szemből a tigris ellen harcolni a ruszki tankokkal, egyáltalán melyik 85mm ágyút használó tankról beszélsz?

    figy, ha van valami konkrét problémád a játékkal, akkor tedd fel és segítünk ahogy tudunk, de az ilyen "a játék direkt kicseszik velem" dolgokkal nem tudunk mit kezdeni itt.

    (az egyetlen amire gondolni tudok most az a "ghost shell", de még ilyennel is hónapok óta nem találkoztam.)
  • savaz
    #37309
    "azért azt is vedd figyelembe hogy nem mindegy hogy mivel lövöd meg azt a kupolát, egy 57mm lövedék átviszi azt a 80mm kupolát a H1 típuson, de csak 14 illetve 18 grammnyi robbanó anyag van a 57mm lövedékben (attól függ melyik lőszert használod, lásd stat card), ezzel max csak a commander-t tudod egy lövésből kikapni."

    Van itt gond a szövegértelmezéssel bőven, az 57 mm-es ágyú nem arra vonatkozott, hanem a tigris frontpáncéljára egy km-ről.
    Firefly-al sem működött a dolog, vagy orosz 85-mm-essel.
  • Kissssss0 #37308
    hogy én menyire utáltam az AI ellenfeleket kuban pályán, ha akár csak a kupola is látszódott a tankomból a domb mögül akkor azonnal elkezdett az ellenséges AI tank lőni rám, az ellenfél pedig egyből látta hogy hol rejtőzködöm, csak figyelniük kellet hogy hova lő az AI, igaz ugyan ez fordítva is működött a saját AI tankokkal :DD

    meg mindenki mászott fel a délkeleti dombtetőre amint kipurcant az utolsó AI tank is.
    nekem meg ilyen maradt meg régről.

    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2022.06.02. 18:47:56
  • fighter_hu
    #37307
    "kuban rohad sokat változott"
    Jaja vissza is sírom máig meg az ős Mozdok-ot is.
    Jó azt nem hogy pl Kuban-on volt ai és az eredetileg fájt mikor átrendezte az ember arcát IS2 44 ami ai-volt xD .
    Találtam gyors átnézve a rengetek kép között még egy érdekes ős Poland-ot bár inkább csak a pontok helye változott ,
    meg egy ős Kubant ( érdekes látni , még emlékszem mikor voltak körbe ott Flak ágyúk pedig ekkor még nem voltak össze rakva a repcsikkel :D ) .Mozdok-ot sajna nem találtam csak már az átrendezett verziót :/

    Utoljára szerkesztette: fighter_hu, 2022.06.02. 16:43:53
  • Kissssss0 #37306
    való igaz, teljesen kiment a fejemből ez , most is volt valami hasonló event a port novowhateverisky pályán ha jól rémlik.

    "em volt vicces mikor Polandon bespawn-olt mögéd 3 Tiger 2 az ember meg csak pillázott hogy és ők honnan jöttek és mikor xD ."

    valóban nem volt túl jó érzés, bár azért ahhoz a csapatnak is tennie kellet hogy hagyta az ellenfelet hogy befoglalja a zónát :/

    ezt csak azért hoztam fel előzőleg mert a super nehéz és nehéz tanokkal kb semmit se lehet kezdeni egy 3x3 km pályán, ha el is érsz valami elfogadható sniper pozíciót akkor is jó eséllyel az első kill után jön vissza az ellenfél repülővel hogy kibombázzon.
    kicsi 1x1 km pályákon meg a jól ismert könnyű tank meta uralja a csatát, aztán vagy oldalba lőnek vagy szerencsésebb esetben jön a "track and barrel torture" .

    (kuban rohad sokat változott)
  • fighter_hu
    #37305
    "...mivel nincsenek dinamikus respawn helyek amik a csatatér valózásával együtt jelennének meg, így marad..."
    Na na ácsi volt az régen de annyira nem volt vicces mikor Polandon bespawn-olt mögéd 3 Tiger 2 az ember meg csak pillázott hogy és ők honnan jöttek és mikor xD .

    Még régen az eredeti battle mód , annyira azért nem volt vicces :D pár kép hátha van aki még emlékszik rá


    Az "Attack the D point!"-nak se véletlen van akkora kultusza , a régi bútor darabok emlékeznek mikor azért ment el egy jó csata mert a random megjelent pont az ellen spawn-ja kijáratánál volt és ahogy behúzták pont megnyerték .
    Utoljára szerkesztette: fighter_hu, 2022.06.02. 15:40:55
  • Kissssss0 #37304
    semmi probléma nincs itt a szövegértelmezéssel, te azt mondtad hogy a játék hátrányosan kivételez veled amikor ki akarsz lőni egy ellenséges tankot, miközben az ellenfélt előnyben részesíti, pont.

    most őszintén... ha lenne ilyen rendszer, szerinted a játékkal foglalkozó közösség nem szedte volna már darabokra gajjin-t egy ilyen rendszer létezéséért?

    "Pl soha nem sikerült kilőnöm német tankot azzal, hogy eltalálom a parancsnoki kupolát, de engem rendszeresen kilőnek így (tonna ilyen videó is van a youtube-on). Ez nem játékügyesség, nem is gondos célzás, ez a szerver matematikája."

    azért azt is vedd figyelembe hogy nem mindegy hogy mivel lövöd meg azt a kupolát, egy 57mm lövedék átviszi azt a 80mm kupolát a H1 típuson, de csak 14 illetve 18 grammnyi robbanó anyag van a 57mm lövedékben (attól függ melyik lőszert használod, lásd stat card), ezzel max csak a commander-t tudod egy lövésből kikapni.

    de még a 85mm br-365A lőszerrel is minimum két lövés kell hogy eltudj intézni egy tigrist, HA kizárólag a kupolát akarod lőni.

    "Az idiótáért külön köszi, neked is hasonlókat!"

    akinek nem inge, az nem veszi magára.

    ne haragudj de millió egy alkalommal hallottam ezt a "játék kicseszik velem" érvelést, de soha senki nem tudott felmutatni kézzelfogható bizonyítékot a létezésére, mint fentebb mondtam ha létezne ilyen rendszer akkor a youtube influencer-ek úgy szétkapták volna gajjin-t mint foxi a lábtörlőt.

    már a free abrams dráma fesztért majdnem karóba húzták a fejlesztőket, mondanom se kell a közösség olyan mértékben frusztrált hogy már az alkalmat várják következő menetre.
    nem látom értelmét annak hogy gajjin miért öljön bele erőforrásokat, pénzt és fejlesztési időt egy ilyen átütést manipuláló rendszerbe ha már rég elérték a céljukat a javítási költségek variálásával.
  • savaz
    #37303
    Szégyenletes, hogy mennyire szarok manapság szövegértésből az emberek!
    A játéktudás és tapasztalat addig tart míg el nem sütik azokat az ágyúkat, mert utána már a matematika jön.
    Nem azért síok, mert lelőnek, ha kimegyek a mezőre, hanem azért, hogy én nem tudom lelőni azokat, akik kimennek a mezőre, holott ott találom el, ahol kell, azzal, ami több mint elég.
    Pl soha nem sikerült kilőnöm német tankot azzal, hogy eltalálom a parancsnoki kupolát, de engem rendszeresen kilőnek így (tonna ilyen videó is van a youtube-on). Ez nem játékügyesség, nem is gondos célzás, ez a szerver matematikája.

    Turi manipulál valamit a fizetős/nem fizetős ügyfelekkel a tapasztalattal, meg a kontrolleres játékosok célzássegítésével.

    Az idiótáért külön köszi, neked is hasonlókat!


  • Ninju
    #37302
    Az tényleg zseniális volt, hogy megszavaztatták a vesztes csaták bevétel növelését. A sok alacsony winrates retardált meg meg is szavazta!
    Ezek után Gajin kredit nerfje volt a kegyelem döfés. Egyszerűen zseniális.
  • Kissssss0 #37301
    én soha nem tapasztaltam ilyen rendszer létezését, ha szarul is ment a játék azt vagy saját magamnak köszönhettem mert elbénáztam, vagy a csapatom nem ált a helyzet magaslatán.

    gajjin már így is gennyesre keresi magát a gusztustalanabbnál gusztustalanabb premium bundle csomagjaival, kezdve a T29 csomagtól amit évekkel ez előtt adtak ki (és még mindig fut), a legutóbbi A-10 spamm-ig bezárólag.
    miért szenvedne gajjin egy ilyen agyon bonyolított átütést variáló rendszerrel ha sokkal könnyebben is elérheti a frusztrációt egyszerű eszközökkel?
    lásd a javítási költségek égbe emelése régen, amit nemrég szépen megfeleztek... de cserébe csökkentették is a nyertes csaták után kapott ezüstöt is, mindezt néhány reddit barom állatnak köszönhetően(spanishavanger és társai), így most farmolhatunk még többet ha pluszba akarunk kijönni.

    nem kell ide ördögi gajjin mester terv, elég ide néhány idióta aki tel sírja az offical fórumot hogy nem kap elég ezüstöt a vesztes csaták után, mert túl lusta ahhoz hogy legalább minimálisan megtanuljon játszani.

    néha az az érzésem hogy a WT közösség szereti saját magát seggbe rúgni, gajjin pedig bakancsot is ad hozzá.
  • Ninju
    #37300
    Ha a játékosok elengednék azt a konteót, hogy ellenük dolgozik a match maker vagy a random generátor, akkor már önmagában csak ezért jobb játékosokká válnának.
    Ugyanannyiszor fog ellened dobni a RNG, mint melletted.

    (nem válasz akart lenni)
    Utoljára szerkesztette: Ninju, 2022.06.01. 14:21:56
  • Nohab
    #37299
    Ok, itt a profilom, mond meg mióta van prémiumom és mikor járt le.

    https://thunderskill.com/en/stat/Hubabacsi20
  • Kotomicuki
    #37298
    Elég egy is, ami részben a W/L arányt is megoldja. Ez nem foglal sávszélességet: minden a szerveren fut, ott majd eldől, hogy "az", vagy most épp nem "az"; +1 (nem ) változóval megoldják az egészet (és akár az egész csapat részesül a "jóból", arra a csatára).
    Itt valóban nem annyira látványos, mint a wot-nál, ahol végül (és főleg) a találati rendszerre tolták rá ezt: ha (a "kivételezett") már eleve el sem talál(hat)ja, akkor mellé számolni sem kell (annyiszor) - nem kell a semmibe eltűnő lövedék és nincs (annyiszor) az a látványos csalódás sem, hogy az amúgy a lövedéknek papírvékony páncélzatot má' megin' miér' nem vitte át...

    F2P-ként nem kéne ezen rugózni, egyik ilyen játékban sem: akit lehúznak azt meg is tolják - akár a nemfizető kárára is - és a jóért/jobbért mindig fizetni kell, amint befut az adott "játék"!
  • Kissssss0 #37297
    én 2015-óta sose tapasztaltam ilyet, sem pedig hallottam volna hogy gajjin dolgozott ilyen rendszeren.

    ha lenne is ilyen megkülönböztető program ami az átütési értékeket változtatja a win/lose ratio alapján, akkor legalább 3 különböző rendszert kellene fenn tartania gajjinak.

    egyet a 60% W/L profiknak, hogy hátrányosan érintse őket.
    egyet a 50% W/L normálisan játszóknak.
    egyet pedig a 40% W/L alatti kezdőknek, ami előnyben részesíti őket.

    na most mondani se kell gajjin már a kezdetektől kínosan ügyelt arra hogy ne vigye túlzásba a sávszélesség használatát a páncél átütéseket számoló rendszerével(ami már így is "faék" egyszerűséggel működik) egy full 12 vs 12 fős csatában, és akkor a repülőket meg se említettem ha tank RB csatáról van szó.

    szerintem ez valószínűtlen.
  • Nohab
    #37296
    Dobjál fel pár replay fájlt vagy töltsd fel youtubra. Elég hamar eldőlne így a kérdés, hogy valóban szívat a játék, vagy még gyakorolnod kell.
  • Kotomicuki
    #37295
    Ebben a játékban is vannak az egyenlőek és a még egyenlőbbek: neked kell oldalt választanod - az üzemeltető minden esetben a bevételre szavaz, ameddig megvan a folyamatos játékhoz szükséges, minimális létszám.
    - elengeded a valóságot és szórakozásként fogod fel az alacsonyabb szintű csatákat (vesztes csata-következő nemzet)
    - belefeccölsz nem kevés időt meg bankkártyát és profivá válsz: ott mész, ahol nem látnak és onnan támadsz, ahova nem tudnak visszalőni

    Az 1:1-eket, szemtől-szembe felejtsd el, ezek mindig is vagy-vagyok voltak. HA sikerélményre vágysz, akkor MINDIG oldalról-hátulról kell megkínálnod az ellenfelet, hogy ha az első lövés nem is viszi el azonnal, akkor se tudjon már válaszolni. A lövegcsőre-lánctalpra meg akkor céloznak, ha tudják, hogy nem, vagy csak ritkán engedi a gép az átütést onnan, ahol állnak és amíg te szerelsz, addig ők a biztos gyenge oldaladra manőverez(het)nek - használd ki te is ezt a lehetőséget, ill. ne mutogasd magad fölöslegesen.
    A könnyű tankoknak amúgy sem az a feladata, hogy a nehéz tankokat szemből legyakják... - ez csak a wot-ban volt idáig "követelmény" - , és a Tigris is addig volt sikeres tank, amíg a valóságban is a 2-3 BR-el kisebbek ellen ment.
    A tankokat távolsági harcra tervezték, a játékbeli "közelharc" kerülendő volt velük - azoknál, akiknél számított a veszteség mértéke - , így nem kell azon agyalni, hogy vmi nem, vagy kevésbé alkalmas (erre) a "játékra".
  • flashpointer2
    #37294
    T1-2-ben kell tolni es nem uncsi meg frusztralo, mar joideje csak ezekkel nyomom.
  • savaz
    #37293
    Valószínű, hogy valamilyen tapasztalati, eredményességi vagy egyéb mutató alapján módosítgatja ezeket a valószínűségi értékeket. A játék úgy van tervezve, hogy nagyon addiktív legyen, minnél többet játtszál, de azért ne nyerd túl magad, mert megunod.

    Az ok, hogy egy könnyű tankban az első bekapott találat kinyír, te viszont nem nagyon tudod kilőni a nehéz tankokat (Valentine, PzIV, Tigris, Isz etc.). Az viszont feltűnt, hogy a nehéz tankokban engem sec perc alatt kinyír az első találat is kb akármiből, vagy annyira megnyomorít, hogy nem tudok visszalőni. Szubjektív , nem pontos statisztika, de nekem minden játékban kilövik a lánctalpamat 2-3 alkalommal és akkor nem tudok továbbmenni, de nekem alig van olyan találatom a lánctalpon, amikor a másik tank megáll. Ugyanez: én menetből alig találok el valamit, és megálláskor is billeg a legtöbb tank, de csomó olyan bekapott találatom van, amikor menetből kilövik a lövegemet és em tudok visszalőni.
  • Ninju
    #37292
    Nyilván, a Te nicked külön le van kódolva a randomgenerátorban, hogy neked más értékeket dobjon.
  • Kissssss0 #37291
    miből gondolod hogy csak téged vesz hátrányos helyzetbe a rendszer a többiekhez képest? talán az átlagosnál nagyobb a W/N ratio-d és így próbál kompenzálni a rendszer?
  • savaz
    #37290
    Továbbra sem az egyszer fent meg az egyszer lent a mondanivalóm, hanem a gépi valószínűségek torzítják a fizikát (hogy adott ágyú, adott szögből, adott páncélt átviszi-e). Valhogy nem ugyanazok a valószínűségek, ha én lövök, meg ha valaki ugyanazzal engem lő.
  • Kotomicuki
    #37289
    Egyszer fent, egyszer lent: rá kell tudni érezni, hogy mikor tett be a győztes oldalra és akkor megpróbálni a leghülyébb, legvalószínűtlenebb helyekről belőni az ellent, mert ekkor összejöhet pár kill. Azt meg nagyon hamar a bőrödön érzed, ha a vesztesen vagy: ilyenkor az is baj, ha megmozdulsz, meg az is, ha nem mozdulsz...
    Többszöri visszatérési kísérlet után én föladtam a magasabb (>3.0) szinteken való csatározást, mert nekem is elegem lett az egyszer 500 méterről, vaktában is, míg máskor 100-ról célozva, harmadszorra se-ből. Az első szintek ereszd el a hajamat stílusa még szórakoztató is lehet, ha nem akarom az eredményt mindenáron hajszolni és nem foglalkozok a na, ez most mi is volttal.
  • savaz
    #37288
    Tudom, hogy mit tud az az ágyú, csak általában velem szemben mintha valahogy többet tudna, mint amikor én használom.
    Ez nem a pályaismeret meg a tapasztalat, hanem a gép által számolt valószínűségek esete.
  • Kissssss0 #37287
    ". Én pl nem tudom az 57 mm szovjet ágyúval kilőni szemből a tigrist"

    hiába van jó átütése az 57mm ágyúnak, az még mindig csak 57mm marad, márpedig a kis kaliberű löszerek nagyon nem szeretik a döntött páncélt, még a ruszki 85mm lövedékeknek is problémát okoz egy jól beforgatott tigris, csak akkor lőj az ellenségre ha nincs bedöntve a páncélja... máskülönben csak a pozíciódat feded fel.

    "Oldalba kapok a tigrissel egy BT-t, de az simán tovább megy, visszalő, nekem rögtön menetből kilövi az ágyúcsövemet"

    ha ezen a szinten te BT tankokat látsz akkor készülj a kemény harcra, 4.0 és 6.0 szint között már jó pár tapasztalt játékossal is összefuthatsz akik szeretik laposra verni a kezdőket, így pálya ismeret erősen ajánlott, bt-7a(f-32) különösen veszélyes tud lenni egy tapasztalt játékos kezében.

    "A másik meg az, hogy rendszeresen olyan csapatokba tesz bele, hogy mire egy lassúbb járgánnyal odaérnék a harcba"

    ez sajnos az egyik legnagyobb rákfenéje a játéknak, vagy a pálya nem kedvez a lassú tankoknak mert instant oldalba verik a gyors könnyű tankok(svéd pálya pl), vagy a távolságok akkorák hogy fölösleges akár be lépni is a pályára( t95 + kurszk).
    mivel nincsenek dinamikus respawn helyek amik a csatatér valózásával együtt jelennének meg, így marad az unalomig ismert könnyű tank meta spamm.
    néhány kivételtől eltekintve a legtöbb nehéz tankot értelmetlen használni, a nehéz tank meta 4+ évvel ez előtt kihalt.

    "Régen valahogy kiegyensúlyozottabb volt."

    régen se volt kiegyensúlyozott.
    6+ évvel ez előtt csak német meg ruszki tankok voltak elérhetőek, egy kurszk pályán a németek szinte mindig megették a ruszkikat reggelire, egyedül csak a js-2 meg js-3 tudott labdába rúgni nagy nyitott pályákon.

    CQB közelharcban meg a ruszki t-34/85 tankok nyúzták meg a német tankokat, kelet európa meg poland pálya példa ként, itt meg a német oldal vesztett túlnyomó részt mert mindig oldalba kapták őket a gyorsabb és mozgékonyabb t-34/85 játékosok.
    (az EBR spamm nemrég ismét bebizonyította ezt)

    ebben a játékban csak akkor fogsz jól játszani ha napi 2 vagy 3 órát le ülsz elé és felállás nélkül játszol, a hét minden napján, mindaddig amíg bele nem ég az agykérgedbe minden tank előnye és hátránya, melyik pályán mit érdemes használni.
  • savaz
    #37286
    Utóbbi időben tényleg csak a szívás van vele.
    Nekem még az az érzésem, hogy valamiért ellenem játtszik a gép. Én pl nem tudom az 57 mm szovjet ágyúval kilőni szemből a tigrist, akármeddig lövöm, de ha én ülök a tigrisbe, akkor a pálya túlsó végéről kiszednek vele szemből.
    Oldalba kapok a tigrissel egy BT-t, de az simán tovább megy, visszalő, nekem rögtön menetből kilövi az ágyúcsövemet, aztán addig kering körülöttem, míg teljesen le nem bont.

    Tudom, egyszer kétszer még belefér, de mostanában kb minden játékban többször előfordul.

    A másik meg az, hogy rendszeresen olyan csapatokba tesz bele, hogy mire egy lassúbb járgánnyal odaérnék a harcba, már minden csapattársamat kilőtték, aztán persze engem is, mert egyedül vagyok. Respawnolni meg már nem is éri meg, mert addigra körbeállták a respawn pontot és rögtön kilőnek. Na jó van másik véglet is, mire bárhová odaérek már vége a bulinak. Győztünk, de nem kapok érte semmit, mert nem is lőttem.

    Régen valahogy kiegyensúlyozottabb volt. Most ez a mindennapos.
  • Kissssss0 #37285
    nemrég volt egy engine upgrade a játékban, + mostanában valamiért le esik 10 fps alá random időnként.

    próbáld ki hátha szerencséd lesz, ha nem megy akkor inkább ne erőltesd, már nem ér annyit a játék.
  • BaleniX
    #37284
    Sziasztok!
    Amióta bejött az Easy Anti-Cheat rendszer azóta nem játszom (újra kéne rakni a laptopot :/ )
    A kérdésem az lenne, hogy azóta változott-e valamit a minimum gépigénye a játéknak?
    Nem akarok pofára esni ha egyszer visszatérek.
  • Kissssss0 #37283
    modenrából máris elkelt 39 darab... a zs repcsiből meg csak 3 darab :DDD

    az előző crafting eventnél a német leo2 proto lement egészen 44 gjn-ig, nem lepődnék meg ha most a t-72 bemenne 40 alá.
  • Zoli105
    #37282
    Alecto is jó lenne ha nem rank I lenne :( -.-
    Szlovák T72-ön gondolkodom nagyon úgyis 9.7et fullozom a ruszkiknál :D (bár lehet eladom ha sokat fog érni :D )
    A hajó most nem lesz rossz ahogy nézem :O jó kis jenki dd , és prém , bár igaz 5.0 :D
  • Kissssss0 #37281
    passz, nem szoktam top tier repülőkkel játszani, lövésem sincs hogy menyire lesz használható.

    kipróbáltam a modernát a teszt pályán, még mindig úgy gondolom hogy jó lesz a turms mellé... DE csak akkor ha teljesen ki van fejlesztve minden fontos modul, az ágyú vertikális mozgatása egy szánalom kategória, horizontálisan is elég lassú, és természetesen mint minden ruszki tanknak... ennek sincs tolatási sebessége.

    ugyanakkor van egy nagyon fasza apfsds top löszere(TAPNA), jobb mint a ruszki verzió, és a 30mm gépágyú is jó lesz a nyavalyás páncélozott autók ellen.

    alecto I is megéri a pénzét, asu-57 kategória brit színekben.
  • Zoli105
    #37280
    hm és a zsedaj repcsi ? :O
    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2022.04.08. 20:44:45
  • Kissssss0 #37279
    szerintem mindenki ráveti magát a Т-72М2 Moderna tankra, TURMS mellé pont megfelelne minden wallet warrior gyereknek.
  • Ninju
    #37278
    Tavaszi crafting event:
    https://warthunder.com/en/news/7640-event-the-battle-for-arachis-en
  • Kissssss0 #37277
    áprilisi drop box esélyek.
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2022.04.01. 20:16:17
  • mabbak
    #37276
    Kinyitottam körülbelül 15 millió Lion értékben áprilisi ládákat (kb. 250 db), Lion vissza, boosterek, wagerek, orderek és pár backup. Nem gondoltam, hogy ebből fogom összeszedni a következő másfél év tagsági díját, de azért pár kamonak, kevésbé ritka kuponnak örültem volna. A legértékesebb amit nyitottam az 500.000 Lion volt.

    Szóval kedves kollégák, akinek nincs feles oroszlánja, az véleményem szerint ne erre pazarolja.
  • METALEX3
    #37275
    Mi van, a gazsi bezárta a chat-falat meg a hozzászólásokat ?
    Akkor még is eljutnak a hírek Moszkvába.....
  • Kissssss0 #37274
    ezzel is kb az lesz mint a többi top tier premium tankkal meg repülővel, gusztustalanul erős lesz mert nagyon alacsony BR szintre rakják, aztán az idő teltével a BR szint szépen kúszik fel, és válik egyre használhatatlanabbá, lásd harrier.

    ami meg a fegyverzetet illeti, a hat darab AGM-en kívül túl sokat nem tud hozzáadni a csatához, mert az fix hogy az ellenséges AA tank játékosok nem fogják hagyni hogy majd a gau-8 gépágyúval nekiálljanak az emberek szórakozni a csatatér felett.

    rakétás légvédelemnek meg jó sora lesz az update után, nem fogják győzni lelőni a sok a-10 marhát az égről.