10
  • grebber
    #10
    Sand következő filmje május 23-án kerül az amerikai mozikba, a címe Blended, a műfaja pedig romantikus komédia. A komikus partnere Drew Barrymore lesz.

    Ütős páros volt már az 50 első randiba is várjuk!!!!

  • akhun
    #9
    Latom te is felott modjara tudsz vitazni. Gratulalok.
  • ostoros
    #8
    Nem a legújabbról mondtál.Sir, you suck.
  • akhun
    #7
    Ja azt nem tudtam, hogy meg kell nezni az osszes filmjet ahhoz, hogy velemenyt mondhassunk a legujabbrol...
  • ostoros
    #6
    Azok fikázzák, akik a filmjeinek csak a tizedét látták? Na szép.
  • akhun
    #5
    Ki mondta, h nekem tetszik vagy nem tetszik? En csak azt irtam le, h szerintem ilyen ponttal erős tulzas sikernek nevezni egy filmet. Adam Sandler filmjeit pedig alapbol nem biro es nem is ertem,h mit keres meg kamera elott.
  • kalapos01
    #4
    Nem, inkább birka módjára megnéz minden szennyet, hogy maga győződhessen meg róla.

    Nem arról beszélt, hogy neki tetszene-e, hanem arról, hogy 5-ből 4 ember szerint szenny a film. Ezen nem hiszem, hogy bárki is meglepődne. Nézd meg az előzetest. Ilyet te sem néznél meg, ha józan vagy.
  • donatus13
    #3
    Kritikusok döntik el helyetted ,hogy tetszik e egy film vagy se? Akkor bizony nagy a baj:(
  • Broafka
    #2
    hát nem mehet minden :)
    amúgy én sem szeretem adam sandlert, de 2 jó filmje azért volt szerintem. Az 50 első randi az meglehetősen aranyos romantikus film volt, és egész jó ötlettel. Továbbá a Távkapcs se lett olyan rossz
  • akhun
    #1
    ééés az már senkit nem erdekel , hogy maga a film 20/100 as metascore-ral rendelkezik. Ezt nevezem teljesitmenynek.