8
  • cateran
    #8
    Gondolom meg az eletben nem hallottal az internetrol vagy -hogy maradjunk a rendes tvcsatornknal- ismetlesrol, dvd, hdd es egyeb musorrogzito berendezeskrol....
    " Nem a tévé dönti el, hogy mikor nézed."

    Mar vagy 50 eve..neked csak most esett le? (az 1. kereskedelmi, nagykozonsegnek szant videofelvevo 1963-ban jelent meg)
  • MsUser
    #7
    Na ezt elcseszik de nagyon!
    Ha elpártol az a pár Sci-Fi kedvelő, ezekre a kilátásokra a nyugdijjas mamik ugranak majd.
    De reménykedjünk hogy nem lesz mind a kettő teleshop csatorna, brazil és keleti sorozatokkal megfűszerezve.
  • Atisz #6
    Örülhetnek a vénasszonyok :)
  • cylonflatus
    #5
    Én most készültem lemondani, kicsit bizonytalan voltam (mert hát mégis egy sci-fi csatorna, amiből nincs plusz két tucat), de ezután biztos le fogom. Ha jobban belegondolok a Viasat6-on több sci-fit nézek... meg amúgy is, a sorozataimat a netről szerzem be (frissen). Azért jó érzés néha belefutni elalvás előtt a tvben egy ismerős, kedvenc showba, bár igaz akkor meg a szinkron akaszt ki néha.
  • CybeRick
    #4
    AXN Scifi-t a sok agyhalott teleshop miatt mondtam le kb. fél éve. Azért sajnálom kicsit :(
  • dregnarr1 #3
    Talán Black-re érkezik majd hangalámondásos The Amazing Race? Mióta várom már, hogy végre családnak is bemutathassam!
  • zetortraktor
    #2
    Ha itthon millió és egy csatorna van, akkor odakint kétmillió. Vagyis bőven van alapanyag, amit lehet adni. Meg egyébként is, egyrészt itt lesz mindenféle nem amerikai sorozat is, másrészt mi a frászért lenne felesleges az, ha egy sorozatot nem csak péntek 20.00-kor lehet megnézni, hanem még vagy tíz másik időpontban is. Ez a legjobb. Nem a tévé dönti el, hogy mikor nézed.
  • zola2000
    #1
    " ezzel párhuzamosan
    pedig az Animax is elkezdett scifiket és
    valóságshow-kat sugározni."

    Egyébként felesleges, már millió és egy csatorna ad amerikai sorozatokat, talán egy ázsiai film, sorozat, és zenei csatornára lenne szükség ... esetleg az animaxot kellene kibővíteni valami "keleti szél tv" vagy hasonlóvá, annyi műfajt összegyúrva egy csatornába talán elbírna a magyar piac.