10
  • AnuluWork #10
    Hogy jutottak be?
  • Ender Wiggin #9
    a kritika hatására megnéztem ma este. szerintem korrekt film, érdekes párbeszédek, izgalmas dramaturgia, jó színészek és annak ellenére, hogy nagy vonalakban lehet sejteni, hogy merre halad majd a történet nem mondanám, hogy "felesleges" film, hiszen ennél sokkal rosszabakból jut minden hétre kettő is, amit magasztalnak az izlésnácik.
    nem lepett meg, hogy tetszett, hiszen viktor egyetlen betűjével sem szoktam egyetérteni, soha.
  • stoppos
    #8
    Alacsony költségvetésű mozi volt, de simán nézhető. Végig feszült volt, csak egyszer-kétszer ült le a dolog, de akkor magyarázni kellett a sztorit.
  • zetortraktor
    #7
    Kasszasiker? Te mit szívtál?
  • gombabácsi
    #6
    "Vajon miért készítenek a filmesek pörgős akciófilmek helyett teljesen érdektelen történettel és karakterekkel operáló izgalommentes műveket?"

    Ennek a mondatnak semmi értelme sincs. Van jó pörgős film és van jó izgalommentes is.
    Persze a mai fiatalok agya szét van roncsolva a szar pörgős filmekkel, így már kb semmit se értenek se a filmekből, se a világból, se semmiből, és büszkék is rá.
  • szombi
    #5
    "SG.hu - Védelmi kód - Az év legfeleslegesebb filmje"

    AZ ÉV LEGFELESLEGESEBB CIKKE!!! Ha egyszer kasszasiker, akkor miért kell lehúzni?
    Nem érted hogy nem te vagy a helikopter?
  • zetortraktor
    #4
    Hogy jön össze egy mondatban a jó film és a kasszasiker? Ha valaki megnéz egy filmet, akkor tesz magasról arra, hogy sikeres, azt akarja, hogy jó legyen. És bármilyen színésztől lehet jó filmet várni, még rossztól is, mert nem ő írja a filmet.

    (Más kérdés, hogy a főszereplő jó pár elég jó filmben játszott abszolút főszereplőként. És kasszasikerben is, ugyancsak nem töltelék mellékszereplőként.)
  • Mardel
    #3
    Ilyen B kategorias szineszektol nem is kell kasszasikert varni. Pl a foszereplo jatszott 1-2 jo filmben, de ott is csak toltelek mellekszereplokent.
  • Ender Wiggin #2
    akermannak hatalmas a feje.
  • Sequoyah
    #1
    A magyar címét meghallva máris ásítanom kellett:)