15
  • Zombee
    #15
    A Kopasz osztagot nem láttam, nem érdekel, de mivel "uncredited", feltételezem, nagy szerepe volt benne. Channing Tatum miatt pedig nem fogom megnézni, számomra nem húzónév. Az meg, hogy a Közellenségek a klasszikus értelemben véve kommersz lenne... talán csak annyira, amennyire egy 30-as évekbeli gengszter élete kommersz lehet 2009-ben. Te is tudod, mire gondoltam a kommersszel... bár viszonylag kevés filmje volt az elmúlt 10 évben, ami nem mesefilm.
  • kalapos01
    #14
    az utazóban, a közellenségekben, a 21 jump streetben azért nem. és azok is kommerszek.
  • Zombee
    #13
    Viszont a kommersz filmekben azt játsza. A Rumnapló nem annyira volt kommersz sikernek szánva.
  • anubys1984
    #12
    Valóban, arról meg is feledkeztem. Mindenesetre akkor is dobogósnak várható, még ha többet is fog hozni, mint a Jack the giant slayer.
  • Etinger
    #11
    Hát ami nekem rémlik látványban, az annyi, hogy nagyon fényes, tűző nap, fehér kavics, homok, akármi, és a fekete színnel való erős kontraszt. Egy Karib-tenger sokszínűsége mellett ez eléggé kihalt. Ezzel amúgy még nem is lenne baj, de mellett a sztori meg úgy semmi extra.

    Apropó.. amúgy meg miért került ez 200 millióba? Azért mellé téve nem egy 200 millás filmet, hát a látvány jobban üt. Depp oké, hogy drága, de a Karib-tenger kalóza akármelyik része jobban ütött, és azok se voltak drágábbak mint ez, ellenben sztár abban több volt, a stáb (rendezők, írók) meg ua.
  • Etinger
    #10
    Mivel rávágtad, hogy nem ez, gondoltam tudod mi bukott nagyobbat, azért ment a kérdés. Köszi a választ amúgy, amúgy sejthetően nagyobb bukás idén már nem igen lesz :) De persze ne kiabáljuk el...
  • xSethx
    #9
    Javíts ki ha tévednék, de ő éppen azt játsza amit elvárnak tőle és nem azt, amit ő éppen akar.
    Másrészt mintha a Rumnaplóban sem azt játszotta volna.
  • GaborT28
    #8
    A Karib tenger széria óta, Depp, mintha minden filmjében Sparrow karakterét akarná belegyúrni az éppen alakított szerepbe.
  • Sequoyah
    #7
    Nekem az jött le az előzetesből, hogy 2-3 sikerfilm (Johnny Depp egy az egyben Jack Sparrowt játssza el benne) összekalapása 0 újdonsággal.
  • nessboth
    #6
    Pontosan így éreztem, szabályosan nyomasztott meg untatott az előzetese.
  • kalapos01
    #5
    Miért nem keresel rá? Csak pár adat.

    Fogalmam sincs, hogy mi, lehet, hogy egy másik júliusi film lesz, de például a Jack the giant slayer nem sokkal került kevesebbe és jóval kevesebb bevételt hozott. Ergó az nagyobb bukás. Ergó ez nem az év bukása.
  • Etinger
    #4
    Hanem?
  • kalapos01
    #3
    Nem ez az év bukása.
  • anubys1984
    #2
    Akad bárki, akit ez meglep? Szerintem borítékolható volt, hogy ez lesz az év bukása.
  • Etinger
    #1
    Túl sivárnak tűnik nekem ez a film.