20
  • DrFantastikus
    #20
    kb.Igen.

    Neztem olvastam amit linkeltel, de nem gyozott meg.
  • Pukkka
    #19
    Ahogyan azt sejtettem, nem ment a lényeg megértése. Szóval számodra létezik a 20k-s kompakt, meg a 150k+ os DSLR-ek.
  • asysoft
    #18
    Persze, bizonyos szempontokból le is körözi: pl elfér a farmerem zsebében.

    Legyél már reális, és ne egy DSLR képminőségét kérd számon egy kis vacaktól. Nem is annak kiváltásának céljából született. Viszont ez már családi fotózásra is megfelel, ha minden mobilban ilyen kamera lenne, kb csak DSLR-t tudnának eladni a gyártók, vagy hasonló rétegtermékeket...
  • DrFantastikus
    #17
    '' Nem csupán a 20k-s kompaktot váltja '' ..

    Hat mit még ezenkivul ?? tan felér egy 12 Megapixeles DSLR-vel ? ?
  • Pukkka
    #16
    Egy kis olvasnivaló.
    http://mobilarena.hu/hir/nokia_pureview_optikai_zoom_helyett_41_megapixel.html

    Nem csupán a 20k-s kompaktot váltja ki. Bár lehet neked nem fog menni a lényeg megértése.
  • coolbboy83
    #15
    Kurvajók ezek a Nokia telók, jól vannak összerakva - vennék is, de ez a windows elég ratyi - így nem lesz Lumiám az biztos.
  • DrFantastikus
    #14
    jaa, szoval a 42 Megapixeles parasztvakitoval nagy nehezen kivaltod a 20ezer forintos kompaktot ... ertem.
    Joo buli !? ugye? csak el ne dicsekedj senkinek !
  • asysoft
    #13
    42 megapixelt a digitális zoom kiváltása miatt tette bele a Nokia a 808 PV-be, amelynek korántsem ez volt az egyetlen fejlesztése, a szenzorméret is nagyobb, mint a mobiltelefonok többségében, és az optikára is figyeltek. Nézzetek meg 1-2 felhasználók által készített fotót, szerintem messze a legjobb mobiltelefonos fényképezőgépet sikerült összehozniuk, ezzel már ki lehet váltani az olcsó kompaktokat.
  • god25
    #12
    A műanyag tokozást meg a WP-t kellene elfelejteniük, ha igényes, felsőkategóriás okostelefont akarnak.
  • Linkout
    #11
    Miért nem lesz használható?
  • Armagedown
    #10
    Halott rendszer a WP , sosem lesz népszerű és használható
  • DrFantastikus
    #9
    az 1-5 hozzaszolasok elmondtak a 'Lenyeget' ! ! ! ez a gep kukaba valo ! ! ! a WP ugyanugy ! ! !
  • zpe
    #8
    Nagyon jó kis gépnek tűnik, fainabb lenne Sailfish Os-sel !
  • Bakkertakker
    #7
    Gratulálok az értelmes hozzászólóknak :-)
  • woy
    #6
    optikai stabilizátor
  • OstOr
    #5
    csak mesterlövészeknek ajánlják :)
  • pasi29uk
    #4
    Érdekelne azért, hogyan csinál éles 41MP képet, miközben a reszketeg kis kezem a levegőben kacsázik...
  • pasi29uk
    #3
    ...és akkor ezt a 15 képet elküldöm gyorsan... amit majd beletesznek egy powerpoint sz@rba, hogy legyen 20 giga az állomány mire elkészül :D
  • OstOr
    #2
    Én is vennék, de megvárom a száz megapixelest! A 42 megapixeles még szerintem nagyon elmosott/homályos :P
  • igazamvanvagyig
    #1
    42 megapixel alatt nem kell egy mobil sem.