15
  • jamboox
    #15
    Aztán A köd mér vót vacak?
  • Inquisitor
    #14
    Szerintem a "Hasznos holmik" minisorozat sem volt annyira rossz.
    És talán a Rémkoppantók sem lett volna az, ha nem hagynak ki egy halom szereplőt és történést ...
  • zetortraktor
    #13
    Ez nem muvi. És arról, hogy egy városra ereszkedik egy bura.
  • EnxTheOne
    #12
    mirö szo ez a muvi? mer mindenho irlyák hogy lösz, de hogy mirül fog szoni arro senki nem ir
  • Zenszkij
    #11
    Ha neked a Halálsoron, a Ragyogás (1980), a Kedvencek temetője I., a Remény rabjai, a négy részes Évszázad vihara, az 1408, a Tortúra vagy A langolierek az idő fogságában művek megfilmesített változata nem tetszett akkor rendkívül nagy ízlésficammal rendelkezel. Javaslom a Hello Kitty kalandjait figyelmedbe, az a neked való színvonal.

    Azt aláírom, hogy a Cujo, A köd, a Borzalmak városa vacak. De egy Halálsoronra azt mondani, hogy minősíthetetlen?

  • mutantleg
    #10
    Es akkor az lesz majd a vege az elso evadnak hogy Simpsonek homokozajan at elmenekulnek?
  • MrGer
    #9
    "Ki is hajítottam a televíziómat még 11 éve. Nem is hiányzik." - GRATULÁLOK! én még "csak" a 7.évnél járok... :D
  • Déta
    #8
    Megnéztem egy pár Stephen King regényei alapján megfilmesített művet. Minősíthetetlen volt. (Kezdve a "Halálsor"-ral, ami ugye top listás még ma is.) Ezeknél sokkal jobb alkotások születtek, úgyhogy ennek a sorozatnak a megalkotása is értelmetlen. De hát... a pórnépnek ez kell. Színvonalas filmet csak elvétve látok. Ki is hajítottam a televíziómat még 11 éve. Nem is hiányzik.
  • zetortraktor
    #7
    Ne tudd meg, de van olyan sorozat, amiben egy évad egy napot fed le. Durva, mi?
  • zetortraktor
    #6
    Komolyan ennyire pistike vagy, hogy azt hiszed, nem próbálták meg?
  • G46
    #5
    Első évad??? A könyv kb. 10 nap alatt játszódott! És ha valaki olvasta, akkor emlékezhet rá, h. rohadt meleg volt a búrában -októberben- mert a por rátapadt a búrára, és a levegő sem tudott kijönni nagyon, meg az egész egy bazi nagy üveg végülis. Szal ha nem történik meg az az esemény, ami véget vetett a búrának, akkor sem húzták volna túl sokáig a bentiek. Szal látom már, hogy ebből sem nézek egy percet sem, akárkik legyenek a szereplők.
  • Ender Wiggin #4
    ástak lyukat. de ennél joban zavar, hogy az újságíró a regényben 50-es nő, itt meg 30-as. meg úgy általában béna az egész szereposztás.
  • e98ff
    #3
    Ja, a harmadik világ éhezési problémáját meg meg lehetne oldani kajaosztással, nem is értem, miért nem gondolt még erre senki.
  • goldmember
    #2
    Elég lenne e kurvamély lukat ásni és átmászni alatta.
  • god25
    #1
    Dean Norris kikerült a Breaking Badből vagy vége lett az évad forgatásának?