23
  • Szefmester
    #23
    Mit nem értesz? nem üti egymást a kettő. Olvasd el kinek szántam a paranoiás részt. Tény hogy nem szívesen adnám ki a személyemhez párosított ujjlenyomatom egy cégnek, de azért nem félek attól hogy egy titkos ügynök lohol a nyomomban és a kocsmában szedegeti le a poharakról az ujjlenyomatom. :D

    ha ki akarnám védeni akkor a kesztyűt éjjel nappal hordani kellene, és ha ezt tenném akkor joggal néznének hülyének.
  • pixx
    #22
    Ez most megint ugyanolyan baromság, mikor vettek egy céget, akik hajlított kijelzővel kísérleteztek, meg 1200 gépet is, amivel lehet vági ezeket.
    És azt mondták majd 4s hajlított kijelzős lesz, aztán na majd 5, aztán azt mondták még 2 évig biztos nem lesz.
  • M2 #21
    Szefmester:
    "ezentúl az ujjlenyomatomhoz is hozzá fognak férni... mily csodás világ."

    Szefmester:
    "Nah ez a rész amit művelsz már a paranoia."

  • M2 #20
    Jó hír neked, hogy továbbra is nyitva áll előtted a lebukás nélküli bűnözés lehetősége, csak egy forradalmian új találmányt kell használnod, melynek neve: kesztyű.
  • Smitiz
    #19
    Hát majd le fogod ha egyszer az EU-n kívülre utazol, én most csináltattam útlevelet és digitálisan levették a jobb-bal mutatóujjról a lenyomatot...

    Mondjuk azt nem értem ez a kettő mire elég, bár tény hogy leginkább a mutatóujjat használja az ember...
  • Papichulo
    #18
    Eddig nem adtam le sehol HIVATALOSAN a kormánynak az ujjlenyomatom

    Most le fogod? Van mar esetleg barmi informaciod arrol, hogyan fog mukodni ez a pletyka szinten feltetelezett feature?
  • asgh
    #17
    Mire tudná egy cég felhasználni a digitális ujjlenyomatodat? Hamis USA vízumot igényel a nevedben?
  • Szefmester
    #16
    Nah ez a rész amit művelsz már a paranoia.

    Eddig nem adtam le sehol HIVATALOSAN a kormánynak az ujjlenyomatom, de cégnek sem. Itt viszont azonnal a profilodhoz (személyedhez) lesz kötve! Ez azért messze nem ugyanaz mintha egy titkos ügynök odamenne a kocsmában a poharamat lenyúlja és örül...
  • The Seer
    #15
    Persze mert eddig naponta nem hagytad ott legalább 2000 helyen és nem szedhette össze akárki.
  • asgh
    #14
    A kormányzat eddig is hozzáfért az ujjlenyomatodhoz, más területen meg nem használnak ujjlenyomat azonosítást, ergo tök mindegy, hogy a telefonod is tárolja-e.
  • Irwine
    #13
    Azért én nem kis különbséget vélek felfedezni a kettő között. Ami ezen a képen van az ocsmányul van összerakva. Ezen látszik, hogy amatőr munka, úgy tákolták csak össze.
  • Chriss745
    #12
    Hat az iPhone 4 prototipusa meg ennel is csunyabban nezett ki. Egy L alakot kepzelj el, ahol az L szara volt a kijelzo, a tobbi meg teljes meretu USB csatlakozo, soros port, reset gomb, stb.. A home gomb a kijelzo tetejere volt forrasztva. Semmi telefon formaja nem volt.

    Ranezes alapjan ez mar nem prototipus hanem development modell.
  • Papichulo
    #11
    Szarkasztikus megjegyzesem a #3-ban felvazolt megoldas esetere vonatkozott... a SEC-AAPL vitaba most nem kivanok belemenni, kiveve ha ragaszkodsz hozza ;)
  • mortep
    #10
    Valalmi hasonlót ők is csinálnak. Megjegyzem lekerekített sarkú telefonokat ők gyártottak előre... csak épp nem voltak tácssszkrínesek.

    http://vr-zone.com/articles/fingerprint-sensor-for-upcoming-samsung-smartphones-confirmed-by-new-patent/32161.html
  • Szefmester
    #9
    Szóval most már a helyzetemhez, a levelezésemhez, számlaadataimhoz és ezentúl az ujjlenyomatomhoz is hozzá fognak férni... mily csodás világ.
  • halgatyó
    #8
    Ezentúl akinek a telóját elveszik.... akarommondani elkérik a rejtett erőforrások, annak ezzel együtt az ujját is levá... izé szóval elkérik az ujjait is
  • fergusonpapa
    #7
    neharagudj de ez ég és föld, az elrendezés adott de inkább hasonlit egy iphone klonra, az is ugyanugy van összeszerelve (milyen meglepő) csak kevésbé jobban..
  • Vamp17
    #6
    Pedig el kell keseritselek, bizony igy nez ki belulrol az iphone5.... Link Mire szamitottal, star trek high tech-re vagy mi?? :P ez is csak egy telo, semmi extra...
  • Papichulo
    #5
    Szerintem a Samsung azonnal bejelentene, hogy mar ok is regota dolgoztak ilyenen :)
  • Anubys
    #4
    Le kéne védetned az ötletedet, lehet, hogy milliókért el tudnád adni utána a szabadalmat. Mondjuk a patent illusztrációra kíváncsi lennék. :)
  • Tetsuo
    #3
    Az i-rajongók - gondolom - már a beépített végbélkatétert várják. ;)
  • Papichulo
    #2
    Az autentikacion kivul lehet barmilyen haszna egy ujjlenyomat-olvasonak?
  • Irwine
    #1
    Ne vicceljetek már, a képen látható szerelés és alkatrészek minőségéből ez egy utolsó kínai sufniban készült. Ilyet biztos nem raknak össze az apple még prototípusként sem.