Legalább egymilliárd forintból készül a Toldi Miklós-mozifilm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11
a várkonyi filmek sikere azért annak is volt köszönhetõ, hogy a színészgárda kurvajó volt, valóságos félistenek a korszakban, ráadásul semmi más nem lehetett nézni.
ilyen volumenû sikerre egyértelmûen nem számíthat magyar film a megváltozott körülmények miatt. arról nem is beszélve, hogy valóban, ma egy tini inkább veri beiberre, mint a magyar irodalom klasszikusaira. reménytelen. nem a film, a helyzet.

Kelly Sue Deconnick Heather Anthos Gail Simone Anita Sarkeesian Vita Ayala Sana Amanat Sam Maggs Kathleen Kennedy Leslye Headland Lauren Hissrich Lindsey Weber Alex Kurtzman JJ Abrams

#10
Hollywoodban ugyanaz van. Sam Mendes rendezte a Skyfallt, Foster a World War Z-t, Webb a Pókembert, Brannagh a Thort, Black a Vasember 3 elõtt is Kiss Kiss Bang Banget csinált. Lehet, hogy aki dolgozott kis pénzzel, az óvatosabban bánik a naggyal.
Zombee
#9
Kérdés, hogy van-e értelme egy hazai mértékkel nézve szuperprodukciót odaadni egy tehetséges mûvészfilmesnek? Ha már ennyit költenek rá, igazi közönségsikert akarnak gondolom - bár az a Kis Vuknál sem voltak gondolom minõségi elvárások.

Atisz
#8
Szerintem jó, hogy végre klasszikusokhoz nyúlnak vissza.
Emlékszik még valaki a Várkonyi filmekre: Egy magyar nábob, A kõszívû ember fiai, stb.? Még ma is nézhetõek a hatalmas színészek, a csodás díszletek, na és persze a szerzõk zsenialitása miatt.
Remélhetõleg a Toldit is a monumentalitás fogja jellemezni és nem a pénzosztás, mint pl. a Sorstalanságot (aminek megfilmesítése mellesleg jellegébõl adódóan eleve halott ötlet volt).

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#7
a hukkle mondjuk marha jó film

#6
Pénzosztás ez tuti. Lásd még kis vuk.
Laza
#5
Gondolom nem hiszik, hogy ez itthon fog megtérülni? Külföldön meg kit érdekel egy 'magyar hõs'?
Bár lehet kap valami tesre simuló rucit, és akkor máris nagyobb az esélye 😄

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

netperformer
#4
Egy általános iskolás is leszarja Toldit, Arany Jánossal együtt, akkor ezek hogy a 'szomba akarnak labdába rúgni? Ugyan az a mutyi mint mindig. "Csináljunk egy szar filmet és osszuk ki a lóvét a haveroknak." Magyarisztán, én így utállak. Ennyi pénzbõl már csinálhatnának egy olyan alsókategóriás szart, ami vissza is hozza a befektetést. Ha meg még egy tehetséget is beengednének a bal'sz haveri gárdába, akkor még lehet profitot is hozna.

#3
Reménykedni lehet.....de túl sokat már nem lehet várni a magyar filmgyártástól. Félek, hogy ismét lenyulják a költségvetés háromnegyedét és kapunk egy hulladékot....DE! Azért bízom benne, hogy nem így lesz
#2
mint az ember tragédiája? az is remek lett...
mit tudunk a katapult filmrõl?
Guren
#1
kurva szar lesz