101
Tartós utcai cipők mindennapi viseletre
  • CdelG
    #21
    hányadék
  • Metalmilitiakid
    #20
    Egyszerűbb 10 ezres adidas cipők ilyenek, amelyiknek kicsit vastagabb talpa van. Vettem egyet még vmikor 2007 ben, 2010 ig simán hordtam városban, mert nem rongyolódott és kényelmes volt és még azóta is mindig hordom otthoni cipőnek vagy futni/focizni/túrázni hogy ne az újat sározzam és még mindig nem szakadt/lyukadt ki. Szerintem elég megbízhatóak.
  • kifli
    #19
    reebok cipők, vagy nike azon belül is a jordanek vagy air force one-ok bírják jó sokáig.
  • tugyiti
    #18
    Ezt néztem

  • V43 1105
    #17
    Képet plz. :D
  • tugyiti
    #16
    #14#15 srácok az oldala varrott ugye ha jól látom ? meg az orr rész nem válik el ?
  • Calver
    #15
    +1, pont ugyanezt akartam én is beírni
  • báttyó02
    #14
    adidas superstar...másodikat nyúzom télen nyáron, több évet kibírnak gond nélkül
  • V43 1105
    #13
    Lacoste, Tommy Hilfiger, Supra cipők közül van ami nem borsos áron kapható és megfelel a kritériumaidnak ..
  • tomi890125
    #12

  • tugyiti
    #11
    Az aboutblu cipőkkel megint az a bajom ,hogy utcára nem elég konszolidáltak sztem ,de a beta cipők meglepően jól néznek ki :DDD
  • Alexease
    #10
    En munkavedelmi cipoket szoktam venni, foleg telire, azok tuti birjak a gyurodest. Es harmad-negyed annyiba kerulnek mint a divat cipok (8–10000Ft, annal tobbet nem er egy cipo).
    Es mar nem neznek ki (annyira) gazul:)

    Pl.:
    http://dgfmunkaruha.hu/aboutblu-katalogus.html
    Vagy:
    http://beta-szerszam.hu/spl/195957/Beta_cipok?gclid=CNuJ-bbP9bcCFclZ3godDAkAIA
  • CdelG
    #9
    focira ez se rossz
    tartós is

  • Rage47
    #8
    tisza bírta nekem úgy 3 évig
  • tugyiti
    #7
    Viccnek nagyon rosszak gyerek,trollkodni lehet menni a gumiba htxvm
  • CdelG
    #6

  • atomabszorpcio
    #5
    B.S.
  • atomabszorpcio
    #4


  • tugyiti
    #3
    Olyan 3-4 évre jó lenne ha már rászánom a pénzt ,hogy tartósat vegyek ,ezek az adidasok jók csak nekem nagyon edző cipőnek néznek ki.

    Egy ilyet nyűttem el most 2 évig bírta és mivel szinte teljesen fekete fel lehetett venni mindenhez ,ilyesmikre gondolok.
  • Waczkor
    #2
    Erre csak azt tudnám mondani hogy amik eddig voltak nekem Adidas Originals cipők mind baromi kényelmesek voltak és több évet kibírtak,ráadásul mivel általában fehéreket veszek,ki is szoktam őket mosni kímélő programmal gépben és egyik sem ment szét,viszont szép tiszta lett.

    Bár nem tudom hány évre akarsz cipőt:)
  • tugyiti
    #1
    Javaslatokat várnék olyan utcai cipőkre amik legalább olyan tartósak mint a hanswag ,north face stb. csak nem néznek ki annyira túra cipőnek :D szóval fel lehessen venni farmerhoz is meg egy sportosabb szövet nadrághoz is.

    köszi előre is