2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • ozimak
    #2085
    Én is most vettem meg (kemény 4.99 EUR-ért) :) Tököm tele volt a BF4 hülyeségeivel... más számomra érdekes fps egyenlőre nincs. COD-ok halottak, ezt az Overwatch-ot/Battleborn-t nem nekem találták ki (túl mesés, túl színes). Itt van 2016 és nem tudok egy értelmes fps multit tolni :) A CS-t rühellem... Far Cry 4-ben nincs TDM... :D Maradt ez. Hát majd kiderül... bízom a volt infinity-s srácokban!
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2016.05.23. 20:50:33
  • Maxtreme
    #2084
    Köszi közben rájöttem hogy létezik belőle trial (lol) az pont jó volt arra hogy meglessem hogy élnek e még a szerverek. 1025 játékos volt aktív, és kb 3 sec alatt talált szervert szal jah. Megvettem :)
    Ennyi pénzt a hülyének is,., hát még.. :D
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.20. 22:28:41
  • fazerus
    #2083
    De akár accot is adhatok aztán tolsz pár kört ...
  • Maxtreme
    #2082
    okés köszönöm! :)
  • fazerus
    #2081
    Megnézem Neked ma este. Anno eléggé nehezen talált szervert, bár kiadtak jó sok DLC-t.. who knows..
  • Maxtreme
    #2080
    Srácok. Mennyire halott a játék PC-s populációja?
    Olyan 2e forint körül tudnék venni egy keyt, nyilván nem a világ vége, de ha a szervereken max a szél fútta ördögszekerekkel találkozok, akkor inkább hagyom a fenébe az egészet. :)

    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.20. 12:32:21
  • JaSoN HuNTeR #2079
  • JaSoN HuNTeR #2078


    Egy kis játék :)
  • zamballa82
    #2077
    :)
    A populációval nincs itt semmi gond.
    Akinek bejön az ilyen FPS annak ajánlóm.
    Kicsit szokatlan de nem rossz, fel kell pörögni kicsit rá.
    :D
    Jó kikapcsolódást nyújt szerintem.
  • Daermon
    #2076
    Én nem rég játszottam, akkor ilyen 1000-1300 között volt esténként az Attration létszám. Az kb instant meccs találást jelent. Úgyhogy nem volt semmi gáz.
  • zamballa82
    #2075
    Tegnap este vetem meg még nincs teljesen letöltve a játék de most olvastam a sok hozászolást hogy nem nagy a populáció.
    Este kiderül hogy mi a tényleges helyzet.
  • Federation
    #2074
    TF kedvcsináló
  • Federation
    #2073
    Valóban jobb. Viszont: Épp tegnap voltam fent a szerveren, mivel már elég régen játszottam vele és sajnálatos módon a kedvenc játékmódomban (Hardpoint) annyira kevesen játszottak, hogy üres szerverkereső fogadott. Így lenyomtam két kört az Attrition módban. Ott már voltak, bár az sem érte el az 1000 embert. Nem túl biztató ez. TF2 érkezéséig lehet nem húzza ki a játékosállomány. Azt meg nehezen tudom elképzelni amaz miben nyújthat többet a grafikán kívül.

    Ennek a játéknak a legnagyobb hibája, hogy alig van élvezhető, kifejezetten erre a játékra szakosodott játékmód, miközben pályákból meg rengeteg fajta van, ami pont hiányzik a piacon lévő Multis/FPS játékok többségéből. Tehát amit ez pluszban ad egyik kézből, rögtön elveszi a másikkal.

    Persze ezeket leszámítva szinte garantált egy kiadósabb 50-70 órás játékidő, de a CoD MP átlaghoz ez azért valljuk meg igen kevés. De az első mondathoz visszatérve, ez még így is jobb/másabb élményt ad, mert legalább valami újszerűt próbált hozni és azt igényesen megalkotva tette. Pörgős akcióorgia, egyszerű játékmenettel, látványos harcokkal és némi ügyességi elemekkel megspékelve, nem más mint maga a TitanFall. Erősen érződik rajta, hogy profi kezek munkája (IW majd Respawn - MW, MW2 majd TF), szóval bátran ajánlom én is, még annak ellenére is, hogy már nagyon kevesen játszanak vele.
  • Vadnokedli
    #2072
    Nincs is olyan hogy COD Megérte. COD Advanced Warfare a legutóbbi.
  • JaSoN HuNTeR #2071
    4-5 ezer forint a játék. Vegyétek! Sokkal jobban tetszik mint a COD megérte.
  • janihunk
    #2070
    Saját:



    Ne hogy elfeledjük...
  • BuriP
    #2069
    Vedd meg a japán AI hangot, és próbáld ki azzal.
  • zombeeka
    #2068
    De kár,hogy nincsen magyar hang a titánokhoz! Mekkora poén lenne már!?
  • szomferi
    #2067
    Originen INGYEN van a Season Pass!
  • janihunk
    #2066
    Miért nem enged az origin vásárolni? 9028 hibát ir.
  • janihunk
    #2065
    originem is 3000 most 50%
  • Gyuszopapa
    #2064
    Ez engem is érdekelne.
  • Maak
    #2063
    Kuldtem pm-et
  • janihunk
    #2062
    Nem lehet magyar régióval vásárolni? Baj ha usa címet adok meg?
  • szomferi
    #2061
    köszi az infót, 148ft van a számlámon, picsába... :D
    vajon meddig fog élni az akció?
  • KaBuTo666
    #2060
    Kösz hogy jelezted, ennyiért megvettem!!
  • Maak
    #2059
    1618Ft volt
  • szomferi
    #2058
    mennyiért váltotta a bankod?
  • Maak
    #2057
    Ennyit mar megert nekem.
  • zombeeka
    #2056
    Apropó csalók!
    Éppen tegnap volt "szerencsém" egy ügyes aimbot cheater-hez a neve: "Random HOBO" ha netán összetalálkoznátok vele mehet is rögtön a report! 1-es szintü a csávó és ilyen 20-22kill/ 0 death az aránya általában!
  • zombeeka
    #2055
    Tutira vannak cheaterek itt is,de hol nincsenek!? Akik rendesen játszanak csak bízni tudnak abban,hogy elöbb-utóbb az ilyen sz@r csalókat kirakják végleg!
  • Malakai
    #2054
    Csak én vagyok peches, hogy kifogom őket folyton, vagy tényleg sok a játékban az aimbotos?
    Biztos, hogy azok, tipik rángatják ide-oda emberekre a célkeresztet, semmi burkolt dolog.
  • Since
    #2053
    Sziasztok,
    Tegnap késő este kipróbáltam a játékot és egész jól ment, viszont ma reggel iszonyatosan szaggatt megáll a játék kb. 5 másodperce így számomra játszhatatlan... Esetleg valaki találkozott ilyen hasonló problémával, és ha igen, lehet valahogyan orvosolni? Lekapcsoltam a grafikát low-ra de így se segített, és tegnap este meg egész jól ment...
  • Drazse23
    #2052
    Akit érdekel, annak mondom, hogy a Titanfall féláron van Originen még Karácsony erejéig.
  • Stief
    #2051
    Smart pisztoly mindkét oldalnak van és egyáltalán nem zavaró, kezdőknek talán. Ráadásul csak akkor tudsz vele halálos lövést adni ha bemérted az ellenfelet, ami könnyen meg is szakadhat.
  • KiruHoshino
    #2050
    Nem nullázódik. Én is a 48 órás Game Time után 2 hónapra megvettem. Ott folytattam ahol abbahagytam.
  • Jockey
    #2049
    passz jó kérdés..
  • Drazse23
    #2048
    Origin Game time jóvoltából második napja játszom a Titanfall-t és az eddigi benyomásaim határozottan jók. Én a kimértebb tempójú Battlefieldhez szoktam, de könnyen belerázódtam a játékba.

    Az Origin Game Time ugye csak 48 órás játékot enged meg. Namármost, ha letellik a játékidő, akkor nullázódik a stat is?
    Csak mert, ha a jövőben megveszem (erre januárban sort is kerítek), akkor ne kelljen már újrakezdeni az egészet. Vagy az Origin megjegyzi a statisztikámat és az új játékot is onnan folytathatom, ahol abbahagytam az előzőt?
  • Jockey
    #2047
    smart pisztoly csak kezdők ellen jó.. ne add fel sztem..
  • patchaou
    #2046
    Ma próbáltam ki a játékot, mivel azon tűnődtem milyen multis lövöldével lepjem meg magam karácsonyra. Ha nem lenne benne a smart pisztoly már meg is rendeltem volna... így viszont felejtős. Van esetleg valami amit ajánlanátok és nincs benne ekkora gyári cheat?