8
  • lammaer
    #8
    Kb annyi, hogy az embert azt nagyon nem nézik, az ottani amerikai management például nem hajlandó elfogadni/megérteni, hogy ami náluk este 5 óra, az ideát lassan éjfél :) És ha szóltam a helyi managementnek hogy segítsenek megoldani a problémát (pl hivatalosan elrendelt túlóra a céges szabályzat alapján), akkor nem hivatalosan leüzentek hogy jó lenne ha csendbe maradnék mert olyan nincs :)

    De olyan koléga is volt, aki hajnali 4ig dolgozott, majd amikor reggel 10kor nem ült a helyén, irdatlanul le lett cseszve.

    Aztán láttam én embert lebaltázva a folyosón publikusan a helyi félisten irodavezető által, mert nyár közepén merészelt rövidujjú fehér inget felvenni hosszúujjú helyett.

    Összességében nagyon rossz légkör volt arrafelé, igaz ez már jópár éve történt. Ki tudja, lehet azóta már jobbak lettek :)
  • nextman
    #7
    Rosszul van felteve a kerdes.
    Biztosan persze, hogy nem menne at senki a tobb penzert. Ahhoz elobb korul kell nezni, felmerni a terepet, etc.
    Ezzel a "biztosan"-nal megoltek az eredmenyt.
  • ostoros
    #6
    Milyen tapasztalataid voltak?
  • gombabácsi
    #5
    a lógós semmihezseértőknek jó dumájuk van és át tudják passzolni a munkájukat a szorgalmasokra, akik meg ha panaszkodnak, őket fogják hibáztatni

    sok cégnél megy ez... :(
  • lammaer
    #4
    Hehehe... a Morgan szeretne rájönni miért lépnek le tőlük az emberek is miért nem tudnak máshonnan csak az egyetemen a frissvégzősökből toborozni.... :)

    Pedig én megmondtam a HResnek miután 3 hónap után beadtam a felmondásomat...

    (vicces hogykb 1 év alatt a legtöbb ott lévő kollégám is otthagyta őket)

  • Zoli007
    #3
    Óóóó, ez nem panasz volt. Szimplán nem hiszem el a kutatás állítását.
  • The Seer
    #2
    Senki nem tehet arról, hogy nyomorék munkahelyed van és nem váltasz
  • Zoli007
    #1
    Szorgalom... LOL. Nálunk minél szorgalmasabb vagy, annál több lebaszást kapsz.