127
NBA 2K14
  • twi452
    #87
    Na jövőre megkapjuk pc-re? :D

  • twi452
    #86
    :D


  • Krisztiam #85
    azt a kurva ez durva :D
  • twi452
    #84
    na srácok.. első komolyabb next gen screenshot a ps4 verzióból...
    ez azért komolynak tűnik :)
    a héten jön gameplay trailer is

  • Krisztiam #83
    köszi :)
  • The Protector
    #82
    Szia.Én nem játszok a játékkal így olyan nagyon nem tudok segíteni,de amit te keresel az az alley oop nevű mozdulat.Ilyet keress a gombok közt.
  • Krisztiam #81
    milyen billentyűvel kell azt megcsinálni, hogy odapasszolom a labdát a kosár közelébe és a csapattárs meg bezsákolja?
  • LoSA
    #80
    Köszi szépen! ;)
  • FrezeR
    #79
    Sziasztok


    Nem tudjátok esetleg, hogy ki lehet e kapcsolni az automata mentést my careerben?
    Tegnap emiatt sikeresen tönkrement a mentésem :( nagyon örültem neki...
  • ktm99
    #78
    Season-be egy szezont jatszhatsz, Association-be pedig egy teljes "karriert". Szoval utobbiban tobb evadon keresztul iranyithatod a csapatod. Szerintem egyertelmuen az utobbit erdemes valasztani, ha megunod 1 evad utan, akkor olyan mintha egy Season-t jatszottal volna, de itt lehet folytatni a kovetkezo evaddal(draft stb.) is.
  • LoSA
    #77
    Mi a különbség a Seson és az Association mód között?
  • wright
    #76
    Már néztem,és sokkal jobbak mint az eredeti 3.De nem fogom a szívembe zárni :D
  • Philip0000
    #75
    http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=92729
  • FrezeR
    #74
    ja még én se de biztos lesz :)
  • twi452
    #73
    Valószínűleg itt is majd csak cheatengin-nel lehet majd megcsinálni
    főmenüben betölteni a slidert aztán végig befagyasztani az összeset és úgy betölteni a my careert :)

    de én még nem találtam a 14hez cheat sheet-et :)
  • FrezeR
    #72
    Igen biztos. Engem mondjuk zavart azoknál, hogy sokszor a karrier mérföldkövek is megmaradtak na meg a kor is. Pl egy Shaq-nél már bajos volt 3x évesen elkezdeni egy karriert :) Persze voltak ahol a kort és a statot is törölték.


    Most már annak örülnék ha lehetne állítani a slidereket is my careerbe utólag.
  • twi452
    #71
    azaz egyelőre.. fáradt vagyok már :)
  • twi452
    #70
    Gondolom idővel megjelennek majd ilyen teljes "csomagok" mint a 13hoz is.

    Azokban be lesz állítva az összes stat, mozdulat stb és csak be kell tölteni mint my career-t :)

    De egyenlőre ennyi van
  • twi452
    #69
    A külsejét cseréli csak le a rosterben lévő játékosokéra.

    A korát és a pozíciót előre meg kell adnod amikor létrehozod a játékost. Ezekhez még nincs eszköz amivel utólag változtatni lehet.

    Magasság, súly, testalkat benne van ebben a programban, a nevét meg játékban lehet bármikor változtatni.
    Illetve a bőrszínt kell állítani utána de ez benne van az instrukciókban is.

    szóval nem egy feltápolt játékost kapsz hanem csak kicseréli a kinézetét :)
  • FrezeR
    #68
    A kora és az adatai is egyeznek egy újoncéval?
  • twi452
    #67
    már van progi amivel le lehet cserélni a my playered olyanra aki szerepel a játékban :)



  • twi452
    #66
    akkor ehhez mit szólsz :D
    meg akarja csinálni az összes csapatnak xD

  • FrezeR
    #65
    Kezdtem egy karriert. Támadásokat szinte mindig az utolsó másodpercekbe fejezi be mindkét oldal. Valamint túl sok a hármas rádobás, betörés alig van. De gondolom majd javítanak ezen a modderek.
  • Krisztiam #64
    valaki megvette? jó drága 11ezer
  • twi452
    #63
    Az én "my career" játékosomat a 76ers draftolta, első meccs miami ellen.. mondom oké simán elpicsáznak első meccsen minket :D
    "Elvertük" őket.. vagyis inkább a csapat elverte.

    Aztán mentünk a wizardshoz és idegenben 20 ponttal aláztak minket..a wizards lol
    Később újra wizards már hazai pályán és itthon meg mi aláztuk őket porig.

    Furán nagy szórások vannak néha a meccseken :)
  • Krisztiam #62
    freestyle mód nagyon tetszik, van vagy 5 labda és azzal eldobáltam Lebronnnal :DD
  • twi452
    #61
    a játékmenetben azért akad jónéhány

    bár kicsit sok az "ügyetlenkedés", nem hiszem, hogy az nba-be ilyen suta mozgású emberek bekerülnének ahogy sokszor viselkednek a játékban az emberek :D
  • Krisztiam #60
    nah kipróbáltam, de szerintem ez tiszta olyan mint a NBA 2k13, nem nagyon látok változást sajnos
  • twi452
    #59
    alapból nem
    eredetileg az a célja annak a módnak, hogy egy ismeretlen ifjú tehetséget csinálsz és próbálod befuttatni :)

    idővel viszont pc-re a modderek meg fogják csinálni kb az összes játékost, hogy lehessen velük my career-ben játszani :) minden évben ez van :)

    viszont úgy simán előfordul, hogy az "igazi" is játszik a saját csapatában meg te is mint újonc :)
  • gyury1983
    #58
    Érdeklődnék hogy meg lévő játékost pl.: Kobe Bryant nem lehet career módban játszani vagy my player-ként választani?
  • twi452
    #57
    Azért van ami nem változik :D
    My playerben utolsó negyedben vagy hosszabbításban ugyanúgy galád módon csal a gép ahogy eddig is :D
  • LoSA
    #56
    Mi a gáz benne?


    Valaki nem tud egy player editort? :) XP kellene... :)
  • Gabor77
    #55
    Egy roster update jöhetne már...
  • twi452
    #54
    Jó lett ez na.. tényleg kijavítottak sok hibát a 13hoz képest

    Előbb lepattanóra beadta a visszazsákolós animációt az ellenfélnél de az orra elől lekapta a csapattárs a lepattanót :D
    Régen ha beadta az animációt akkor az végig is ment és kb soha nem lehetett semmit tenni ellene.

    Rossz passznál összevissza tud pattogni a labda, volt olyan hogy ellenfél belekapott rápattant a másik játékos hátára onnan vissza a védő fejére és onnan ment ki és mi jöttünk oldalról :D

    Viszont ezt a ziccer/trükkös passz dolgot szokni kell erősen.. rengeteg ziccernél elpasszoltam már keresztbe a pályán a labdát pedig csak fel akartam tenni :D
  • bakkerman
    #53
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NBA.2K14-RELOADED


  • twi452
    #52
    csináltam egy passing first pg-t.. erre a celtics draftolt rondo mellé..:S pedig nem is adtam túl jó válaszokat nekik :)

    fogadjunk ha egy garnett féle erőcsatár gyilkológépet csinálok akkor szóba se jött volna a celtics..:)
  • wright
    #51
    A poló-mezek nagyon gagyik :D
  • elitehun
    #50
    +1
  • twi452
    #49
    van aki képes ebben a kameranézetben játszani? :D

    ezt csak tv-ben jó nézni szerintem így :D
  • pcgammer
    #48
    Kurva jó lett a mozgások valami eszmelatlenül jók :)