127
NBA 2K14
  • Palinko
    #127
    ezt a dunk contestet is érdekesen oldották meg, honnan tudom hogy melyik az A, LS1 stb? Főleg hogy alapbeállítást is átállítottam :(
  • twi452
    #126
    nem is akárhogy játszottak :)
    néha belenézek most a focivb-be hát.. ugye itt a világ legjobb válogatottjai játszanak egymással.. bármelyik meccsen be tudok aludni annyira unom :D

    itt az nba-ben meg baromi sok a megszakítás és így lesz majdnem 2 óra a 48 perces meccsből de annyi akció van h nem lehet megunni, szünetekben érdekességek, visszajátszások jó kommentátorok kitöltik a szüneteket is :)
    szórakoztatásban, show-ban nagyon sokat lehetne lesni ezektől a távoli népektől :D
  • Krisztiam #125
    nyert is :))
  • twi452
    #124
    jah.. már csak a spurs-ben lehet bízni :D
  • Krisztiam #123
    Off
  • Mediolanum
    #122
    Köszi a választ!

    Tapasztalt olyat valaki, hogy interjú után, második szezonban kilép? Mit lehet tenni? Azt hittem, hogy le tudom szimuzni, de nem adja ki lehetőségnek.
    Hálás lennék a javaslatokért!
  • Marcinko
    #121
    Szerintem javasolni most nem lehet csak ha fontos tag vagy akkor megkérdeznek és választhatsz párat, hogy kit szeretnél ....
  • Mediolanum
    #120
    A GM-nél MyPlayer módban hogyan lehet javasolni, hogy kit igazoljunk le? Tavalyiban egyértelmű volt a felirata, idén valahogy nem találom meg. Köszi előre is a segítséget!
  • Marcinko
    #119
    Sziasztok

    Nem tudjátok, hogy lehet myplayer módban import-olni draft class-t vagy azon változtatni ? A sima draft class import nem megy
  • Yube
    #118
    Nem tudjátok miért nincs benne Hanga már egy ideje a hivatalos roster update-ben? Eredeti a játék és nem értem, miért vették ki mikor egyszer már bent volt. PC-ről lenne szó.
  • gallardo
    #117
    Most association módban játszok a Phoenix-szel sikerült az első szezon elején megszereznem Hardent, és olyan 4-5 meccs után azt vettem észre, hogy valamiért elkezdett csökkeni a 3pt skillje, és kíváncsiságból végig tekertem a szezont és szezon végére már csak 50 volt a 3pt skillje a kezdeti 80 helyett. Valaki találkozott már ilyennel?
  • twi452
    #116
    ha van egy normális gamepad-ed hozzá akkor viszonylag gyorsan mert minden kézre áll :)
    természetesen meg kell tanulni, hogy mit mivel mikor hogyan lehet csinálni de ez minden játékra igaz

    mindent meg lehet találni összeszedve a játékban az irányító menüpont alatt úgyhogy nincsenek titkos kombinációk, csak meg kell jegyezni őket :)

    van egy hosszú tréning mód is amiben megmutatnak mindent és utána neked is meg kell csinálnod csak utána enged tovább, persze főbb kategóriákra vannak bontva ezek is

    úgyhogy a játék megad minden segítséget csak nyomatni kell :)
  • Prince23
    #115
    Én anno őstagos NBA LIVE-os voltam - by EA. És már nem NBA-ztem legalább 10 éve, kivéve a konzolon az NBA Live 10-zel. PC-n vissza szeretnék térni, de ezúttal NBA 2k14-gyel szeretném a feltörekvésemet elérni.

    Kérdésem, hogy mennyire nyúlnék mellé, ha NBA 2k14 mellett döntenék? Mennyire nehéz? mint őstagos nba live gamer kérdi :) vagy inkább felejsem el, olyan nehéz belejönni?
  • twi452
    #114
    Vicces ez a "2K SMART Play" :D

    Előbb utolsó negyed 50mp van hátra és egyetlen egy ponttal vezetünk és nálunk a labda.
    Benyomtam rajzoljon fel valami jó figurát ha már olyan "smart"..

    Erre képes volt Perkinsre a centerünkre felrajzolni egy tripla figurát (WTF?!!) :D
    A legtutibb, hogy gyönyörűen tisztára is játszottuk őt.. el is dobta.. hatalmas homályt persze mert köze nincs semmilyen dobáshoz nemhogy hármashoz XD

    na ez a 2k smart play :D
  • twi452
    #113
    Megettem CP3-t :D
    Pedig nincs blockra rakva semmi csak az alap 20 körül kb :D

  • Marcinko
    #112
    All-staron játszok, de lehet az Áfa a megfejtés :)
  • Bucser
    #111
    levont'k az AFA-t vagy a jovedelemadot:) (vagy lehet, hogy konyebb fokozaton jatszol mint Pro)
  • Marcinko
    #110
    Sziasztok

    egy kérdés : Miért van az hogy összehozok Mycareerben single player alatt mondjuk 800 spt , korábbról van kb. 100 és mikor kilépek csak kb 700 at látok ott és annyit tudok csak elkölteni :(

    Ötlet ?
  • Since
    #109
    Sziasztok. Genius paddle próbálok játszani, de valami miatt még mozogni se tudok a pályán vele :) Elvileg a gombok azok működnek, mivel letöltöttem egy x360 controller softwaret és felismeri az összes gombot... Esetleg valami javaslat? Köszönöm!
  • twi452
    #108
    igen azt én is furcsáltam aztán leesett, hogy hé ez Smoove :D

    Kicsit fura, hogy csak néhány játékost sikerült bevonni és azok rendesen beszélnek is és animálva is vannak a többiek meg az edzők csak néznek és kiírja a szöveget :)
  • Bucser
    #107
    Bocs azt hittem ez feature. Aztan rajottem, hogy a srac aki jatszik kommental:)
  • Bucser
    #106
    Ezek az internal monologok a gepi szintetizator hangal baromi idegesitoek...
  • twi452
    #105
    a hangulat, körítés tényleg rohadt jó
    egy baj van vele, hogy ezeket nézve rohadtul elment a kedvem attól, hogy a "régivel" játszak :D



  • LoSA
    #104
    Nekem a körítés(ek) nagyon tetszik! :)
  • FrezeR
    #103
    nagyon durva :) szívesen kipróbálnám csak hát elég drága a cucc.
  • twi452
    #102
    nem véletlenül telepít fel 40+ gigát a ps4 winyójára.. :)
  • FrezeR
    #101
    Kicsit jobb a körítés mint PC-n. Jó lett volna ha mi is megkapjuk a bővített my career-t.
  • twi452
    #100
    smoove elindult a next gen-nel :)

    annyira next, hogy kb ugyanaz mint eddig csak szebb grafikával és finomításokkal :D

  • twi452
    #99
    hátha érdekel titeket is (tudom konzol meg fúj stb..de na :))

  • LoSA
    #98
    up!
  • LoSA
    #97
    Srácok, még sose volt szerencsém Online nyomni a 2K14-t, vagy akármelyik sorozatot... Szóval milyen az online rész? Vannak esetleg online ligák, ahol mondjuk van egy csapatod és akkor tudsz cserélgetni, nyomni szezont? Vagy valami hasonló? Régen pl PCre voltak ilyen online ligák.

    Vagy úgymond csak annyi, hogy lehet egymás ellen játszani, nyomni 1-1 meccset és kész? Mondjuk random módon lehet találni ellenfelet? Kicsit írnátok erről nekem egy kis infót?! ;) Köszi szépen!!
  • LoSA
    #96
    Érdekes, ám inkább azt mondanám, hogy... szar! :)
  • Krisztiam #95
  • twi452
    #94
    akkor nézzétek meg, hogy a "konkurencia" mivel feszít..lmao
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    így nem lesz nagy versengés...:D
  • wright
    #93
    :D
  • twi452
    #92
    fedi a valóságot :D

  • wright
    #91
    Hát James szájában minimum 3 negró van :D
  • syberia2
    #90
    Mit szívtál?:D
    Hol hörcsögök ezek, alapból ilyen torzak szegények:DD
  • wright
    #89
    Dögöljek meg,nem tetszik.Látni hogy brutál grafika,de hogy mindenkinek ilyen hörcsög feje van benne az is biztos.Harden-nek persze nem :D
  • FrezeR
    #88
    eszméletlen grafika :O valamit muszáj lesz nekik jövőre bedobni, mert az idei rész pc-re amolyan update 2.0 a tavalyhoz képest.