2846
swbw.jpg
  • Gyuszopapa
    #2603
    Ja.Lecsap a bannhammer.Persze igen biztos.Nem egy olyan account van még aktív egyéb EA játékban amire lett csalás vásárolva.Feljelentve saját magát videóval.Igen és ma is aktívak azok az accountok.
    De úgy kb. az összes multijáték tömve van velük csak sok azért nem feltünö mert ész nélkül a csalás sem ér semmit.
  • Vicodine
    #2602
    Szerintem azert elegge nagy szamokkal dobalzol itt BF2ben. Mivel en is talalkoztam mar olyannal, aki hasznalt valamit, ezert sajat tapasztalatbol is tudom, hogy koztunk vannak, de azert az, hogy minden meccsen ok a top 5 az elegge nagy tulzas, mivel altalaban akikkel jatszom, kozuluk szokott kikerulni, en kozep, kozep alatt szoktam lenni (szerintem 3 alkalomnal tobbszor nem vegeztem toplistaban, ha a hvv-t nem szamoljuk), de akkor ennyi erovel haverekat is lecsalozhatnam, mert osszeszednek 30-50+ killeket meccsenkent (mig nekem 28 a rekordom) , pedig 100% biztos vagyok benne, hogy semmit nem hasznal egyik sem. Volt meg par alkalom, amikor ugyan nem vettem eszre a sajat boromon, de a statisztika alapjan az elso srac 100 koruli killel vegzett, ami pcn ugyebar elegge gyanus, na azt is atvizsgalnam :D Konzolon ott nem para, mivel ott az emberek olyan butan mozognak, hogy ha van 1-2 jo jatekos, akkor ok szarra alaznak 100+ killekkel mindenkit, ott nem kell semmifele csalas hozza.
    Azert ha mar van 1 olyan ember, aki hasznal valamit, az mar sok. Nyilvan sokan hasznalnak, es bizom benne, hogy a banhammer lecsap majd.
  • Califa
    #2601
    Igen ahogy Írod a kérdés hogy a fejlesztők mit tesznek ez ellen. Mert a heroes & generalba is ez folyt ,ott annyira le lett húzva a játék steam-en hogy elkezdtek foglalkozni a csaló csicskákkal (bár az Orosz játékosok többsége még mindig csal 70% headshoot/azonnali halál) látványosan játszhatóbb lett a játék ,volt hét amikor 5000 bannt ossztottak ki ! Na itt is ezt kéne IP cim alapján hogy soha az életbe EA játékot ne játszhasson, Account viszlát. Hosszú távon biztos hogy jobban megérné,mint rablógazdálkodás modján ,úgy gondolkodni hogy az a 20-25% csaló elfér (ők a top 5 minden meccsen) a játékot megvettétek ,mi gazdagodunk ,ti játszatok. Sajna a fejlövéseket it nem tüntetik fel, pedig ott egyből kijön ki csal,és ki nem.
  • Vicodine
    #2600
    Ezt a laggos sztorit en nem ertem. Olyan sokan panaszkodnak ra, de akkor az miert van, hogy nalam nem laggol? Volt, hogy laggolt, 1-2 alkalommal, az sem mostanaban, de miert van, hogy mig masoknak laggol(nyilvanvalo, hiszen sok a panasz ra), masoknak meg nem.
  • lac coo
    #2599
    A mocsok , laggos szerverek inkabb aggasztoak...
    Nem is lattam ilyen vackot jo sok eve....
  • Vicodine
    #2598
    Ugy adod elo, mintha nem lenne egyertelmu, hogy minden jatekban ez megy :D Egesz iparag mukodik arra, hogy jo kis csalasokat csinaljanak. Az mas kerdes, mit tesz az uzemelteto ellenuk. Egyszer mi is talalkoztunk hasonloval, csavokam repulovel lott mindenkit szet ugy, hogy falon mindenen keresztul, raadasul repulorol nem is nagyon lehet latni a playereket csak nagyon alacsonyan, de o kilometer magasrol pontosan lelott mindenkit, es be is irta csetre, hogy hasznal progit :D Nyilvan nem kuldtunk reportot azonnal ...Azota gondolom mar a banoltak edes eletet eli
  • Califa
    #2597
    Én ölök egyet az első 78at...........Jaaaaa hogy már lölthető a hack a játékhoz amivel ezrek élményét esélyeit veszed el .Itt van a kutya elásva,szó sincs tehetségől,reflexről meg ki tudja még mit magyaráznak bele : https://www.youtube.com/watch?v=J6lgJyt_eYs
  • Califa
    #2596
    Mi a feltétele a kártya upgradenek?
  • gebali
    #2595
    Szinte biztos vagyok benne, hogy a "kínai gépemberek" dolgoznak, suliban vannak vagy alszanak amikor te játszol :D (időeltolódás).
  • Zarache87
    #2593
    A sensit szedd picit lejebb es probald meg valtogatni a gazt a tamadasok kozott.
  • Califa
    #2592
    Az űrcsatát billenytyűzet+egérrel toljátok már aki PCs ? 12 killnél nem tudok többet összehozni és egész meccs alatt azt érzem hogy csak aszisztálok. Kapkodok egeret rángatom jobbra balra, becsapodok egyszer kétszer valamiobjektumba, Pfuu leszedtem egy támadó gépet ! Ja és ez idő alatt vagy ötvenszer leszednek ! Valami nagyon nem karika :(
  • Zarache87
    #2591
    #2588 Mar regota emeltek a crediteket illetve mostmar mutatja a rank up utan jaro crediteket is. Sot vegrre ha felnyitsz egy uj fegyvert nem kell kimenni azt claimelni viszont a fegyverknek a kugyujenel nemtudom, hogy mukodik e ugyan ez.

    #2589 Nalunk se annyira problema a kartya ott inkabb a fegyverek, de csak azok kezeben akik jol lonek. :D
    Pl.: Konzolokon a 40 vagy a folotti Hero kill streak megoldhato eleg jol ezzel szemben PC-n a ranged Hero-k a dominaloak mert a saberes hosoket par kiveteles alkalommal azonnal eltuntetik.

    #2590 Extraction mod-rol lehet tudni, hogy majd jon illetve sokan eroltetik a Galactic Conquest mod behozatalat ami 32v32 lenne es bazis (aka pont foglalos) foglalos lenne.

    Illetve ezen felul most van nemi hir valami Star Card Marketrol is ami erdekesen hangzik.

    Viszont mivel leaked illetve reszben spekulacio kezeljetek ugy az informaciot.

    A vegere egy kis szosszenet a Crait maprol.

    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.12.16. 10:12:36
  • lac coo
    #2590
    Valami ertelmes jatekmod nem jon ...?
    Halalra unom magam ebben a semmirevalo assaultban....
  • Bandras DaSilva #2589
    Én egész konkrétan tegnap tudtam először játszani a BF2vel és szerintem nincs nagy hátrány. Nem vagyok gy atom állat fpsben, de itt többször voltam az első háromban az alatt a pár óra alatt amit játszottam és sokáig kártyák nélkül mentem mert nem nyitottam dobozokat.

    Most már be vannak téve a kártyák, azokkal azért jobb. Van pár olyan játékos aki nagyon erősnek tűnik a kártyái miatt, de őket is le lehet szedni.

    Mondjuk konzolon vagyok, lehet pcn másabb.

    Utoljára szerkesztette: Bandras DaSilva, 2017.12.16. 09:23:06
  • hawkie22
    #2588
    Nem olvastam a patch notes-t, de emelték a meccsekért kapott creditet? Ma játszottam 3 starfighter assault meccset egymás után, kétszer 1. helyen végeztem, a 3. meccsen 2. lettem pontilag és a 3 meccs alatt kaptam annyi kreditet, mint a patch elött 8 meccsen. Összesen 1300 kredit jött össze. A meccsenkénti átlag 350-400 kredit eddig nem volt megszokott nálam.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2017.12.16. 04:12:00
  • Vicodine
    #2587
    Nyilvan azt is beteszik majd. A kezdok pedig nem nagy hatranyban vannak. Arcadet meg campaignot gyorsan letolja a paraszt, par acsit kiszed, lesz kezdeshez par kartyara cucc, hogy a stilusnak megfeleloen lehessen beallitani egy adott classt, a tobbi meg jon magatol. En is van olyan karim, amin egyetlen kartya nincsen beteve, meg is elvagyok vele. Ami tenyleg jo boost, az pl a troopereknel egy masik fegyo az alaphoz kepest, de azt is baromi gyorsan kilehet szedni, csak jatszani kell. Azt pedig szerintem senki ne varja, hogy egy most kezdo, 100%-ban ugyanugy induljon, mint aki mar egy honapja tolja, viszont nagyon gyors a felzarkozasi lehetoseg. Nem ismerem az elso reszt, de gondolom az is dice/ea, szoval nyilvan az elso resz tartalmat jol ismerik eredendoen, igy hat be lesz az teve, amit hianyolsz, es ahogy az eddigi hozzaallast latom, a hibak pedig javitva, balanceolva. Aki ilyenen kieg, az vagy alapbol szorszalhasogato, vagy egyszeruen csak nem tetszik neki a game azt annyi.1 honapja van kint, online jatekrol beszelunk, tehat folyamatos fejlesztes alatt all, es ha ilyen surun jonnek a jovoben is a kiegek, nem lesz gaz.
  • Califa
    #2586
    Hát köszönöm,elég kiábránditó hogy az 1hez képest ilyen játékmenet nincs.Sajnos most kezdtem a játékot és esek kelek multiba.A kezdők hatalmas hátrányba vannak,igy a többség nem is fogja sokáig tolni a gamet ha csak meghalni megy be. Egy balanced rendszer vagy egy pve játékmod haverokkal igen csak ráférne inkább a játékra,mintsem
    uj pályákon meg hősökön gondolkodnak.
  • Aragorn10
    #2585
    Sziasztok. Van egy XFX GTS XXX RX580 8GB videokártyám. Azt vettem észre, hogy Battlefront2 alatt az átvezetőknél meg néha a pályákon is leeseik a gpu-memória frekvenciája 300MHZ vagy éppen kicsivel nagyobb értékre. Gondolom ezt a kártya automatikusan csinálja függően ahhoz mennyi erő kell az adott jelenethez. Viszont rohadtul idegesítő mikor az átvezetők után vagy ha éppen gyorsan körbenézek elkezd frame droppolni egy pillanatra aztán visszaáll minden. A hűtés az jó mert 70-75fok között van húzva nincs a kártya és elég új. Ryzen r1600x-em van meg 16gb memóriám(3000MHZ) és a játékot SSD-ről futtatom. Tudtok valamit ajánlani, hogy mit állítsak be vagy mi lehet a gond esetleg ti találkoztatok ilyesmivel. Köszi mindent előre is.
  • Zarache87
    #2584
    Sehogyan. Egyenlore az arcadeban nincsen ilyen opcio csak playerek ellen tudtok jatszani.
  • Califa
    #2583
    Hogyan lehet haverokkal arcad-ba játszani gépek ellen?????
  • Zarache87
    #2582
    Ami eddig a class kartyainak ossz szintjehez volt kotve most freeben megvan mindenkinek mert az uj jatekosokra is gondoltak az alap classoknal. Tehat alapbol 3 kartyat tudnak hasznalni.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.12.13. 10:59:53
  • gebali
    #2581
    "Unlocked the 2nd and 3rd Star Card slots for all four Trooper Classes"
    He?
  • Zarache87
    #2580
    Nekem se volt szimpatikusa Finn gyerek ezert en is a First Ordehez altam. Amugy itt a mai patch notes. :D
  • Zegi Norbi HUN
    #2578
    Jah igen, de az egy másik videóban volt, amit később csináltak :D Azért impozáns lista :D

    Nagyon jó, hogy csak be kell jelentkezned és megkapod mind2 hőst. Kíváncsi leszek, vajon a többi szezon esetében is így lesz-e vagy ez csak a film miatti kivételezés.
  • Zarache87
    #2577
    Na PC-re jon eloszor a patch :)
  • Zarache87
    #2576
    A Jabba Palace es az uj jatekmod hianyzik a listarol. :D

    Ja amugy ez eleg jo lett.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.12.12. 21:51:43
  • Zegi Norbi HUN
    #2575
    Most néztem videót, ami összefoglalja a kiszivárgott infókat és van közte olyan ami új volt :)

    10 DLC hős : Obi Wan, Anakin, Padmé, Jyn Erso, Finn, Grievous, Dooku, Jango Fett, Orson Krennic és Phasma.

    4 DLC pálya eddig : Crait, Scarif, Geonosis és Utapau.

  • Califa
    #2574
    Origin-en 14.ig ,30% kód:FILLYOURSTOCKING vásárolható a játék !!!
  • Zegi Norbi HUN
    #2573
    Bocsi, ez nem neked ment Angelus1991ster :D

    Továbbá kicsit igazságtalan az is, hogy bemegyek GA-ra, berak a csata végére, játszok pár percet és össze is szedek 1500-3000 score között és akkor a végén kiszúrja a szemem 1 db! kredittel. Az afk farmolók meg összehoznak 200-300 kreditet és közben elrontják mások játékát.

    Ezt az 1 kredites dolgot eddig 4szer játszotta el velem, azóta ha betesz a végére instant lépek ki.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.12.11. 19:38:10
  • Zegi Norbi HUN
    #2572
    Egyébként ezekkel az afk játékosokkal csinálhatnának valamit. Nagyon nehéz így jó HvV meccset menni, mert vagy az én vagy az ellenfél csapatában van minimum egy. Szerencsétlenebb esetekben még több is(mikor 8-ból 5 afk) :/
    Vagy automatán kerüljenek kirakásra vagy adjanak több kreditet egy meccs után és akkor talán végre normálisan fognak játszani.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.12.11. 19:29:24
  • Zegi Norbi HUN
    #2571
    Ez a többi módra is igaz :) Nem egyszer volt már olyan, hogy az MTT-k, AT-AT-k sérülés nélkül jutottak el a célállomásig :D Hiába próbáltuk meg felszedni azt a fegyvert, sokszor kevesen voltunk hozzá vagy aki felvette, az nem tudott vele mit kezdeni. Legrosszabb esetben bekempelt vele vagy kirohant az MTT elé :D És akkor te próbáld meg utána valahogy felkapni a fegyvert, miközben ha a közelébe mész már megölnek :D Ráadásul ha az ellenfél még jó is, akkor meg pláne reménytelen az egész.

    Én jelenleg 42-es vagyok és úgy tűnik még megy tovább. Tippre szerintem 100-ig biztos lehet fejlődni.
  • hawkie22
    #2570
    Ma nem tudom, milyen napot fogtam ki, de Starfighter Assaultban 6 vagy 7 vereség zsinórban és mindezt úgy, hogy majdnem minden játékban csapatelsö voltam, átlagban 5500 ponttal. Nem tudom, a többiek mit csináltak, de hogy nem a feladatot, az is biztos.

    Mennyi egyébként a max lvl multiban? Én most járok 20-as szinten.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2017.12.11. 18:38:26
  • Zarache87
    #2569
    Szerintem megeri,de olcsobban is meglehet szerezni. Itt a HRK ami szinten megbizhato maris olcsobb es 3%-os facebook coupon-t is feltudsz hasznalni. Sot az pre orderi cuccokat is megtudod szerezni.
  • Califa
    #2568
    Most akkor érdemes megvenni vagy gebaszos még mindig a játék? Mert 30% van az Originen rá 14.ig
  • Zarache87
    #2567
    Hmm nincsen semmi extra Blast sundayen viszont van egy teoriamra.

    Mert a Blast Sunday igazabol csak advent elso vasarnapja es a tobbi vasarnapi kihivas is ezt hivatott szimbolizalni mivel 27.-re mar Holiday playlist van marcsak. Szoval ez csak advent harom vasarnapja es a karácsony napjanak megjelolese a EA/Dice reszerol(persze remelem tevedek es lesz majd valami extra, de ma a Blast semmivel se adott tobb pontott.).
  • Zarache87
    #2566

    Muahaha
  • gebali
    #2565
    Magyarázhatod neki, ő leragadt az unga bunga szinten :D
  • Vicodine
    #2564
    Elegge valoszinutlenul tolja ez a csavo... Valamivel szarabbul mint en, de meg par honap gyakorlas es jo kezdo lesz belole :D
  • Zarache87
    #2563
    Itt egy gyonyoru link egy dupla AT-AT boritasrol a Hoth bolygon. :)
  • lac coo
    #2562
    Azert lassan mar ertem miert csinaljak ilyen casualra ezeket a jatekokat ! :)))