463
1491117010.png
  • lonvard
    #463
    Konvojtámadáshoz javaslom a következő soundtrack-et. Valami hihetetlen hangulata van így. Mintha a filmben lennénk.

  • Ombika
    #462
    Kesz az erod, de hiaba megyek oda nem enged be. Pedig minden megvan hozza... :S
  • xFreex
    #461
    Az erődök küldetéseit csináld és akkor fog idővel elküldeni a keresett konvojhoz. A kaput meg szintén a fő küldetések során nyitod ki ha már meg lesz a robbanó szigony
  • Ombika
    #460
    Van egy resz ,ahol kiirja ,hogy van meg 1 konvoj, de semmit nem talalok?! Tobbi kimaxolva, es itt akkor fog tudni atengedni vegre?



    Fal...

    Utoljára szerkesztette: Ombika, 2023.05.13. 20:11:20
  • MerlinW
    #459
    Naponta 650-en világszerte :)

  • Ombika
    #458
    Jatszik meg vele vki?
  • Darun
    #457
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gutgash ha jól sejtem egy rabszolgakereskedő. Eladta Hope-ot és az anyját, igy kerültek el a ketrecből
  • Kroki105
    #456
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Konkrétan nem megállva voltak, hanem be voltak zárva egy ketrecbe, azért néztem nagyot, hogy hogy a görcsbe került az autóhoz láncolva egy teljesen másik jelenetben. Kihagyhattam valami fontos részt, mikor eladták, megszökött, stb.. vagy nem tudom, mert valahogy csak odakerült, és erről semmi említés nem történt. Lehet később magyarázzák, de így idétlen.
  • Darun
    #455
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ez az akire gondolok és jól emlékszem, Gutgashnál csak átmenetileg álltak meg, a nő és a lány (Glory és Hope) rabszolgák és a történet további alakulásának is fontos szereplői lesznek
  • Kroki105
    #454
    Légyszi segítsetek, valami nem világos.
    Írom spoilerbe
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gutgasnál van egy vörös nő egy ketrecben a lányával. Adott kék küldit, fegyvertárbővítő cuccot szereztem. Vissza is mentem, köszi köszi, de ő még a ketrecben maradt.
    Azután mentem Pink strongholdjához, először beköszönni. Az átvezető videóban a már említett vörös nő volt az elmenekülő autóhoz kötve. Na most az hogy került oda? Kihagytam valamit? Előtte még a ketrecben volt. Vagy ez egy másik nő, csak lusták voltak új textúrát csinálni? :)

    köszi a választ
  • Dency
    #453
    Hello.
    Nincs olyan trainer , csalás a játékhoz amivel bármikor vihart tudok előidézni? Ha ilyesmiről tudok akkor azt megköszönném.
  • JonasSandor
    #452
    Készül a folytatása végre.
  • cikasz
    #451
    Igen
  • JonasSandor
    #450
    Magyarul tolod?
  • cikasz
    #449
    Sziasztok.
    Nem tudom volt-e már kérdés, de nincs valami mod vagy akármi, hogy bal oldali legyen a kormányzás az autóban? :D
  • Abdul Alhazred
    #448
    ok köszi...
    kicsit megzavart, hogy azt feltételeztem, hogy gastown már csak a végjátékban érintett helyszín.
    Más kaptam egy kék küldetést, hogy öljek meg egy top dog-ot de az 5ös erősségű helyen van. mi ebben a logika? pink eye területén van talán a hely nem értem..
  • El Gigante
    #447
    Gas Town-ban lesz egy verseny, amin le kell győzni a Big Chief-et! Utána meg kell keresni hova rejtették, abban van a V8!
  • Abdul Alhazred
    #446
    Kb. hanyadik küldetésre kapom meg a V8-t? már össze vissza küldözgetnek de még se híre se hamva...
  • lonvard
    #445
    Az a problem a V8 motorral, hogy a cockpit nézet onnantól lényegében ugrik, mert a motor kitakarja a kilátást. Küzdöttem egy hatalmasat a motorért, aztán mikor beszereltem, káromkodtam egy nagyot. Utána abba is hagytam, mert nem akartam gyengébb motort, de viszont a nagymotor meg kénytelmetlenné tette az autózást.
  • Abdul Alhazred
    #444
    thx.
  • xFreex
    #443
    Van még utána is.
  • Abdul Alhazred
    #442
    Köszi!
    A zöld fő küldetéseknek az a vége hogy megszerzi a V8-t? Vagy még van azután is főküldetés?
  • El Gigante
    #441
    Én második és sokadik végigjátszás során mindig arra hajtottam, hogy meg legyen e V8, utána jöhet a többi küldetés!:)
    Utoljára szerkesztette: El Gigante, 2020.05.05. 19:57:04
  • Abdul Alhazred
    #440
    Szia!
    Köszönöm, kicsit utána olvastam és az lett a megoldás, hogy újra kellett kezdenem (grrr :( ) és elmenni a Jeet bázisra ott meg is tudtam csinálni.
    ez felvetett még egy kérdést: más ilyen ismert "kulcspont" is van a játékban vagy most már csinálhatom ahogy akarom a küldetéseket (a kékeket) vagy időnként kell a zöldeket is csinálni? az autósnál át kellett menni a következő bázishoz (nem tudom mi a neve nagy tankhajó) de Jeet területe még nincs megcsinálva zöldre.
    A tervem hogy kimaxolom Jeet területét és csak ezt követően megyek át a másik nagy területre. Ez így működik vagy össze vissza kell autózni a zöld küldetéseknek megfelelően és közte csinálgatni a kék küldiket?

    Üdv
  • xFreex
    #439
    Chum Bucket adott küldit Jeet bázisán a kutya "Dinky-Di" visszaszerzésére. Kék pötty jelöli a térképen Chum régi rejtekhelyét ahova vissza kell menni a kutyáért. Ez után elérhető Chum Buggy-a amiben a kutya csücsül, ha ezzel hagyod el a bázist.
  • Abdul Alhazred
    #438
    Sziasztok!

    Miért nem látszik a buggy az autók között amivel az aknamezőket kéne hatástalanítani?
  • Baker1
    #437
    Tuti! Fearkától megkaptam minden segítséget, most már nem kell fél napot várni arra, hogy minden videós fájlt visszacsomagoljon a program. :D
  • grebber
    #436
    Amióta a game megjelent azóta várom már a magyarítást ,hogy elkezdhessem játszani.
    Látod már az alagút végét ,hogy kb mikorra készül el, 2020 nyara előtt várható?
  • Baker1
    #435
    Mad Max magyarítás előzetes. ;)

  • Loál János #434
    htx
  • Baker1
    #433
    Hamarosan érkezik egy pofás előzetes a game fordításából! ;)
  • grebber
    #432
    Részünkről pedig öröm látni, hogy valaki foglalkozik a játék magyarításával
  • Baker1
    #431
    Öröm látni, hogy ennyi mániákus van! ;)
  • lonvard
    #430
    Ebben a játékban az összes konvojt ezzel a zenei aláfestéssel támadtam be. Valami eszméletlen hangulata van így. Most akkor újra fogjuk kezdeni. :)



  • El Gigante
    #429
    Nemár! Nincs időm végigjátszani ki tudja hányadjára:)
  • wedge31
    #428
  • grebber
    #427
    Köszönjük
  • Jim Morrison
    #426
  • Baker1
    #425
    Készülőben a magyarítása!

  • DarkSl4yer
    #424
    A rács fölött bedobsz egy benzineskannát és bumm.Egyszerű.