451
1491117010.png
  • cikasz
    Igen
  • JonasSandor
    Magyarul tolod?
  • cikasz
    Sziasztok.
    Nem tudom volt-e már kérdés, de nincs valami mod vagy akármi, hogy bal oldali legyen a kormányzás az autóban? :D
  • Abdul Alhazred
    ok köszi...
    kicsit megzavart, hogy azt feltételeztem, hogy gastown már csak a végjátékban érintett helyszín.
    Más kaptam egy kék küldetést, hogy öljek meg egy top dog-ot de az 5ös erősségű helyen van. mi ebben a logika? pink eye területén van talán a hely nem értem..
  • El Gigante
    Gas Town-ban lesz egy verseny, amin le kell győzni a Big Chief-et! Utána meg kell keresni hova rejtették, abban van a V8!
  • Abdul Alhazred
    Kb. hanyadik küldetésre kapom meg a V8-t? már össze vissza küldözgetnek de még se híre se hamva...
  • lonvard
    Az a problem a V8 motorral, hogy a cockpit nézet onnantól lényegében ugrik, mert a motor kitakarja a kilátást. Küzdöttem egy hatalmasat a motorért, aztán mikor beszereltem, káromkodtam egy nagyot. Utána abba is hagytam, mert nem akartam gyengébb motort, de viszont a nagymotor meg kénytelmetlenné tette az autózást.
  • Abdul Alhazred
    thx.
  • xFreex
    Van még utána is.
  • Abdul Alhazred
    Köszi!
    A zöld fő küldetéseknek az a vége hogy megszerzi a V8-t? Vagy még van azután is főküldetés?
  • El Gigante
    Én második és sokadik végigjátszás során mindig arra hajtottam, hogy meg legyen e V8, utána jöhet a többi küldetés!:)
    Utoljára szerkesztette: El Gigante, 2020.05.05. 19:57:04
  • Abdul Alhazred
    Szia!
    Köszönöm, kicsit utána olvastam és az lett a megoldás, hogy újra kellett kezdenem (grrr :( ) és elmenni a Jeet bázisra ott meg is tudtam csinálni.
    ez felvetett még egy kérdést: más ilyen ismert "kulcspont" is van a játékban vagy most már csinálhatom ahogy akarom a küldetéseket (a kékeket) vagy időnként kell a zöldeket is csinálni? az autósnál át kellett menni a következő bázishoz (nem tudom mi a neve nagy tankhajó) de Jeet területe még nincs megcsinálva zöldre.
    A tervem hogy kimaxolom Jeet területét és csak ezt követően megyek át a másik nagy területre. Ez így működik vagy össze vissza kell autózni a zöld küldetéseknek megfelelően és közte csinálgatni a kék küldiket?

Üdv
  • xFreex
    Chum Bucket adott küldit Jeet bázisán a kutya "Dinky-Di" visszaszerzésére. Kék pötty jelöli a térképen Chum régi rejtekhelyét ahova vissza kell menni a kutyáért. Ez után elérhető Chum Buggy-a amiben a kutya csücsül, ha ezzel hagyod el a bázist.
  • Abdul Alhazred
    Sziasztok!

Miért nem látszik a buggy az autók között amivel az aknamezőket kéne hatástalanítani?
  • Baker1
    Tuti! Fearkától megkaptam minden segítséget, most már nem kell fél napot várni arra, hogy minden videós fájlt visszacsomagoljon a program. :D
  • grebber
    Amióta a game megjelent azóta várom már a magyarítást ,hogy elkezdhessem játszani.
    Látod már az alagút végét ,hogy kb mikorra készül el, 2020 nyara előtt várható?
  • Baker1
    Mad Max magyarítás előzetes. ;)

• Loál János #434
    htx
  • Baker1
    Hamarosan érkezik egy pofás előzetes a game fordításából! ;)
  • grebber
    Részünkről pedig öröm látni, hogy valaki foglalkozik a játék magyarításával
  • Baker1
    Öröm látni, hogy ennyi mániákus van! ;)
  • lonvard
    Ebben a játékban az összes konvojt ezzel a zenei aláfestéssel támadtam be. Valami eszméletlen hangulata van így. Most akkor újra fogjuk kezdeni. :)

• El Gigante
    Nemár! Nincs időm végigjátszani ki tudja hányadjára:)
  • wedge31
  • grebber
    Köszönjük
  • Jim Morrison
  • Baker1
    Készülőben a magyarítása!

• DarkSl4yer
    A rács fölött bedobsz egy benzineskannát és bumm.Egyszerű.
  • Szabi #423
    a terület nevére keress rá jutubon és nézd meg.. volt 1-2 hely ahol nem bírtam továbbjutni :D
  • endorphinz
    van valakinek ötlete hogy a rákba tudnám felrobbantani azt a tartályt ha mindenhonnan védve van? ez az egy kell már csak, 20 percet szarakodtam a bázissal most meg nem tudom az utolsó objectet teljesíteni.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/05/28/397MADMAX.jpg
    http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/05/28/678MADMAX2.jpg
  • Szabi #421
    elméletileg nem lehet fordítani
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.04.28. 15:42:03
  • Bone-Cracker
    Üdv. Magyarítás? Tervezi valaki hogy csinálja, vagy készülőben, vagy fordíthatatlan? Köszi ha valaki válaszol!
  • Papa01 #419
    Sziasztok!

Végigjátszottam a játékot.
    114 órát tettem bele. Összességében nagyon tetszett, az én ősrégi gépemen is nagyon szépen futott. Aki szereti a poszt apokos, játékokat annak ez kötelező. Illetve a Mad-Max és a gyűjtögetést kedvelőknek is... :D A küldetések nagyon jók. A szintlépések is, tetszenek, de azért az egy kicsit kemény, hogy a 20 szint végén Max-et már nem lehet tovább fejleszteni. Később nincs eredménye a szintlépéseknek. Én lvl 86 szintig vittem.
    Legjobban a konvojok elleni harcok tetszettek, talán a film miatt.. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2017.04.14. 16:16:18
  • Vincentcloud
    Ennyit bőven megér
  • Gary
    Én itt találtam most a legolcsóbban:
    http://www.cdkeys.com/pc/games/mad-max-pc
  • ropi88
    Hol is lehet megvenni?
  • ropi88
    Az biztos, hogy nagyon jó játék :)
  • Gary
    Tippelek:
    steam_api64.dll
    De megnézheted a Crack-ben is, illetve átmásolhatod a file-okat újra (újra krekkeled).

Vagy, mint Merlin is javasolta, érdemes megvenni, mert nagyon jó játék és azt az árat bőven megéri!
  • ratgab
    Tuti, hogy a törésből törölt akkor valamit a vírusirtó.
  • MerlinW
    Akkor nem tudom. Egyébként 1200Ft-ért meg lehet venni a játékot.