200
Nyitott világú zombis móka érkezik a Capcomtól: készül a Dead Rising 3
  • grebber
    #200
    DR4 VGA teszt
  • grebber
    #199
    E3 2016: 14 perces zombihent a Dead Rising 4-ben
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.06.14. 13:31:38
  • Roccio
    #198
    Sziasztok! Akinek kell Dead rising 3 Xbox One ra az keressen meg priviben! Alig volt még használva!
  • Skyline
    #197
    Laptopon volt ludas? igen. Az elejétől írom hogy ne keverjük a laptopos GPU-t az asztali kártyákkal. Köszönöm. A lekezelésről pedig annyit, normálisan leírtam hogy nem az nvidia kártyái a hibásak, asztali gépen hibátlan, a laptoppal pedig ne keverjük, erre mindenféle védőszent lettem meg ki lettem okítva arról hogy milyen csodás a 760M....
    Továbbá nem mentem bele személyeskedésbe sem a gépének ócsárolásába, én lettem a "kiccsávó" meg a hülye aki sóvárog a "gamerlaptop" után, ne csodálkozzon ha felvilágosítják arról hogy ordító baromságokat ír le.
    A saját gépének az erejével sem összetételével nincs tisztában (videókártya laptopban..ja..), de én vagyok a "kiccsávó"...Legalább írni tudna ha már idióta...
  • Sirch
    #196
    MrGringo problémájának semmi köze nem volt a videókártyájának teljesítményéhez, a ludas az nvidia driver volt, a probléma megoldása ismertetve lett. Ennek tükrében Skyline lekezelő, kötekedő stílusa érthetően okozott felháborodást.
  • Maxtreme
    #195
    Azért mielőtt valakit leoltasz (alaptalanul) kicsit olvasgass és tájékozódj.
    Megelőzve a további vita tárgyát, az azonos nevű cpu-k sem ugyanolyan erősek laptop és PC esetén..
  • Skyline
    #194
    Legalább ne hazudozz és ne állíts valótlanságokat.
    A 760M bizony alsókategóriás VGA-val egyenértékű és rohadtul nem óhajtom folytatni a csöködt vitát olyannal aki nem képes felfogni hogy egy Laptop GPU rohadtul nem egyenértékű egy nagygépes VGA-val, semmilyen téren. A nevétől függetlenül jóval gyengébb (jelen esetben feleannyit sem teljesít mint egy GTX 760-as) a hasonló elnevezésű VGA-knál, ráadásul szopás szempontból is problémásabb.
    Nem "laptop kártya"...Ideje lenne utánanézned...
    E hsz alatt pedig a teszt.... HALÁL pontosan a GTX 460 szintjén van a 760M, nem több nem kevesebb, az hogy fullhd-ben futtatod a cuccokat..Ja..Low mellett....Erre bármilyen hihhetetlen képes a gtx 460...
    És nem, nem szeretnék ilyen gépet, főleg nem "gamerlaptopot" mert az árából (sőt olcsóbban) olyan pc kihozható ami keresztbekasul húgyozza (egyébiránt fingod nincs milyen gépem van és nem is a gépedet akartam fikázni, tényeket közöltem)....Az hogy van aki benyeli a maszlagot a "gamer" laptop elnevezésről egy GTX 760M mellett meg nem az én bajom.

    Kiccsávó...pff....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.27. 10:22:48
  • Sir Quno Jedi
    #193
    Hivatalos Futurmark eredmények:

    NVIDIA GeForce GTX 760 - 8730 pont
    NVIDIA GeForce GTX 460 - 3580pont
    NVIDIA GeForce GTX 760M - 3480pont

    http://www.futuremark.com/hardware/gpu/NVIDIA+GeForce+GTX+760M/review
  • MrGringo
    #192
    Mi az hogy "nagy gépben??" úgy látom nehéz a felfogásod és ebből adódóan kezdesz egyre nagyobb hülyeségeket írni...Attól hogy ez egy laptop még Nvidia kártya van benne! Ez egy Nvidia Geforce 760M 2GB! Ez a neve bakker! Mi jogon bírálod felül a gyártó adatait és kész tényeit a hülyeségeid ellenében? Na meg ne becsméreld már ezt a vga-t ha megkérhetnélek mert nem alsó kategóriás, csak szeretnéd! Mindent visz szépen full hd-ben! Egy gtx 460-meg sem közelíti! ha irigykedsz öregem ne büdös paraszt módjára tedd már léci hogy becsmérled a másikét mert az övé jobb! Amúgy már meg is oldottam a problémát NEM A LAPTOP KÁRTYÁVAL VOLT A PROBLÉMÁZÁS (hogy a szavaiddal éljek!)...a 335.23-as driverrel azonnal elindul, és fullon hasít! Tehát akinek ilyen gondja volt mint nekem ezt kell csinálni!
    Remélem van akin tudtam segíteni!!!

    Te meg ne fikázd a gépemet kiccsávó mert szerintem szeretnél te egy "ilyen alsó kategóriás" gépet!
    Megyek zombikat hentelni!
  • Skyline
    #191
    1. Nem vagyok megsértődve, csak közöltem hogy nem az nvidia a hiba, legalábbis nagygépben, nálam nincs hiba 7-es szérián, havernál nincs hiba 6-os szérián NAGYGÉPBEN VIDEÓKÁRTYÁN...
    2. A gamerlaptop gtx 760M-je továbbra SEM keverendő az Nvidia VGA-kal, főként hogy a neve ellenére egy alsókategóriás VGA-val egyenértékű (Kb Gtx 460 szint) , ráadásul a laptopok gpu-i akár amd akár nvidia számtalanszor szopás alapja a játékok problémázásának. És nem a Gtx 760M NEM vga....:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.26. 23:14:21
  • Fpocok
    #190
    Annál már van újabb driver, ami javítja a laptopos hibát

    "With Nvidia's recent driver update below, we believe this addresses most, if not all of the in-game random crash issues that some of you have experienced during active gameplay.

    The driver set was also updated to allow some of the Nvidia Optimus users to finally get past the "Crash-on-boot" issue that manifested at the initial title loading screen."
  • MrGringo
    #189
    ó máj gádd! Te mitől vagy megsértődve drága barátom?? Én csak leírtam a tapasztalataimat hátha tudok vele segíteni bárkinek, vagy ebből ki indulva találunk megoldást! Te meg lebaszol itt az Nvidia kártyák védő szentjének a szerepében. Ezek tények! Az Nvidián nem indul pedig nem gagyi kártya, nem sok jobb van nála lap top-on! A kis integrált szarkupacon meg egyből életre kel a játék, az már más kérdés hogy 5fps-el megy ...de megy!

    UI: Ha elolvastad volna mit írtam nem csak integrált gpu-van a gépemben hanem egy Geforce GTX 760M 2GB-os Vga is! És speciel pont ezen nem indul el, de amúgy minden más játék elindul rajta és megesz mindent reggelire vajas kenyérrel!
  • Skyline
    #188
    "az Nvidia kártyák a ludasak a hiba miatt"

    Aha,nem.
    Nálam semmi gond nvidia kártyával, továbbá egy laptop integrált gpu-ját ne keverjük az nvidia kártyákkal,köszi.
  • MrGringo
    #187
    AKINEK LEFAGY A "LOADING" KÉPERNYŐN ANNAK ÍROM...RÁJÖTTEM A HIBÁRA! Na szóval valóban az Nvidia kártyák a ludasak a hiba miatt! Én egy Acer Aspire V3-772G gamer lap-topon játszom. Ebben a gépben van egy nagy teljesítményű Geforce GTX 760M Vga és egy integrált másodlagos kis teljesítményű Intel HD grafikus Vga. A fő kártyával, tehát a gtx 760m-el befagy a játék, az integrálttal meg simán elindul,csak gyenge a játéknak! A gtx 760m-hez a 340.52-es legújabb driver van fönn. Ezzel sem jó! Nem tudom van-e értelme drivereket cserélgetni vagy magával az Nvidiával van baja a játéknak??? Remélem valamennyit tudtam segíteni, legalább ugródeszkának jó ez az adat, de ha valaki tud erre konkrét megoldást azt nagyon megköszönném!!!
  • andi2
    #186
    Én sem értem a felvetésedet, de sebaj, lehet jobb is Amúgy egy ismerősöm vette meg, boldog vele, és én is (neki persze nem akad meg a DR3 sehogy az nvidián), de adtam már el idegen embernek is accountot. Én tudom miért adom el, remélem aki megveszi is tudja miért veszi, az óvódás visszaigénylős hisztikéhez meg már elmúúltam 18 hihi...
    Utoljára szerkesztette: andi2, 2014.09.20. 21:12:19
  • grebber
    #185
    Miért ne vennének ha megéri nekik?

    Nem mindenkinek van tolvaj féreg haverja/vevője aki vissza akarja szerezni egyből.
  • Laza
    #184
    Tényleg vannak olyan 'izé' emberkék akik Steam accot vesznek, ráadásul ennyiért? Éééérdekes :)
  • andi2
    #183
    Annál azért többért, mert volt rajta még egy játék.
  • Laza
    #182
    PC-n ha valamiben nem vagy biztos, demót lehet igényelni a virágboltból :)
  • Fpocok
    #181
    Mennyiért adtad el? 4k ért lehet venni.
  • andi2
    #180
    Steam account is ment vele nyilván. Még maradt 3
    Amúgy nem veszek úgy dobozos/fizetős játékot, hogy előtte ne tudnám miként fogok megszabadulni tőle, hiszem annyi, de annyi a behájpolt, csilivili játék, és amikor feltelepíted, jön a barbie bőrbe bújtatott szőrös afgán bula hihi
  • Maxtreme
    #179
    1 kamu
    2 steam fiokkal egyutt

    Amugy mai fejjel tuti azt csinálnám hogy minden megvásárolt játékom külön fiolra regisztrálnám. Tény hogy macerásabb, de igy simán el lehetne adni ami nem kell.
  • wedge31
    #178
    Volt olyan hülye aki még a lánchídat is megvette...
  • wesker24
    #177
    Ezt én se nagyon értem hogy adtad el amikor steamre beaktivált játékot nem lehet eladni !
  • Laza
    #176
    Még nem próbáltam az új drivert, de nálam a közepes kártyán is jól futott, persze nem fullosra állítva, de szépen, és el nem adnám, mert kibebaszott jó :)
    Vagy AMD-n még ennyire sem fut?

    Amúgy hogy adtad el? Only Steames, nem? :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.20. 12:23:29
  • andi2
    #175
    Csodálatos...nVidia az öleb, ATI a gonosz manó :)
    Tegnap sikerült eladnom a játékot, úgyhogy kakiljanak sünit a capcomjapók.
  • Fpocok
    #174
    NVidia 344.11 WHQL Driver Released (Crash Fix)
    Hello Dead Rising fans,

    First and foremost, I’d like to thank all of you for your patience and tons of helpful feedback you’ve provided while the dev team worked on resolving the crashing issues.

    The team has been working very closely with NVidia to find solutions to the crashes that have been affecting certain Nvidia users, and now we are happy to announce that the new 344.11 WHQL driver released today should address most of these problems.

    We’ll follow up with additional details soon, but in the meantime please update to the latest driver linked below and give DR3 another spin. It is also highly recommended that you restart Windows upon installation to ensure proper driver initialization.

    Direct download links:
    344.11 WHQL drivers[www.geforce.com] for Optmus/laptop users
    344.11 WHQL drivers[www.geforce.com] for discrete Nvidia GT/GTX cards
    Note: the new driver set also includes an updated version of GeForce Experience (Version 2.1.2.0) which now recognizes Dead Rising 3 and includes optimized settings/profile for the graphics chip.

    Laptop users: please ensure Dead Rising 3 is utilizing the Nvidia chip through NVIDIA Control Panel.
    Open NVIDIA Control Panel and select Manage 3D settings in the left window pane.
    In the right window, select the Program Settings tab
    Select or Add Dead Rising 3 (deadrising3.exe) from the pull-down menu
    Select either ‘Use global setting (Auto-select: NVIDIA GPU)’ or ‘High-performance’ NVIDIA processor’
    Click the Apply button and close the NVIDIA Control Panel.
    Thank you,

    -wbacon
  • Leky
    #173
    Nálam előtte sem volt kikapcsolva, de az nem volt elég neki.
  • Sirch
    #172
    Jópár alkalmazás megköveteli a lapozófájlok jelenlétét, és mivel alapból nem sok vizet zavar, nem is értem, miért kellene kikapcsolni.
  • zsoca6
    #171
    Nekem ugyan ez van !
  • Leky
    #170
    Nekem olyant művel a játék, hogy 8gb ram mellett kell neki virtuális memóriát is adnom mert leviszi a játékot az asztalra időközönként és kiírja, hogy elfogyott a memória. Virtuálisat adok neki 8gb-ot és megszűnik ez a gondja. Van valakinek ilyen gondja vele?
  • Fpocok
    #169
    " hogy játékokban mekkora framerate boostot ad"
    Szerintem semennyit... csak gyorsabban tölt a játék. Esetleg kevesebb drop lesz így.
  • andi2
    #168
    Gondolkoztam már SSDn én is, mert bátyóm is mondta, hogy mennyire gyors lett minden tőle stb. Bár azzal nem vagyok tisztában, hogy játékokban mekkora framerate boostot ad, de a töltési idő az rövidül. Bár most anyagilag nincs kedvem hozzá hogy 50ezerért vegyek valami SSD-t, de elkerülhetetlen lesz.

    Egy biztos: nem emiatt a hülye japókuki játék miatt fogom csak megvenni, mert haragszom a Capcom minivirslikukikra amiért butakukik :)
  • Laza
    #167
    Nekem core i5-3570K, MSI GTX660 OC és 8GB RAM társaságában 720p renderen (1920*1080 felbontásra állítva) nem akadt egyáltalán.
    Mondjuk nekem is van SSD-m ... egy 120-asról megy a rendszer, és az 1TB-os játékos vinyóm alatt van egy 32GB-os SSD gyorsító.
  • bladex
    #166
    Őszintén szólva nem emlékszem milyen módban indítottam, de a múzeumos küldinél voltam mikor jött a vég, mert lejárt a hat nap. Amúgy nekem egy Gforce 680 GTX 4GB van, és semmi gond nincs a progival. Valószínűleg az SSD sokat dob rajta, meg a 4GB ram a kártyán. Ha ennyi embernél gond van akkor tényleg nincs jól optimalizálva.
  • andi2
    #165
    Konzolon nem tudom milyen, de sztem a belassul az okay (ld. GTA 4 volt ilyen), de ez megáll kb...csak ne szeretném, a zombis kaszabolóka játékokat, akkor ki is tudnám várni a következő részt hihi :)
    Addig sírok, és írok a Capcomnak hogy már megint sikerült úgy átportolni vagy optimalizálni a játékukat, hogy azt kívánom az összes kis japóka minikuki vagy egyéb más hozzánemértő barbárkuki piruljon meg lassú tűzön és kérem vissza a pénzemet.
    Utoljára szerkesztette: andi2, 2014.09.16. 21:49:08
  • grebber
    #164
    GTX 780-al is csinálja. Konzolon is belassul ez ilyen ez van.
    Majd a köv. részre kiforrja magát.
  • Ozzyehh
    #163
    :DDD kabaré az egész...
  • andi2
    #162
    Most beszéltem bátyómmal: neki erősebb a gépe mint az enyém és abban egy nvidia 760GTX van és nála is ugyanez....minek vettem meg én szőőőőőke :(
  • andi2
    #161
    Basszus, hiszitkézek mindjárt
    Akkor csak reménykedhetünk hogy lesz olyan kedves a fejlesztőcsapat, és kipottyant hozzá egy patch-et...vagy tojnak rá és így járt aki megvette :=( remélem ez is csak ATI kártyákkal fordul elő, egy 270x-nél gyengébb nvidia simán vinné...ha ez van, akkor bepityizek