13232
thecrew.jpg
  • Zoolee1976
    #13112
    Köszönöm a válaszokat!Igen ha elérhető lenne minden akkor értem én amit mondasz,csak egy olyan opció lehetne hogy aki nem akar belemerülni a történetbe mert nem érti,vagy nem érdekli,vagy mindkettő,az csak úgy fun bol autózgathatna csak úgy minden cél nélkül!Valszeg én vagyok az egyetlen akinek erre igénye van,de valahogy sohasem vonzottak ezek "fast and furious" gyorsulási,meg mindenféle illegális versenyek és a köréjük épülő hájp etc etc.Csak egy nehéz nap végén meghajtanék egy Ferrarit,ha az életben "csak" egy Seat jutott!
  • Orbancapitan
    #13111
    plusz ez mmorpg lenne
  • Hungarykum
    #13110
    Ha egyből elérhető lenne minden, akkor nem sok értelme lenne játszani. Én szeretem ha valamiért meg kell dolgozni :D
  • Zoolee1976
    #13109
    Pl a Project Cars 2 ben van olyan mód de hogy az összes pálya és autó kombóval lehet csapatni egyből,de az Assetto Corsában dettó.Ja hát azok szimulátorok,de nagyon adják!Itt meg nekem a sima szabad száguldozás adná,nem mindenki akar órákat farmolni valami szarért, azért legalább a lehetőséget megadhatták volna!Pcn régen voltak ilyen unlock csit kódok,de azoknak az időknek is vége már!
  • Szabi #13108
    nemigazán tudok olyan játékot, amibe első elindulásnál elérhető lenne minden :D
  • Zoolee1976
    #13107
    Amúgy az első rész is ilyen,mert ha van free ride mód benne akkor ezt törlöm és inkább felrakom azt?! Az első részből az a felújított verzió van meg!
  • Zoolee1976
    #13106
    Köszönöm a választ! Azért az mekkora szar már hogy 30-40-50 euróért veszel egy játékot és nem élvezheted a maga valójában mert még bele kell ölni vagy 20-30 órát hogy egy normális kocsival vezethess!Nem tudom melyik cég fejéből pattant ez ki,de remélem ugyanezt a hozzáállást kapják életük során mindenhol!
  • Szabi #13105
    Hali, nincs sajnos ilyen játékmód, de ha az elején beéred egyszerűbb autóval, csak random mászkálva is kapsz pénzt, abból meg vehetsz drágább járgányt, van sok ami szintlépéshez, eventhez vagy egyéb hülyeséghez van kötve, azokkal viszont így nem mehetsz :D
  • Zoolee1976
    #13104
    Sziasztok!Boxon van még a második rész.Kezdtem ilyen fényképezzél le egy Keselyűt a sivatagban stb stb.kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne kihagyni a kampányt és csak egy választott autóval szabad módban vezetni!Lehet ezt vagy végig kell vinni ezeket az agyzsibbasztó szarokat,mert erre sem időm sem kedvem! Köszönöm
  • ntex
    #13103
    Alapból benne kéne hogy legyenek a játékban, nem is értem komolyan hogy lehet ekkora visszalépést tenni egy nem is rossz első rész után...
  • Hungarykum
    #13102
    Nekem inkább egy security kocsinak tűnik :D
  • WinT
    #13101
    Rendőrök bakker... mekkora ötlet!
  • Szabi #13100
    lol
  • Hungarykum
    #13099
  • Hungarykum
    #13098
  • reaper5687
    #13097
    Esetleg próbálgasd a pro settingeket állítgatni. Én pont mindenféle repülős játékban vagyok béna, de itt meg a GTAban sose volt gondom vele.
    Plusz keresd ki, hogy melyik a legjobb AR gép és azzal csináld, vannak különbségek, pl amelyik behúzza a futóművet az kb olyan mint egy repülő tégla, de egyenesben legalább gyors. Nekem a Harmon Rocket III vált be legjobban, mind versenyre, mind acrobaticra. Ja és nem árt, ha a gép szintjének megfelelő versenyt csinálod. Ha nincs elég alkatrészed rendes szinttel, akkor vadássz live reward dobozokat, kis szerencsével gyorsan lehet fejleszteni.
  • WinT
    #13096
    Alapvetően kontrollerrel játszom természetesen, de megpróbáltam billentyűzettel is, hátha jobb. De ez trágya mindennel.
    Visszarakom én szerintem az első részt, abban nem kell ilyen baromságokkal szenvedni, autózni viszont ugyanakkora fun mint ebben. Nagyon mellényúltak ezekkel a jármű típusokkal szerintem.
  • Hungarykum
    #13095
    Xbox controlleren nekem az egyik csigaszem úgy van beállítva mint az igazi botkormány és a ravasz fölötti gombokkal pedig a farok lapátot mozgatom. Nekem így elég jó. De sokat számít hogy milyen repülőt vezetsz. Amik tényleg Air Race-es repülők azok elég mozgékonyak.
    Nem tudom mivel irányítod, de ha billentyűzettel, akkor azzal biztos nem egyszerű.
    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2020.08.06. 17:48:38
  • WinT
    #13094
    A repülős "versenyeket" amelyik designer kitalálta remélem kirúgták és azóta éhen döglött koldulás közben valamelyik utcasarkon.
    Ezeket baszki, hogy a túróba kellene teljesíteni? Tinédzser korom óta imádom a repülőszimulátorokat, szóval nem jövök zavarba ha a levegőben kell manőverezni, de ez a repülési modell még árkád létére is akkora irányíthatatlan foshalmaz, hogy egyszerűen nem értem, hogy gondolhatták komolyan.
    Két óra gyakorlás után, egyszer sikerült nagyjából pontosan végigmenni a kijelölt pályán úgy, hogy mindenhol megfelelő pozícióban álltam, de több mint fél perccel elmaradtam a teljesítendő időtől. Ezt nem hiszem el, hogy meg lehet csinálni.
  • reaper5687
    #13093
    Eltartott egy darabig, de csak meglett a kis RoadRunner :)
  • Monster076
    #13092
    Meg is találtam, még1x thx az infókért.
  • Hungarykum
    #13091
    Az Activities menüben is megtalálod az összes versenyt ha úgy könnyebb.
  • Monster076
    #13090
    Megnézem majd, köszi a válaszokat.
  • Dzsini
    #13089
    Ugyanott indul, de egy pontról több versenyt is lehet indítani, lapozgathatsz köztük.
  • Monster076
    #13088
    Megcsináltam mind2 fokozatban, de magát a versenyt sem találom a térképen (tehát kisebb fokozaton sem tudnám újra pörgetni, mert nem jelenik meg).
  • Hungarykum
    #13087
    Minden verseny először csak Normal nehézségen játszható. Ha ezen a szinten megcsinálod az adott versenyt akkor csak utána lesz elérhető a Hard fokozat. Ha ezen is kész, akkor lesz elérhető az Ace nehézség.
  • Monster076
    #13086
    Jut eszembe, a 'New York' nevű versenynek (a nagyon hosszú a keleti parttól a nyugati partig) van nehézségi fokozatokhoz kapcsolódó "előfeltétele"? Azért kérdezem, mert normal fokozaton simán lement, aztán a Hard fokozatot csak jóval később találtam meg valahogy szűrővel a térképen, de az Ace fokozatot hetek óta hiába keresem, nem jelenik meg.
  • Monster076
    #13085
    Az jó, de remélem nem csak a "top párszáz" játékosnak lesz elérhető.
  • Hungarykum
    #13084
    Valószínű majd a hozzá tartozó Speciális Summit-al jön az is, ahogy a 2 régi VW is.
  • Monster076
    #13083
    És hol van a Delorean? Én már 88 mph-val akartam csapatni és csudát látni, de a kocsi sehol. Azt vajon csak később teszik elérhetővé?
  • Hungarykum
    #13082
    A VW bogár és a hippi busz jó lesz ha 360kmh-val fog menni :D
  • Dzsini
    #13081
  • Szabi #13080
    a következő képet meg törölném a memóriámból :D
  • Dzsini
    #13079
    :)
  • Szabi #13078
  • Dzsini
    #13077
  • Szabi #13076
  • Dzsini
    #13075
    Szép kis futam volt :)
  • XENON57HUN
    #13074
    Téged láttalak valamelyik nap,lassan autózgattál,én meg pont kiéltem magam. :D Xenon010101 <<< Légyszi vegyél már fel. Vannak olyan versenyek,amit nem az igazi egyedül csinálni az eredmény miatt. Köszi!!!
  • Hungarykum
    #13073
    Ez a játék most ilyenre sikerült nekik, de ahhoz képest elég jól elvagyok vele :D