13232
thecrew.jpg
  • Stockbauer33 #13192
  • Szabi #13191


    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2023.07.01. 23:12:13
  • Hungarykum
    #13190
    Crew-s hírek
    Érkezik a racsekészítő
  • Szabi #13189
  • Stockbauer33 #13188
    53.25-től


    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2023.06.13. 11:00:09
  • Szabi #13187
  • Hungarykum
    #13186
    Szeptember 14-re van kitűzve a gáma.
    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.06.12. 20:38:49
  • Hungarykum
    #13185
    Érdemes megnézni minden nap, mert még kaphatsz elvileg. Nekem is kb 1,5 héttel később jött csak e-mail.
  • Szabi #13184
    és a mai körben se kaptam meghívót, pfuuu -.-
  • Hungarykum
    #13183
    Pontiacnak is elég jó hangja lett és minden járgány új hangot kapott. Mindegyik autós versenysorozaton egy kocsi a nyeremény.
    És most láttam egy képet amin az új Toyota Supra GR van.
  • Szabi #13182
    akkor legalább még értéktelen is, inkább a pontiac :D
  • Hungarykum
    #13181
    Hangja annál jobb :D Amúgy nyereményautó. Pár verseny után megkapod.
  • Szabi #13180
    érdekes bodykit :D

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2023.05.30. 08:33:29
  • Hungarykum
    #13179
  • Hungarykum
    #13178
    Úgy néz ki lesz versenykészítő mód is

    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.05.28. 09:46:37
  • WinT
    #13177
    Hát ez az insider verzió szegény még nagyon nagyon félkész állapotban sincs. Szerintem az autók terelgetése minden assist off mellett sokkal élvezetesebb mint a második részben. Egy Forzától azért még messze van, de határozottabban szórakoztatóbb az elődnél.
    Az AI nehézsége 4-es fokozaton nekem pont fasza, meg kell dolgozni az első helyért, de nem érződik, hogy töbletteljesítménnyel és/vagy tapadással csalnának a gépi ellenfelek.
    Viszont remélem ez még csak a masszív optimaliálatlanság miatt van, de az öregecske i5-8600, RTX 2060, 16 GB ram konfigom 30-40 FPS-t tudott csak kipumpálni magából az 1280*720-as felbontás mellett (fix, nem lehet egyelőre a menüben átállítani és a grafikai opciók sem nagyon buherálhatóak még) és akkor hol van még a monitorom natív 2k-s felbontása.
    Ezzel és a rohadt vízjellel amitől 10 perc után kifolyik a szemem (Tényleg nem lenne elég csak a képernyő szélein?) sajnos el is érték, hogy ne foglalkozzam tovább az insider verzióval, de engem meggyőzött, hogy fun lesz. Ha Uplay Plus-al esetleg bekerül a Game Passba is akkor meg még jobb. (Abban nem reménykedek, hogy még egyszer olyan szerencsém lesz mint a második résszel, hogy ingyen hozzámvágta a Ubi. :D )
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2023.04.22. 12:46:04
  • Hungarykum
    #13176
    Szabinak válasz csak megint szarul számolja a hsz-t xD

    Én is vettem 2-3 alkalommal, majd jött ez a Chris Forsberg és Dominion Frozen motorflix kiegek és velük a heti küldik, amiket a lvl 9999-esek nem tudtak megcsinálni, mert bugos volt. Követőket kellett gyűjteni, csak a lvl 9999-en lévőknek nem számolta, így nem tudtak haladni csak a napi küldikkel.
    Kárpótlásul a lvl 9999-en lévőknek adtak 2x 500.000CC-t amiből megtudják venni az 50 szintet xD
    Ekkor volt 300.000CC-m, de én ráértem és nem költöttem el. Azóta megvan az 1 milkó CC-m.
    Erre a kövi motorpass meg már megvehető volt Bucks-ért xD
    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.04.21. 23:19:29
  • Hungarykum
    #13175
    Nem rossz, de előfordulnak még bugok. Vannak funkciók amik még nem működnek. Van asszisztens is mint a Forzában, amit se elnémítani se kikapcsolni nem lehet (még). Kilépsz menübe vagy térképre aztán vissza és állandóan csak állítja az automata GPS-t a következő versenyhez.
    Ott van még ez a vízjel is, ami sötétben elég idegesítő mert alig látni tőle az utat főleg belső nézetből.
    Az AI ellenfeleket viszont már nehezebb lenyomni. Első bétában lehetett állítani külön a menüben hogy milyen erősek legyenek aztán a 2. bétában eltűnt ez a funkció. Verseny indításnál is lehetett még állítgatni pár dolgot, de a 2. bétánál nem néztem meg.
    F1 versenyeken nincs minimap és nitro. Klasszikus kocsik versenyén szintén nincs minimap.
    Versenyekből nem túl sok van (lehet később lesz több is). Vannak amolyan verseny sorozat HQ-k különböző dolgokra fókuszálva (márkára, országra, évjárat...stb) amikhez odamész és kiadja a versenyeket, kb 7-8db meg pár skill. Ahogy megcsinálsz egy versenyt, úgy oldódik fel a következő.
    Ha mindet megnyered, akkor megkapod a fődíjat, ami általában egy egyedi jármű.
    Hajóig meg repülőig nem jutottam el, mert nem volt rá pénz hogy vegyek, aztán jött a 2. béta és restart minden, aztán ott is hagytam xD
    The Crew 1-ben lévő acsikhoz hasonló minifeladatok vannak itt is újra és fotózni való is akad.
    Forgalom kicsit szegényesebb és NPC sincs.
    Játék elején van karakter választás. Van szemszín, hajszín, hajtípus, ruha és 2 féle emote választás. Utólag bármi változtatható.
    Ami tetszik, hogyha lassan vezetsz, akkor karakterünk letekeri az ablakot és kikönyököl az ajtóra.
    A másik hogy a kormány forgás most már nem 90°. Kisebb sebességnél átnyúl a keze fölött és tovább húzza.
    Tolatásnál is változó. Kis sebességnél normálisan forgatja a kormányt viszont nagyobb sebességnél már egy kézzel és tenyérrel.
  • WinT
    #13174
    Engem is behívtak az inzájder programba, de majd csak hétvégén tudom kipróbálni milyen a cucc.
    (Meg egyébként sem beszélhetek róla, ki köllött pipálni, hogy kussolok. :D )
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2023.04.21. 13:14:33
  • Szabi #13172
    na szép, itt azóta se semmi.. b*ssza meg az ubisoft, kár volt egy db cc-t is költeni rájuk... :DDD
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2023.04.21. 07:41:24
  • ntex
    #13172
    Én ma kaptam 3 órával ezelőtt egy levelet:



    Kár hogy nem lehet átadni, mert én kihagyom :)
  • Hungarykum
    #13171
    Vagy nem játszottál eleget vele :D Mikor indult a béta, én se kaptam egyből, csak kb egy héttel később, úgyhogy még jöhet e-mail.
  • Szabi #13170
    most se jött levél, ezek szerint nem vettem elég CC-t korábban :DD
  • Hungarykum
    #13169
    Holnaptól indul a 2. fázis The Crew: Motorfest-nél. Újabb 5000 játékos kerül be.
  • Hungarykum
    #13168
    Így nem ismertem a hátterüket, de jó tudni :)
    Szerencsére a TC2 jobb lett mint az első rész, így volt mivel jáccni :D Az meg tényleg plusz pont, hogy még most is jönnek új tartalmak.
    TC1 irányítása elég szar lett (nekem legalábbis), így hamar a kukába végezte.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spyker garázsban akkor biztos jó lehetett, ha így rá vagy kattanva :D TC2-be kék/sárga festéssel érkezik.
  • Szabi #13167
    a legendák szerint a kiadó basztatta őket, hogy gyorsan-gyorsan ki kell adni, aztán megjelenés után nem engedték a játék további támogatását se, azért lett végül egy DLC csomag, mert meglepően nagy sikere lett a jó irányíthatóság és hangulat miatt, de már ott is tervben voltak a repülök, hajók stb.

    a második részhez már nagyon kevés eredeti fejlesztő maradt, a nagy részük átment a The Crew-t csinálgatni, de ott meg a kiadó a lineáris történetmesélést erőltette, meg a szokásos történet dlc-ket, de az se lett nagy siker, így rábólintottak hogy újra inkább MMO-s hangulatú legyen, szerencsére itt a második részben meg 5 éve jönnek sorban a kontentek :D


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahh, új Spyker, nyami, 2010-ben a LeMans Series idején ott voltam három napot a garázsukban a Hungaroring-en, Coronel zseniális figura élőben is, az autó meg hiába kis lassúscska a nagy GT-khez képest, kanyarban alázta a Saleen S7R-eket is :))



    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2023.02.22. 09:07:30
  • Hungarykum
    #13166
    TC2-be is jön néhány új szekér és visszatér az US Speed Tour sorozat TC és AGP versenyekkel és hosszabb pályákkal. Összesen 26 új verseny.

    Motorpass járművek:

    Pagani Zonda F Primary Edition (HC)
    Proto Concept Sparrow Competition (AGP)
    McLaren 720S Spider Blast Edition (HC)
    Chevrolet Corvette C8.R (TC)
    Mini Cooper S Checkered Edition (TC)

    Megvehető járművek:

    Maserati MC20 (HC)
    Micsubicsi Láncser Ivó VI GSR (SR)
    Porsche 917K 1970 (TC)
    Porsche Cayenne Turbo GT coupe (SR)
    Ford Crown Victoria Limousine (Drift) xD
    Porsche Panamera Turbo S Sport Turismo (SR)
    KTM X-BOW GT2 (TC)
    Saleen S1 GT4 Cup (TC)
    Proto Concept Pulse Performance (AGP)
    Proto Concept Glow Motorsport (AGP)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spyker C8 LaViolette GT2-R (TC)


    Summit nyeremény:

    Porsche 935 2.0 Coupé Baby Old-Timer Edition (TC)
    Alfa-Romeo 4C Serpente Edizione (SR)
    Nissan Skyline GT-R R34 Lucky Dragon Edition (SR)
    Proto Concept Spear Racing (AGP)
    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.02.21. 18:47:11
  • Hungarykum
    #13165
    És mit akartak csinálni? Egy mini Hawaii-t csak túl nagyra sikerült? :D
    Csak azért raktam ki, hogy lássátok közelebbről :D Máshol meg nincs megosztva.
    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.02.21. 18:02:42
  • Szabi #13164
    17 évvel később talán végre megkapjuk, amit 2006-ban akartak a TDU eredeti készítői csinálni :)

    egyébként bátor ennyi vízjellel fotózni :D
  • Hungarykum
    #13163
  • Hungarykum
    #13162
    Fentről lehet így tűnik, de vezetés közben igen szép és hangulatos.
  • Hungarykum
    #13161
    Fizika / irányítás nagy részben The Crew 2-es, csak kicsivel lett realisztikusabb.
  • WinT
    #13160
    Hát ez a map ez nagyon pici a megszokotthoz képest, és nem is tűnik túl izgalmasnak így fentről. :(
  • Timbu
    #13159
    A fizika/irányítás a TDU 1-hez vagy a The Crew 2-höz áll közelebb?
  • Hungarykum
    #13158
    Hát nem nagyobb az biztos :D TDU2-es szigetkör 250km. Itt kb 70km. Pontosan nem tudom lemérni mert nem mutatja a megtett km-t sehol.
  • Szabi #13157
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem tűnik nagyobbnak, de nosztalgiázni jó lesz :D
  • Hungarykum
    #13156
    A járműparkhoz csak annyit, hogy nincs benne minden autó :)
  • Hungarykum
    #13155

    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.02.18. 08:47:49
  • Orbancapitan
    #13154
    hát akkor ezt paszolom :D
  • Hungarykum
    #13153
    Minden Crew 2-ben lévő kategória meglesz itt is.