13232
thecrew.jpg
  • WinT
    #13232
    Nyilván nem, de nem kell annyi "autókészítőt" alkalmazni, mert bizonyos szám felett már jobb nem lesz a játék tőlük. És akkor helyettük lehet hasznosabb dolgokkal foglalkozó munkerőt foglalkoztatni. :)
    (A repülősöket, hajósokat meg eleve fel sem vettem volna, pusztuljanak. :D )
  • Szabi #13231
    mert aki az autókat csinálja, az veszi el az időt a kétszáz másik kollégájától, hogy jó játék lehessen :DD
  • WinT
    #13230
    Nekem ez a "tegyünk minden autós játékba legalább 700-800 járművet" trend továbbra sem tetszik. Mi a túrónak ennyi? A játékosok túlnyomó része fixen látni sem fogja a legtöbbet, nemhogy használni. És annyi mindenen lehetne dolgozni ezek helyett.
  • Hungarykum
    #13229
    Egyszerre csak egyet. Ne légy mohó xD
  • Szabi #13228
    szép lista, de továbbra se értem hol maradnak a Subaruk... már Toyoták is vannak pedig :DD
  • Hungarykum
    #13227
    Hivatalos járműlista
  • [HUN]FaTaL
    #13226
    Dodgem, kicsi map :/
  • Orbancapitan
    #13225
    a forza is ilyen lett
  • MerlinW
    #13224
    Ezért nem szerettem a Crew 2-t sem, árkád dodzsem autózás lett (a'la NFS) belőle az első részhez képest. Ez sem tűnik másnak :/
  • Stockbauer33 #13223
    Nem bántom de ez így elég . . . . ..

  • Hungarykum
    #13222
    Benne van az csak visszatekerték hogy újszerű legyen :D
  • Szabi #13221
    mondjuk áthozhatná a megtett km-eket is.. ha már ugyanaz az autó :D
  • Hungarykum
    #13220
    Teccikarendszermertmáregyszerösszekódultammindentésnemakarokcsöveshajléktalankéntaszigetreérkezni :D
  • Szabi #13219
    Survey-t töltsetek a tapasztalatokkal, én beírtam az ai szellem járgányokat mint zavaró elem, engem nagyon idegesítettek hogy állandóan trollkodtak :D

    a végén van olyan kérdés is, hogy beimportáltad-e az autóidat, meglehet adni, hogy nem mert nemteccikarendszer
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2023.07.24. 17:51:06
  • Hungarykum
    #13218
    Jó lenne ez, ha nem egyfolytában random server error lenne :D
  • Stockbauer33 #13217
  • Orbancapitan
    #13216
    amúgy rá jöttem h azért ekkorra a map h a find of clues események ne legyenek nagyon nehezek egyes playerek számára
  • WinT
    #13215
    Toltam egész este a bétát. Az első dolgom volt amint megkaptam az irányítást, hogy lenyomtam a part mentén egy fullos sziget kört. Ez a hozzám vágott, teljesen alap BMW Z4-el nagyjából 22 perc volt, ami semmivel nem több mint a Forzás Góliátok, ergo a térkép mérete miatt bánatom továbbra is fent áll.
    A Porschés playlistet toltam végig és fél óra múlva azon kaptam magam, hogy teli pofával vigyorgok a versenyek alatt, annyira élvezem. Minden assistot kikapcsolva 3-4-es nehézségen baromi jót lehet versenyezni. Az autók irányítása teljesen okés ha nem vagy csőlátású Forza fan, a második résznél sokkal élvezetesebb.
    Sajnos az én korosodó PC-mnek már a torkán akad a 2k High grafikai beállítás, (i5-8600, RTX2060, 16 GB ram), mediumon is éppen csak tartani tudja a 60 FPS-t, így annyira nem szép, de én efelett szemet tudok hunyni. Ezen majd a DLSS azért remélem segít ha lesz (Ugye lesz kedves Ivory?). A zenék kurva jók! (AFFKT - Torpedo)
    Engem meggyőzött a cucc, ha a Forza Motorsport nem ősszel jönne akkor tuti vétel lenne, de így majd csak valami karácsonyi akcióban kerül sor rá, viszont akkor fixen.

    Repülőkkel, hajókkal nem találkoztam, azok nem tudom milyenek de nem is érdekelnek, kár szerintem érte, hogy erőltetik őket, kutyának sem hiányoznának.
    (Ja és így 2023-ban, hogy még mindig csak egy homályos paca van a visszapillantó tükör helyén már irtó ciki kezd lenni! :) )
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2023.07.22. 22:59:14
  • Ztech
    #13214
    Tudom végignyomtam amit a beta enged mindent de a legjobb kocsim akkor is a 911 ill a Lotus Evija, utóbbival inditottam egy multiversenyt teljesen esélytelen voltam a Bugattik meg Königek ellen.
    Mindegy szokatlan rendszer.
  • Szabi #13213
    az első néhány küldetést kapott autóval játszod, aztán több meg is marad, így igazából ad elég jó alap autókat, a teljesítmény tuningokat nem hozza át, azokat újra fel kell oldani, viszont azt nem bánom, hogy amiért fizetni kellet, áthozható a következő játékba is, az új COD is végre ilyen lesz, így jobban tudnak motiválni a díszítés vételre, aki fizet csicsással megy, aki nem, az meg nem, de akik fizetnek, legalább fenntartják a játék fejlesztését :D

    az nekem is hiányzok, hogy mint egy NFSU2-ben vagy NFSMW-ben egy autóval kezdve, tuningolgatva lehessen haladni, de sajnos már nemigazán maradt ilyen játék, a gyors cserebere és gyüjtsdösszemind a divat, és nem csak a játékokban.. :-/
  • Ztech
    #13212
    Nekem nem tetszik, hogy a 2ből áthozható minden hülyeség, aki azt nem tolta pld én se azzal szemben olyan autókkal meg minden mással állnak fel már egy betaban is aminek a közelébe nem vagyok, szerintem nem egy jó rendszer.
    Vezetési modellre a forza még mindig közelebb áll a valósághoz mint ami itt történik de jelentősen jobb mint a 2. rész én azt már a betaban elengedtem.
    Tele van lehetőségekkel a cucc valamivel nagyobb a map mint az FH5, grafra sokkal ütősebb lett időjárásról és egyéb fényekről nem is beszélve.
    Megjelenéskori teljes árát én nem sorolnám azért egy AAA kategóriába de egy akcióban látok benne fantáziát.
  • Szabi #13211
    nekem tetszik, valahol a Crew 2 és a Fora Horizon között van az irányitás, gyorsan megszokható és utána meglepően kellemes (csak HC-ba próbáltam), a Forzák hold fizikájához képest meglepően jó érzés ez a kissé földhöz ragadtabb közlekedés :D

    amin nagyon meglepődtem, két évig xbox-on crew 2-ztem, de előtte és azóta újra pc-n, itt meg szépen össze ollózta a két verzióban megszerzett járműparkot és vanity kütyüket is :)

    a bejelentkezés utáni jármű szavazós terem zseniális, látszik hogy játszottak a Horizon-okkal, viszont nem lemásolták, hanem felhasználták, és tudtak bőven hozzátenni, megjelenéskor az alap verziót megveszem, nem kérdés, de hogy Season Pass mögé tenni a Ferrari 308-at.. Hawaiin... pfuuuu :DD
  • Ztech
    #13210
    Na mit gondoltok erről a csodáról, első nekifutásra kb kormánynézetbe használható számomra a cucc egyedül, nemtudom hova tenni, nem tdu az biztos.
  • WinT
    #13209
    Én is tudok küldeni három meghívót ha nem kapott valaki esetleg. De csak majd délután ha hazaértem, nem néztem még utána hogy működik a dolog.
  • Szabi #13207
    jaja, köszi, Hungarykum is küldött este linket :D
  • Waczkor
    #13207
    Én is kaptam kulcsot Xbox series S/Xre tudok küldeni 3 meghívást, itt a meghívó link ha kell valakinek.

    Katt
  • ntex
    #13206
    Remélem látszik az üzenet, mert mostanában eléggé szétesőben van az egész fórum, és gyakran nem jelennek meg nálam új hozzászólások...
  • ntex
    #13205
    Küldtem privátot.
  • Szabi #13204
    éééés most se kaptam meghívót :DDDDDDDDD
  • Hungarykum
    #13203
    Megjött az e-mail Motorfest zárt bétára. Ezúttal már lehet róla képet, videót készíteni és megosztani, úgyhogy tele lesz vele a net.
  • Hungarykum
    #13202
    Kb 24 óra volt összerakni :D
  • Stockbauer33 #13201
  • WinT
    #13200
    Na ez versenytáv, nem a Forza féle 3 perces futamok. :)
  • Hungarykum
    #13199
    :D

    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.07.17. 18:00:21
  • Stockbauer33 #13198
  • Hungarykum
    #13197
    Én játszottam a bétával és sokkal kisebb mint a TDU-s Oahu. Kb akkora mint az FH5 map. Km számláló nem volt jó, így nem tudtam lemérni a pontos távot, de kb 60-70km. Honoluluból kb 10 perc felmenni a sziget tetejére vagy még annyi se.Itt van Pár kép róla még bétából
    Utoljára szerkesztette: Hungarykum, 2023.07.11. 18:02:44
  • Stockbauer33 #13196
    Oahu?Játszottál te a TDU1-el?Nyél gázon 350-400-al volt 45 perc egy szigetkőr forgalomba.Nemtudom milyen offroad utak lesznek de hiddel nagy ez a sziget
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2023.07.10. 20:19:08
  • WinT
    #13195
    Továbbra is az a véleményem, hogy ez a map elszomorítóan aprócska a megszokotthoz képest. Az egyetlen ütőkártyájukat dobják el a Forzákkal szemben.
  • Hungarykum
    #13194
    Legalább sok pénzt meg időt meglehet vele spórolni. Kár hogy az alkatrészt nem lehet átvinni.
    Az új Live Extreme verseny végén is úgy van, hogy elrepülünk a helivel Hawaiira és hozzák utánunk járműveket is. Motorfest meg úgy kezdődik hogy helivel érkezünk Hawaiira.
    Képzeld azt hogy elköltözöl és viszed magaddal a járműveid :)
  • Szabi #13193
    érdekesen hangzik az autó importálás is