121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #81318
    Assassins Creed Origins - Nightmare fokozat ................Teljesítve! :)
    A végén 33-as szintű voltam a 35-ös ucsó küldetésekre....vásárolni sem kellett semmit és farmolni sem, csak amit a játék adott. :)

    Fuck Yeah!
    Nightmare végigjátszás (idő): 24:45:40


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.16. 22:24:34
  • Moby
    #81317
    A Magyaron le is járt a bf2 akció? :(
  • SlickAdam
    #81316
    attol mestermü a BB, hogy naggyabol minden tökeletes benne. a kivagott "szarok" ujra-panírozása nem az ö stilusuk E!
  • Moby
    #81315
    ...is lesz egy csomó kivágott kontent, ami a kukában landol. Igen :D
  • TDC Geronimo
    #81314
    Majd a kettőbe
  • davidka003
    #81313
    Nem értem amúgy, hogy miért nem használták fel a kivágott dolgokat, kicsit átdolgozva DLC formájában vagy csak simán belerakva az alapjátékba.
  • Rage47
    #81312
    hát ja, szerencsém volt, hogy a tesómmal együtt toltam és úgy lehet röhögni néha, de amúgy dögunalom
  • TDC Geronimo
    #81311
  • darkSectorxxx #81310
    Ja akkor az megvan. :)
  • Moby
    #81309
    Hónapok alatt sikerült a végéig eljutnom. Már azt sem tudom miért csináltam egyáltalán...
  • GOTY
    #81308
    Nem annyira vidam az!

    Ps plusban ingyenes.
  • darkSectorxxx #81307
    Még mindig nem értem mi a probléma.
    Érted te, amit írtam? :D

    Nem "nem akarok játszani", hanem ÚJRA nem akarom megcsinálni a kampányt, csak mert hogy tudjak VR-van körözni a már amugy rég feloldott autóimmal.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.16. 20:04:58
  • Moby
    #81306
    >Bocs ha ez neked furcsa.

    Szerintem ez tök normális, hogy valaki azért nem játszik egy autós játékkal, mert egyszer már játszott egy másikkal. Ha nem tette volna, akkor játszana, de gy már sajna nem.
    Ha bárki más rná, minimum furcsa lenne. De mivel rólad van szó....nem, nem furcsa. Totál rutin darkszektor fasságok :D
  • darkSectorxxx #81305
    Pláne a part 1 miatt, olyan mérges voltam a végén hogy elmndani nem lehet.
  • GOTY
    #81304
    Ez a Gears 4 milyen egy unalmas jatek lett...
  • darkSectorxxx #81303
    Assassinsd Creed Origins - Part 5 - Nightmare - Final Boss
  • darkSectorxxx #81302
    1. Én egyszer a sima DC-t már elvittem a végéig, faszom áll neki újra. Bocs ha ez neked furcsa.
    2. Van múvom bazze, neked furcsa ha simán csak NEM érdekel egy játék? (ki mondta, hogy nekem nincs? Igaz csak 1 darab, de van, de vehetnék még1-et, csak minek?)

    Szólj ha van még kérdés. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.16. 19:53:11
  • Moby
    #81301
    Toltam. Nekem annyira nem jönnek be ezek a vr railshooterek,
  • Moby
    #81300
    Felhábortó, hogy egy videójáték célja, hogy játszanak vele :DDD

    /ez most ugye olyan agysorvadás volt, mint solus project, amivel azért nem játszol, mert nem tetszett a videókon? :D Nem azért, mert nincs move-od, hanem mert nem tetszett. Mondjuk jó nagy mázli volt az is...Az már meg sem emltem, hogy a vr worldsben nincs rush of blood.
    te van neked VR-ed egyáltalán?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.16. 19:43:54
  • darkSectorxxx #81299
    VR-ban amúgy mikor megvettük a Worlds-öt, meg is néztem, "jót vagy semmit" szokták mondani.
    A DC-vel meg szopóka, meg kéne újra csinálni a kampányt, hogy elérhetők legyenek a kocsik. SKIP.
  • TDC Geronimo
    #81298
    Persze, nincs semmi hátránya
  • darkSectorxxx #81297
    Rush of Blood? az a vidámparkos? :)
  • AntiHero
    #81296
    Ps pron érdemeg bekapcsolni a boost modot?

    Van valami hátránya ha mindig be van kapcsolva?
  • GOTY
    #81295
    Amig te moziztal, vegigvittem a Rush of Bloodot. Hat ez elkepeszto nagy elmeny volt. Ha nem toltad, akkor mindenkepp ajanlom, nalam eddig ez a legjobb VR-elmeny.

    Sector! Te is toljad!
  • TDC Geronimo
    #81294
    Én most toltam 3+ óra bf2őt. Új map nagyon jó és még mindig iszonyat hangulatos az egész. Ahogy meg kinéz és fut az meg a hab a tortán.
  • Moby
    #81293
    Ja, meg nem géming, de az előbb jöttem meg az új SW-ről. Ha lehetne most fordulnék vissza megnézni mégegyszer. Nagyon tetszett!
    Ma sajnos muszáj lesz swbf2-t tolnom :D
  • Moby
    #81292
    De milyen módváltáskor? Azzal, hogy befixálod yuvra semmilyen módváltást nem úszol meg. A 2160p@yuv420 és a 2160p@yuv420@hdr10 között van egy szerény30% sávszéleltérés, ugyanúgy le kell azt is váltani.
    Módváltást egyetlen módon úszol meg: nem engedélyezed a hdr-t. Ez viszont RGB-ben is működik.
    Natehát mégegyszer: a yuv fixálás nem old meg semmit. Ellenben elkúrja a minőséget.

    /mármint tesztelni lehet vele, de amúgy nem sok gyakorlati haszna lesz
  • Tinman #81291
    Igen, sajnos Season-eden is nagyon könnyű az egész. Főleg miután már annyira kimaxolod az íjad (a játék 30%-nál simán megvan), hogy lassan az ellenség magát lövi fejbe kínjában :-(

    Elég korán bekeveredtem a Baba Yaga DLC-be, na mondom itt tuti megszívom, mert ez gondoltam endgame content. Aztán teljesen easy volt az egész. Nem volt rossz DLC, nem kihagyhatatlan, de tökéletes példája a jó DLC-nek.

    Most olyan 40% körül vagyok, közben letoltam még az Epistory-t (na az jóvót', best tájpin' gém' evör') és bevallom kicsit unom. Unalmas a mocsok sok loot, kevés az igazi kihívás, a feladványok kislányoknak valók és a próféta falujának romjai is ásításra ingerelnek. Ha ez így megy tovább betolom azt a nyavalyás Bloodborne-t, hogy ne aludjak el végre játék közben :-/
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.12.16. 17:31:21
  • GOTY
    #81290
    Toltam egy kis UD: Rush of Blood-ot VR-ral.

    Hát nagyon komoly volt. :) Négy pályát végigcsináltam, párszor kurvára rámjött a frász. Nagyon jól meg van csinálva az egész. Nagyon bírtam.

    Egy biztos, a VR-ban a legnagyobb potenciál horrorok terén van, egy komoly horrorjátéktól szerintem komolyan kiakadnék, tuti nem tudnék vele játszani.

    Még ez az Until is nagyon hangulatos, még akkor is, ha kicsit blőd.
  • arty
    #81289
    ez oké, de én annyiszor kaptam indokolatlan no signalt a pc-samutvm viszonylatában (módváltáskor), hogy validnak gondoltam egy fixbeállítás-tesztet is, amit BIZTOSAN tud a tévé, menüben is lead és akkor hátha megjelenik a menüpont
    ( +rtingsen is jól látni, hogy 1-1 fw micsoda elb*szásokat javit... és eltom képzelni, hogy van tv, amin "micsoda elbaszások" örökre bennemaradnak a fw-ben, mert "régimodell", nem elég hájendmodell, vegyéújat, stb. hívhatöd ökörségnek, paranoiának, de nem látom, hogy mit árthat ez az "ökörség". ha teheted, nyilván állíts/kalibrálj fullrgb-t és akkor kapod az sdr-maxot, de most egy átmenetileg/sose megjelenő menüpont a "gond")

    tl;dr
    de valszeg igazad van és a ju6000 nem tud egyáltalán semmiféle hdr-t, ezért nem is jelenik meg az erre vonatkozó opció (ellenben a ju6400al a youtube tanúsága alapján)

    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.12.16. 13:41:58
  • Moby
    #81288
    Fix yuvon van nála, mertnincs neki más. És a tv manuálja szerint nem is lesz.
  • Moby
    #81287
    Nem nálam fallbackel, mindenkinél. Nem a tévé, a ps4. Nem a tévé miatt, hanem mert kénytelen. 2160p@60hz@rgb@hdr10 nem megy át a hdmi2.0_n.
  • arty
    #81286
    lehet h a ju6000 idején is volt már az usa +1000 samu-kreténség és így az eu butább?
    miért lenne ökörség a fix 2160yuv420? csak mert nálad van fallback és megy is, nem garantált h nála is fog... (mi van ha fosbugos a firmware nála? mit veszit, ha leteszteli fix yuv-beállítással?)
    vagy miért lenne ökörség a game console-nak nevezett bemenet? (vs pc) az én samumon is totál mások a lehetőségek pécé módban és nálam is van amikor NINCS ott az a tetvedék uhd color beállítás, pécéreboot után meg igen)
  • Moby
    #81285
    Csak ezért felesleges. Használod yuvban.
    De amúgy igen, van ettől már sokkal jobbak is.
  • Rdinho10
    #81284
    Akkor nekem a 2160 yuv420ra kel beallitanom?nem allitja at a szineket?
  • Rdinho10
    #81283
    Iyenkor mivan?:) tv csere aktualis lenne?
  • Moby
    #81282
    A leírása alapján a tévéd nem tud uhd rgb-t. Most néztem meg.
  • Rdinho10
    #81281
    Semmit nem valasztottam ki de elinditottam az unchartedet es a tv azt irja,h: game mode,3840x2160 ba fut.Mindenkepp ki kell valasztani a ps en a 2160 yuv febontast?
  • Moby
    #81280
    Az a tévé nem tud hdr-t. De amit írsz hdr esetén is ökörség :)
    De. Akinek 2160p rgb-je, az válassza azt. Hdr esetén automatán fallbackep yuvra amikor szükséges.
  • arty
    #81279
    2160p / yuv 4:2:0 kell (fogalmam sincs h van-e 2160p rgb, amit írtál, de ha van: azt NE válaszd. egyáltalán: fogalmam sincs milyen módok vannak a ps4en, csak azt tudom, hogy a 4k uhd hdr-t "min kell használni" :D )

    game console-nak van elnevezve a bemenet? annak legyen! ;) (ne pécé vagy más hülyeség, mert a samu (is) idióta gyártó és PONT azoknak a laikusoknak készíti a tévéi menüjét, akik egyébként is képtelenek belőni az eszközt/nem is érdekli/stb....)